הדברה באבן יהודה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באבן יהודה

מחפשים חברה שתתן לכם שירותי הדברה באבן יהודה? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! אנחנו בחברת פשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בין היתר גם לתושבי העיר אבן יהודה, אנו עושים זאת תוך מתן שירות אדיב ומקצועי ששם דגש על פתרון מלא לבעיית הלקוח, לכן אנו מספקים לכל לקוח אחריות בכתב בסיום כל הדברה, כל זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק ההדברה.

אבן יהודה נחשב למקום מבוקש ביותר למגורים  בשל רמת איכות החיים. בשל כך בעירייה דואגים לביצוע הדברה באבן יהודה על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

הדברה באבן יהודה עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה באבן יהודה תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר אבן יהודה להיפטר מהמזיקים

הדברה באבן יהודה
הדברה באבן יהודה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר אבן יהודה שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק מקבלים קריאות שירות רבות מצד תושבי אבן יהודה, בין אם זה מהמגזר הפרטי או בין אם זה מהמגזר העסקי והמוסדי, אנו מבצעים את השירות ומעניקים פתרון מלא ללקוחותינו, אנו עושים זאת ברמה מקצועית והגבוהה ביותר, הנה חלק מפעולות ההדברה שסיפקנו לאחרונה עבור תושבים באבן יהודה:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח באבן יהודה:
טיפול נגד נמלים באבן יהודהביצענו הדברה נגד נמלים ע"י שימוש בחומר ריסוס נגד נמלים ושימוש בג'לים נגד נמלים.350 ₪
טיפול נגד מכרסמים באבן יהודהביצענו טיפול נגד מכרסמים בעסק באבן יהודה על ידי הצבת תיבות האכלה עם רעלים מסביב לעסק.450 ₪
טיפול ברימות במטבח באבן יהודהביצענו ריסוס בכל אזור המטבח עם חומר הדברה יעיל נגד הרימות.3 20 ₪
טיפול נגד תיקנים באבן יהודהביצענו הדברה נגד תיקנים ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד תיקנים אותו ריססנו בכל פינות הבית.320 ₪
טיפול נגד ברחשים בעסק באבן יהודהביצענו טיפול נגד ברחשים בכל חלקי העסק על ידי שימוש בחומר הדברה יעיל נגד הברחשים.450 ₪
טיפול בחרקי עץ ברהיטריססנו רהיט שהיה נגוע נגד מזיקי עץ.350 ₪
טיפול נגד טרמיטים באבן יהודהביצענו הדברה נגד טרמיטים על ידי ביצוע קידוחים זעירים במקומות אסטרטגיים בדירה והחדרת חומר הדברה נגד טרמיטים אליהם.750 ₪

הדברת חולדות על ידי העירייה באבן יהודה

אף אחד מאיתנו לא ממש רוצה להתמודד עם חולדות בעיר ולראות את החולדה מסתובבת בבית שלכם או בגינות. החולדות נחשבות למזיקים אשר גורמים פחד ורתיעה בשל העובדה כי הן נושאות מחלות המפוזרות באמצעות הצואה שלהן וגורמות נזק לחוטי חשמל רהיטים ועוד. העירייה באבן יהודה נערכת לטיפול בחולדות על מנת למגר את התופעה ובוחנת מספר פעולות הדברה באבן יהודה.

חולדות ומכרסמים שונים נמצאים בשטחי אבן יהודה בשל התפתחות הבנייה ולכן קיימת חשיבות רבה לדאוג לריסוס באמצעות פיתיונות רעל בבורות הביוב. בין אם מדובר בחולדת החוף או בחולדה מצויה, הטיפול נעשה באמצעות פיתיונות רעל כאשר את התוצאה ניתן לראות רק לאחר כמה שבועות. הדברה של חולדות על ידי העירייה כוללת מספר שלבים:

סריקה של השטח: סריקת השטח על מנת לוודא היכן נמצאות החולדות ולטפל בהן בצורה הטובה ביותר.

לכידת החולדה: לכידת החולדה באמצעות פיתיונות רעל ותיבות האכלה. המדביר משאיר את תיבת האכלה במקום ומגיע לאחר כמה ימים לאסוף את הציוד.

איתור נקודות הסתננות החולדה בתוך הבית: צוות מדבירים מטעם העירייה יבצע איתור של נקודות הסתננות של החולדה בבתים.

הערכת מצב במרחב: הערכת מצב במרחב על ידי צוות ההדברה ובחינת נקיטת שיטות פעולה בהמשך במידה והתגלה כי יש חולדות נוספות באזור.

מה עושים במקרה של נשיכת חולדה

אף אחד מאיתנו לא ממש רוצה להיות במצב הזה אבל במקרה בו ננשכתם על ידי חולדה, הרי קיימת חשיבות רבה לקרוא לשירותי הדברה באבן יהודה על מנת ללכוד את החולדה וכמובן להמשיך לקבלת טיפול רפואי במקום. החולדה עשויה להיות מסוכנת הן לילדים והן למבוגרים בשל היותה נושאת מחלות שונות. עם זאת, החולדות אינן מתקרבות לבני האדם ולא אמורות לתקוף את בני האדם, אלא אם כן הן מבחינות בסימני חולשה ואז מחליטות לתקוף.

במקרה בו ננשכתם על ידי חולדה חשוב מאוד לקבל סיוע מטעם צוות רפואי ולא לנסות להניח כל מיני חומרי הרגעה שיש לכם בבית על מנת לא לגרום נזק. טיפול רפואי על ידי צוות מקצועי  יוביל לאבחון נכון וקבלת טיפול מקיף.

בחירת חברת הדברה באבן יהודה

על מנת לבצע הדברת חולדות באבן יהודה חשוב ביותר לפנות אל חברת ההדברה המקצועית ביותר בתחום. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט חברות הדברה ולכן חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית בהתאם למספר פרמטרים:

ניסיון: חברה בעלת ניסיון רב תכיר את השיטות השונות ללכידת חולדות באבן יהודה ותדע כיצד לבצע את הלכידה בצורה הטובה ביותר.

מקצועיות: חברה מקצועית תדע לבחור את אמצעי הלכידה המתאים ביותר בין אם מדובר על תיבת האכלה או בין אם מדובר על אמצעי אחר החברה תסרוק את השטח , תאתר את מקום הימצאות החולדה ורק לאחר מכן תבחן את השיטה המתאימה ביותר.

הערכת מצב: חברה מקצועית לא תזניח אתכם לאחר סיום ההדברה אלא תגיע כמה שבועות לאחר ההדברה על מנת לבחון את המצב ולראות כי אין חולדות.

פירוט חומרים: יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תדאג לחלק לכם מסמך ובו כתובים החומרים בהם נעשה שימוש במסגרת ההדברה על מנת שתהיו בטוחים ותוכלו לדעת מהם החומרים השונים ובאיזה כמות המדבירים בחרו לעשות שימוש.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באבן יהודה

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אבן יהודה כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אבן יהודה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם