הדברה באופקים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באופקים

מחפשים חברה שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים? רוצים עבודה איכותית ומקצועית במחיר הוגן? הגעתם לחברה המובילה בתחום! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה באופקים כבר המון שנים, אנחנו עושים זאת תוך שמירה על דגשים של מחירים הוגנים, שירות איכותי והמקצועי ביותר וכמובן אחריות בכתב בסיום השירות שמבטיחה כי הלקוח יהיה מרוצה, אם תהיה בעיה – אנחנו נחזור ללא תשלום נוסף.

הדברה באופקים נחשבת לשירות חיוני הן עבור דיירים המתגוררים בנייני מגורים והן עבור בתי עסקים על מנת לאפשר איכות חיים ברמה גבוהה וללא מזיקים. את ההדברה יש לעשות תוך הקשבה להנחיות מפורטות של צוות מומחים מקצועי בתחום על מנת להיפטר מהמזיקים השונים.

הקשבה להוראות של חברת ההדברה תוביל לתוצאה הרצויה- אורח חיים ללא מזיקים. חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום תבצע את ההדברה תוך שימוש בחומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

הדברה באופקים עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה באופקים תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר אופקים להיפטר מהמזיקים

הדברה באופקים
הדברה באופקים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה באופקים שביצענו לאחרונה

תושבי העיר אופקים מזמינים אותנו באופן קבוע לבצע הדברה בביתם, במשרד הפרטי או העסק, החלטנו להכין עבורכם טבלה בה תוכלו לראות את פעולות ההדברה שביצענו עבור התושבים, כמו גם תוכלו לראות בדיוק מהו המחיר שגיבנו מהלקוחות בסיום השירות:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח באופקים:
טיפול כללי בבית באופקים נגד מזיקיםביצענו הדברה נגד מזיקים בדירה ע"י שימוש בחומר היעיל נגד סוגים רבים של מזיקים אותו ריססנו בכל פינות הבית ובחצר.400 ₪
טיפול ברימות במטבח באופקיםביצענו טיפול נגד הרימות במטבח תעשייתי באופקים, עשינו זאת ע"י ריסוס חומר הדברה מתאים בכל אזור המטבח.350 ₪
טיפול נגד תיקן גרמני בעסקביצענו הדברה בעסק מזון נגד התיקן הגרמני באמצעות ריסוס חומר הדברה מתאים ושימוש בג'לים במקומות הנכונים.450 ₪
טיפול במקקים בדירת קרקעביצענו טיפול נגד מקקים בדירה כולל ריסוס בבורות הביוב ומסביב לבית.350 ₪
טיפול נגד עשים בדירה באופקיםביצענו טיפול נגד העשים באמצעות הצבת מלכודות פורומון נגד עשים וריסוס באזור המטבח של הבית.450 ₪
טיפול נגד נמלים במקלחת של דירהביצענו ריסוס בכל המקלחת, בחריצים ובפינות ובכך חיסלנו את הנמלים.300 ₪
טיפול בטרמיטים בדירה באופקיםביצענו הדברת טרמיטים ללא קידוח בדירה ע"י שימוש בריסוס ובג'לים מיוחדים נגד טרמיטים.700 ₪

הדברה במרכזים מסחריים באופקים

באופקים ניתן לראות תושבים רבים במרכז המסחרי ולכן קיימת חשיבות בביצוע הדברה באופקים אשר תעשה במטרה להיפטר מהמזיקים השונים הנמצאים במרכז המסחרי. במרכז המסחרי באופקים ניתן למצוא חנויות שונות ואין זה נעים במיוחד לגלות מזיקים שונים אשר מטרידים את מנוחתם של העוברים והשבים.

אם למשל מדובר בהדברה של נמלים, הרי הדברת נמלים תעשה באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל. ההדברה תכלול הנחה של פיתיונות במקומות המסתור של הנמלים כמו למשל סדקים, חריצים וקירות במטרה לחסל את המלכה. כאשר הנמלים יובילו את הפיתיון לעבר המלכה, הרי קן הנמלים יחוסל. ההדברה תעשה על ידי צוות מקצוענים אשר ידאג לסרוק את השטח רגע לפני תחילת ההדברה במטרה לאתר את המיקום המדויק של הנמלים.

הדברה 24 שעות ביממה בשומרון

הדברה באופקים בבנייני מגורים תעשה באמצעות שיטות הדברה שונות בהתאם למזיקים. חברת ההדברה תוודא מהם המזיקים אשר יש להדביר ולאחר מכן תבצע את ההדברה תוך בחינת החומרים המתאימים ביותר. כאשר מדובר על הדברת תיקנים, הרי יש לבצע את ההדברה בהתאם לסוג התיקנים. ניתן להבחין בסוגים שונים של תיקנים: תיקן גרמני ותיקן אמריקאי ובהתאם לסוג לבצע את ההדברה. כאשר ההדברה מתבצעת בבניין מגורים חשוב ביותר להקפיד על מספר כללים:

יש להרים את כל החפצים מהרצפה: יש להקפיד להרים את כל החפצים מהרצפה על מנת לאפשר לצוות ההדברה לבצע את הריסוס במקומות שונים בדירה לרבות הרצפה, המטבח ועוד.

בעלי חיים: במידה ויש בעלי חיים בדירה, חשוב ביותר להוציא את בעלי החיים לפני הריסוס על מנת שלא ינשמו את הרעלים, זאת במידה ומדובר על הדברה כימית אשר במסגרתה נעשה שימוש בחומרים כימיים המסוכנים הן לחיות והן לבני האדם.

פתיחה של החלונות: בסיום הריסוס, יש לדאוג לפתוח את כל החלונות בבית על מנת לאוורר את המקום.

שעת חזרה: באחריותו של המדביר לעדכן את האנשים מתי עליהם לחזור לדירה בתום ההדברה. יש להישמע להוראות המדביר על מנת לאפשר את ביצוע ההדברה.

איך תבחרו חברת הדברה באופקים

בחירת חברת הדברה באופקים אינה עניין של מה בכך ולכן חשוב ביותר להקפיד על פרמטרים שונים אשר יסייעו לכם בבחירה:

מקצועיות: יש לבחור חברת הדברה מקצועית אשר תדע לאבחן את המזיקים השונים ובהתאם להתאים את חומרי ההדברה.

אחריות: חברה מקצועית תדאג להעניק לכם אחריות על ביצוע העבודה וכך תוכלו לדעת כי יש לכם כתובת אליה ניתן לפנות.

ניסיון: ככל שחברת ההדברה תהיה מנוסה יותר, כך הצוות יעבוד בצורה טובה יותר ותוכלו לדעת כי ההדברה בוצעה בהצלחה.

המלצות: יש לבחון המלצות של לקוחות קודמים על מנת לבחון את איכותה של החברה. התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע לכם לדעת האם מדובר בחברה בעלת ניסיון.

תודעת שירות: יש לבחון האם לחברה יש תודעת שירות גבוהה. ישנם מקרים בהם יהיה צורך בביצוע הדברה נוספת וחשוב שתהיה לכם כתובת ואוזן קשבת מצד חברת ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באופקים

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אופקים כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר באזור בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אופקים מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם