הדברה באור יהודה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באור יהודה

נקלעתם לבעיית מזיקים בדירה או בעסק? אנחנו נשמח לסייע לכם! אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה באור יהודה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, אנו עושים זאת במקצועיות וביעילות חסרת פשרות, השירות שלנו כולל מחירים הוגנים מאוד (מוזמנים לבדוק אותנו) וכמובן אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה שאנו מבצעים. אנו מספקים שירות זה עבור תושבי אור יהודה כבר המון שנים ואפשר לומר שאנו חברת ההדברה המובילה בעיר.

חודש מרץ מסמל את האביב והפריחה בחוץ. ניתן לראות לא מעט מזיקים שונים כמו תיקנים, עכבישים ועוד יצורים אשר מסמלים את בואה של התקופה החדשה. בימים מהסוג הזה ניתן לראות את המזיקים מטיילים במקומות שונים בעיר אור יהודה כמו במטבחים של בתי קפה ומסעדות או בבית הפרטי.

באמצעות הדברה באור יהודה אשר נעשית על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום  ניתן למנוע את הכניסה של המזיקים השונים לבית. חברת הדברה מקצועית תדע לעשות שימוש בחומרי הדברה איכותיים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

הדברה באור יהודה עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה באור יהודה תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר אור יהודה להיפטר מהמזיקיםהדברה באור יהודה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר אור יהודה שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה עבור תושבים בעיר אור יהודה מדי שנה ושנה, התושבים בעיר כבר הפכו ללקוחות קבועים שלנו והם לא מוותרים על השירות שאנו מעניקים להם, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו עבור תושבים בעיר בתקופה האחרונה:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח באור יהודה:
טיפול נגד נמלים בדירה באור יהודהביצענו ריסוס נגד נמלים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל לחיסול הנמלים אותו ריססנו בפינות הבית.350 ₪
טיפול נגד מעופפים בדירה באור יהודהטיפלנו במעופפים בדירה על ידי ביצוע ריסוס בעזרת חומר בשם "ספיר" המיועד לחיסול מעופפים.400 ₪
טיפול במכרסמים בדירהביצענו טיפול במכרסמים על ידי שימוש במלכודות אותם הצבנו בדירה בצורה מסודרת ומבוקרת.450 ₪
טיפול בעטלפים באור יהודהביצענו הרחקה של עטלפים מבניין מגורים באור יהודה על ידי התקנת מכשירים המפיקים קול וגורמים לעטלפים להתרחק.1,250 ₪
טיפול נגד זבובים בעסק באור יהודהטיפלנו בזבובים בעסק על ידי הצבת מלכודות נגד זבובים במקומות שאינם נראים לעין בעסק המזון.420 ₪
טיפול נגד כיני יונים באור יהודהטיפלנו בכיני היונים על ידי ביצוע ריסוס נגד הכינים באדן החלון שם הם רבצו.250 ₪
טיפול נגד ג'וקים בדירה באור יהודהביצענו ריסוס נגד ג'וקים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה נגד הג'וקים אותו ריססנו בכל פינות הדירה.300 ₪

פעולות מניעה לפני הדברה באור יהודה

רגע לפני הזמנת חברת הדברה באור יהודה, ניתן לעשות מספר פעולות מניעה באופן עצמאי על מנת לא להיתקל במזיקים השונים.

שימו לב למטבח: חשוב ביותר לשים לב למטבח ולהקפיד לשמור על ניקיון מסביב למטבח, לדאוג לנקות את הארונות בצורה טובה ואיכותית באמצעות חומרי ניקיון איכותיים. חשוב ביותר לעבור על שאריות מזון על מנת לוודא שאין בהם מזיקים שונים כמו זחלים של עש המזון. 

איטום מערכת הביוב: על מנת למנוע כניסה של תיקנים לבית חשוב ביותר להקפיד על איטום מערכת הביוב במידה ומתגלים סדקים.

טיפול במים עומדים: על מנת להימנע מהופעה של יתושים חשוב ביותר לטפל במים עומדים ולדאוג לייבש אותם וכך היתושים יישארו ללא מקומות דגירה.

הסכנות בשימוש בחומרי הדברה ללא אישור

על מנת לבצע הדברה באור יהודה בצורה אפקטיבית וטובה לאורך זמן רב יהיה עליכם לבחור את חברת ההדברה האיכותית ביותר אשר תעשה שימוש בחומרי הדברה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. בשנים האחרונות קרו לא מעט מקרים בהם חברת הדברה בחרה לעשות שימוש בחומרים שאינם מאושרים וגרמה לסכנות רבות:

אכילה של חומרי הדברה: ישנם מקרים בהם הילדים אוכלים או דווקא שותים את חומרי ההדברה בשל העובדה כי החומרים הושארו ללא השגחה במקומות שונים בבית והדבר מסכן את הבריאות שלהם.

חשיפה לחומרי ההדברה: כאשר מדובר על הדברה כימית הכוללת שימוש בחומרי הדברה רעילים, הילדים עשויים להיחשף לחומרים השונים ועשויה להיות פגיעה בבריאות שלהם ולכן חשוב ביותר לנקוט באותן פעולות מניעה אשר הוזכרו קודם לכן.

ביצוע הדברה בבתי ספר באור יהודה

על מנת להפחית את החשיפה של הילדים לחומרי הדברה, בעת ביצוע הדברה באור יהודה בבתי הספר יש לנקוט במספר פעולות חשובות:

הסבר על חומרי ההדברה: על המדביר להסביר לצוות המורים פרטים שונים על חומרי ההדברה על מנת שיהיה להם את כל הידע הדרוש.

התנהלות לפני הדברה: נוסף על כך, על המדביר לספק הנחיות לגבי התנהלות לפני ההדברה- האם יש לאסוף חפצים שונים מהרצפה, מתי התלמידים יכולים לחזור לבית הספר לאחר ביצוע ההדברה  והאם יש לנקוט באמצעי זהירות שונים.

אחריות: חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום תספק אחריות על ביצוע ההדברה וכך יהיה אפשר לפנות אל החברה במידה ויש צורך בביצוע הדברה פעם נוספת.

בחירת חברת הדברה

על מנת לבחור חברת הדברה באור יהודה בצורה אפקטיבית ולוודא כי הריסוס מחזיק מעמד זמן רב יש לנקוט במספר פעולות:

רישיון: על המדביר להיות בעל רישיון להדברה וחשוב ביותר לבחון זאת בבואכם להזמין חברת הדברה. מדביר ללא רישיון לא יוכל לבצע את ההדברה.

המלצות: כדאי לבחון המלצות על ידי לקוחות קודמים. חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות קודמים אשר להם ניסיון עם חברת ההדברה והם יכולים לומר לכם האם מדובר בחברה איכותית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באור יהודה

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אור יהודה כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אור יהודה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם