הדברה באור עקיבא

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באור עקיבא

צריכים חברת הדברה שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים בדירה או בעסק? אתם בוודאי רוצים להזמין חברת הדברה מקצועית, שתעשה את העבודה הטובה ביותר. הגעתם בדיוק למקום הנכון – אנחנו מספקים שירותי הדברה באור עקיבא במקצועיות וביעילות, עם אחריות בכתב בסיום הטיפול וכמובן כל זה במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק ההדברה. ניתן לקרוא עלינו מאות המלצות ברחבי הרשת שנכתבו ע"י לקוחות אמיתיים בדיוק כמוכם.

בשנת 2001 הוכרזה אור עקיבא כעיר ומאז ועד היום נחשבת לעיר אשר כוללת אוכלוסייה רבה. עד שנת 2025 העירייה מפתחת תוכנית מתאר אשר מטרתה היא להגדיל את האוכלוסייה. החזון כולל מרכזי בילוי ותרבות, תחבורה ציבורית ועוד. תנופת הבנייה משמעותה עלייה בכמות המזיקים ולכן יש צורך לבצע הדברה באור עקיבא על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. חברה מקצועית תציע הצעת מחיר משתלמת.

הדברה באור עקיבא עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה באור עקיבא תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר אור עקיבא להיפטר מהמזיקיםהדברה באור עקיבא

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה באור עקיבא שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה עבור תושבים באור עקיבא כבר המון שנים, אנו דואגים כי כל לקוחותינו תושבי העיר יהיו שבעי רצון מהשירות שניתן להם. לפניכם בטבלה ניתן לראות תמצית מפעולות ההדברה שביצענו בעבר עבור תושבים בעיר, ניתן לראות בדיוק באיזה שיטה הרחקנו את המזיקים וגם מה המחירים שגבינו מלקוחותינו בסיום השירות:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח באור עקיבא:
טיפול נגד צרעות בדירה באור עקיבאביצענו הדברה נגד צרעות, חיסלנו את הקן ועקרנו אותו ממקומו, בכך הבטחנו כי הצרעות לא יוכלו לחזור לשם.450 ₪
טיפול בנדלים בחצר של בית באור עקיבאטיפלנו בנדלים באמצעות ביצוע ריסוס נגד הנדלים מסביב לכל מתחם הבית.450 ₪
טיפול בנחש באור עקיבאביצענו סריקות על מנת לאתר את הנחש, כשלא הצלחנו למצוא אותו הנחנו מלכודות על מנת לתפוס אותו, הנחש נתפס לאחר כמה שעות.500 ₪
טיפול ביונים על אדן חלון של דירה באור עקיבאטיפלנו ביונים ע"י הצבת דוקרנים על אדן החלון, בכך הרחקנו את היונים לצמיתות.300 ₪
טיפול נגד עש הבגד בדירהטיפלנו בעשי הבגד באמצעות הצבת מלכודות בארונות הבגדים וביצוע ריסוס בכל הארונות.400 ₪
טיפול בנמלים בשיש של דירהטיפלנו בנמלים באמצעות שימוש בג'ל נגד נמלים בדירה.300 ₪
ביצענו טיפול נגד פשפש המיטהביצענו הדברת פשפשי מיטה בדירה באור עקיבא, השתמשנו בקיטור, באבקה לשקעי החשמל ובחומר הדברה על מנת לחסל את הפשפשים.1,500 ₪

הדברה בחנות באור עקיבא

הטרמיטים נחשבים למזיקים אשר מסתובבים במקומות בהם יש עץ יבש. בשל האהבה של הטרמיטים לעץ הם גורמים נזקים לרהיטים בחנות  ולכן יש צורך לבצע הדברה באור עקיבא. לצורך אבחון של טרמיטים בחנות חשוב ביותר להזמין שירותי הדברה איכותיים.

הקן של הטרמיטים נמצא לרוב בתוך עץ, כך שאם יש רהיט עץ גדול בבית או קורות עץ בתקרה או דק, רוב הסיכויים שהטרמיטים ימצאו שם. אם לא הצלחתם לאבחן הימצאותם של הטרמיטים, אנשי מקצוע וודאי שידעו להבחין היכן הם נמצאים. על מנת להדביר את תופעת הטרמיטים, תחילה יש לדאוג כי יגיע איש מקצוע מנוסה שידע לאבחן האם בכלל יש טרמיטים בבית, ואם כן, היכן ממוקם הקן שלהם. רק על ידי הדברת הקן, ניתן יהיה להדביר את הטרמיטים שבבית. על איש המקצוע לאבחן בדיוק באיזה סוג של טרמיטים מדובר.

מדביר איכותי יבצע אבחנה הכוללת:

אבחון מדויק: מדביר מקצועי ידאג להבחין היכן נמצאים הטרמיטים במטרה להדביר אותם ולזהות את הקן שלהם. רק באמצעות הדברת הקן יהיה ניתן לחסל את הטרמיטים בחנות.

סוג הטרמיטים: לצורך כך, על המדביר לוודא את סוג הטרמיטים על מנת להתאים את סוג ההדברה, שכן יש המון סוגים, ובהתאם לכך, להתאים את ההדברה ולבחור בחומר ההדברה המתאים ביותר.

הדברה ידידותית לסביבה: המדביר יבצע הדברה ידידותית לסביבה על מנת לא להזיק למזיקים ולבני האדם המצויים בסביבה. הדברה ירוקה מאפשרת לעשות שימוש בחומרי הדברה המופקים מתמציות של צמחים אשר אינם כוללים רכיבים רעילים.

הדברת מזיקים במטבח

ישנם מזיקים שונים המסתובבים במטבח כדוגמת תיקנים או נמלים ומפריעים לשגרה ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה באור עקיבא על מנת להיפטר מהמזיקים. טרם ביצוע ההדברה חשוב ביותר להביא בחשבון מספר פרמטרים:

רישיון הדברה: חברת ההדברה אשר תגיע לבית שלכם תהיה מחויבת להחזיק ברישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

תכשירים המאושרים על ידי משרד להגנת הסביבה: חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בתכשירים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. ישנם תכשירי הדברה שונים אשר לכל אחד מהם השפעה שונה ויש לנהוג בכללי בטיחות שונים.  כך לדוגמה כאשר מדובר על הדברה כימית יש לעזוב את המקום ולחזור לאחר מספר שעות, זאת בניגוד להדברה ירוקה אשר ניתן לחזור לבית תוך זמן קצר לאחר ביצוע ההדברה.

פירוט אודות חומרי ההדברה: על חברת ההדברה לעדכן אתכם לגבי החומרים השונים על מנת לשמור על הביטחון שלכם. חברת הדברה מקצועית תדאג לעדכן אתכם לגבי החומרים על מנת שתדעו בדיוק מה נעשה בבית.

הדברה 24 שעות ביממה באור עקיבא

לעתים יש צורך לבצע הדברה באור עקיבא 24 שעות ביממה בייחוד כאשר מדובר על שטחים ציבוריים או מסעדות. במקומות הללו יש צורך לבצע הדברה 24 שעות ביממה על ידי חברת הדברה מקצועית. בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הערב המאוחרות, חברת ההדברה תגיע לצורך ביצוע הדברה בכל שעות היממה על מנת להבטיח חיים ללא מזיקים אשר מהווים מטרד אמיתי.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באור עקיבא

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אור עקיבא כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר באזור בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אור עקיבא מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם