הדברה באלעד

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באלעד

צריכים שירותי הדברה באלעד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בפשפשג'וק מבצעים שירותי הדברה עבור תושבי העיר אלעד כבר מספר רב של שנים, אנו עושים זאת תוך מתן דגש על כמה דברים שחשובים לנו וללקוחות שלנו תושבי העיר, בין הדברים – מחירים הוגנים ביחס למחירים בשוק, מתן אחריות בכתב ללקוח בסיום כל הדברה וכמובן לספק ללקוחות שלנו שירות אדיב , מקצועי ועם חיוך.

החשיבות מאחורי הדברה מקצועית הוא צעד אפקטיבי לאורך זמן ארוך. הדברה באלעד על ידי חברת הדברה מקצועית תסייע לתושבים ליהנות מאיכות חיים ללא מזיקים. חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תציע את שיטת ההדברה האפקטיבית ביותר תוך זיהוי הבעיה.

הדברה באלעד עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה באלעד תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר אלעד להיפטר מהמזיקיםהדברה באלעד

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר אלעד שביצענו לאחרונה

אנו מקבלים קריאות שירות רבות מדי יום, בהן תושבי אלעד מבקשים מאיתנו לעזור להם להיפטר מהמזיקים, לפניכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבים בעיר אלעד, ניתן לראות בטבלה את השירותים גם למגזר הפרטי, גם למגזר העסקי וגם למגזר המוסדי.

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח באלעד:
הדברה נגד מכרסמים באלעדביצענו הדברה נגד מכרסמים בדירה באלעד, עשינו זאת על ידי שימוש בתיבות האכלה עם רעלים אותן הצבנו מסביב למבנה.450 ₪
טיפול נגד מזיקים בעסק באלעדביצענו טיפול מונע נגד מזיקים בעסק על ידי שימוש בפיתיונות ג'ל נגד נמלים ונגד תיקנים.400 ₪
ריסוס מונע נגד תיקנים בדירה באלעדריססנו דירה על מנת למנוע נגיעות של תיקנים לקראת הקיץ, ביצענו את הריסוס בכל פינות הבית, בניקוזים ובביובים.320 ₪
ריסוס בדירה באלעדביצענו ריסוס ירוק לפני אכלוס בדירה בעיר אלעד, ריססנו את חומר ההדברה בכל פינות הבית ובמקומות החשובים.280 ₪
ריסוס נגד מעופפים באלעדביצענו ריסוס נגד מעופפים בדירה בעיר אלעד, השתמשנו בחומר הדברה יעיל נגד מעופפים.400 ₪
טיפול ברימות בדירהטיפלנו ברימות בדירה על ידי ריסוס חומר הדברה נגד רימות בכל אזור המטבח ובכל המקומות אליהם הרימות הגיעו.300 ₪
טיפול נגד דגי כסף בדירה באלעדביצענו ריסוס נגד דגי כסף, ריססנו את חומר ההדברה בכל פינות הבית.350 ₪

הדברת מזיקים לעסקים באלעד

בעיר אלעד ניתן לראות לא מעט בתי עסק רבים בהם מועסקים עובדים אשר הבעלים שלהם דואגים לביצוע הדברה באלעד. ההדברה מטרתה להימנע ממזיקים שונים בין אם מדובר על הדברת עכברים או בין אם מדובר על הדברת תיקנים.

הדברה בעסק כוללת מספר שלבים:

ניטור: חברת ההדברה מגיעה אל המקום במטרה לבחון היכן נמצאים המזיקים השונים- האם מדובר בחלל המטבח או שמא מדובר במשרדים עצמם.

שיטת הדברה: בשלב הבא חברת ההדברה בוחרת את שיטת ההדברה המתאימה ביותר בהתאם למזיקים השונים. לכל מזיק יש תנאי התפתחות שונים ולכן לא כל שיטה מתאימה. כך לדוגמה, לצורך הדברת עכברים חברת הדברה תעשה שימוש במלכודות שונות ואילו לצורך הדברת תיקנים ייתכן ויהיה צורך לעשות שימוש בהדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים כימיים אשר גורמים למותם של התיקנים.

הדברה במקום ריק: חברת ההדברה תבצע את ההדברה בסיום יום העבודה לאחר שכל העובדים לא נמצאים במקום, זאת במידה ויש צורך לעשות שימוש בחומרים כימיים.  חברת ההדברה תגיע מצוידת בחומרים המתאימים כולל בגדי עבודה מתאימים לביצוע ההדברה בצורה הטובה ביותר.

הדברת מכרסמים באלעד

הדברה באלעד תכלול בין היתר גם הדברת עכברים וחולדות. בעיר ניתן לראות את תנופת הבנייה, הדבר בא לידי ביטוי בריבוי מזיקים כדוגמת עכברים וחולדות. המכרסמים מגיעים מהארון מתחת לכיור שאינו אטום ויש להם גישה לצינורות. נוסף על כך, ייתכן ויש מחילות בתחתית של הבניין.

החולדות מעבירות מחלות שונות כאשר המחלה הידועה ביותר היא מחלת העכברת. החולדה מעבירה את המחלה לאדם לאחר מגע של האדם עם מי השתייה של החולדה. ישנם סימפטומים למחלה הכוללים בין היתר חולשה, כאבי ראש, דלקת עיניים והקאות רבות. עכברים מעבירים לא מעט וירוסים הגורמים לכשל נשימתי ובעיות בריאות. המחלות מגיעות כתוצאה מנשיכה של עכבר.

אילו שיטות הדברה קיימות

בשנים האחרונות ניתן למצוא מספר שיטות הדברה באלעד כגון הנחת מלכודות- מדובר בשיטה הומנית במסגרתה מניחים את הפיתיונות ולאחר הסגירה של המלכודת המכרסמים נשארים בחיים ומשחררים אותם בטבע. השיטה הנוספת היא באמצעות שימוש ברעלים- חברת הדברה עושה שימוש ברעל הגורם למותם של המכרסמים רק לאחר כמה ימים ולא באופן מיידי באמצעות חומר הכולל ויטמין k אשר גורם להם מוות איטי. את הרעל בוחרים למקם בחצר כך שאינו יכול לפגוע במבוגרים או בילדים.

מחיר הדברה באלעד

מחיר עבור הדברה באלעד נקבע בהתאם לסוג המזיק ושיטת ההדברה. יש לציין כי בבתים משותפים יש רשויות אשר מטפלות בבעיית המזיקים ללא תשלום מצד הדיירים. עם זאת, בבניין משותף, עלות הדברה עשויה להתחיל מ-400 ש"ח ומעלה כאשר ההדברה נעשית באזורים משותפים של הבניין ובין היתר בביובים.

הזמנת חברת הדברה ברישיון

בבואכם להזמין הדברה באלעד, חשוב מאד להקפיד ולבחור חברת הדברה ברישיון הפועלת בהתאם לחוק ועושה שימוש בחומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. שימו לב, הזמנת חברה ללא רישיון עשויה לפגוע באיכות ההדברה והתוצאה עשויה להיות נזק רב. בשיחת טלפון מקדימה כדאי לברר אודות הרישיון וגם לא להסס לשאול את חברת ההדברה שאלות רבות לגבי ההליך על מנת להיות מוכנים ולדעת בדיוק מה עומד לקרות.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באלעד

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אלעד כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אלעד מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם