הדברה באריאל

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באריאל

נתקלתם במזיקים? זה לא כל כך נורא, אנחנו יכולים לעזור לכם! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה באריאל כבר המון שנים, אנחנו עושים זאת ביעילות ובמקצועיות, תוך מתן שירות "שקוף" ללקוחות, הן מבחינת החומרים בהם אנחנו משתמשים וצורת העבודה והן מבחינת האחריות המפורטת עליה אנחנו מסבירים תמיד עוד לפני ההגעה, בנוסף אנחנו מתחייבים לספק מחירים הוגנים ללקוחותינו ביחס למחירים המקובלים בשוק ההדברה.

העיר אריאל נחשבת לעיר מבוקשת ובשנים האחרונות ניתן לראות כי מספר התושבים בעיר עלה. על מנת לשמור על איכות חיים ברמה גבוהה ביצוע הדברה באריאל על ידי חברה מקצועית נחוץ ביותר. חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תסייע בפעולת ההדברה ותמנע הופעה של מזיקים.

הדברה באריאל עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה באריאל תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר אריאל להיפטר מהמזיקיםהדברה באריאל

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר אריאל שביצענו לאחרונה

אנחנו נקראים לבצע פעולות הדברה בעיר אריאל באופן קבוע, הכנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבי העיר אריאל, בטבלה ניתן לראות במפורט את הפעולות שביצענו ואת המחירים שגבינו מלקוחותינו בסיום השירות:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח באריאל:
טיפול בחדקונית הדקל באריאלביצענו הדברה נגד חדקונית הדקל ע"י הזרקת חומר אל תוך העץ, בכך חיסלנו את החדקוניות והצלנו את העץ.400 ₪
טיפול נגד נמלים בשיש באריאלביצענו טיפול בנמלים בשיש של דירה על ידי שימוש בפיתיונות ג'ל.300 ₪
פינוי של פגר (עכבר) מחצר באריאלפינינו את הפגר במהירות וביצענו חיטוי באזור בו הוא מת.250 ₪
טיפול נגד צרעות במחסן באריאלחיסלנו את הצרעות בתוך המחסן באריאל על ידי ריסוס חומר נגד הצרעות, לאחר מכן הוצאנו את הקן ממקומו וסילקנו אותו.500 ₪
טיפול נגד כיני יונים באדן חלוןביצענו ריסוס נגד הכינים באדן החלון, השתמשנו בחומר הדברה יעיל נגד כיני יונים.250 ₪
טיפול בנדלים בגינה באריאלטיפלנו בנדלים מסביב לבית באריאל, ריססנו את כל מעטפת הבית.450 ₪
ניקוי מסתור כביסה באריאלביצענו ניקוי מסתור כביסה שהיה מלוכלך בלשלשת של יונים, ניקינו את המסתור ביסודיות וחיטינו אותו.750 ₪

איך להתכונן לביצוע הדברה בבית ספר באריאל

בעיר אריאל ניתן למצוא בתי ספר רבים אשר בהם יש לבצע הדברה על מנת להימנע מהופעה של מזיקים. על מנת לבצע את ההדברה בבית הספר יש להקפיד על מספר כללים חשובים:

ביצוע הדברה בשעות סיום הלימודים: הדברה באריאל בבתי ספר יש לבצע לאחר סיום שעות הלימודים ובשעות בהם התלמידים לא נמצאים בכיתות. כך לדוגמה אם יש צורך בביצוע הדברת תיקנים באמצעות הדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים רעילים, ניתן לבצע את ההדברה ללא כל חשש מפני הימצאות של ילדים בבית הספר.

הוראות מפורטות: חברת הדברה מקצועית תדאג לעדכן את צוות המורים בהוראות מפורטות לגבי ההדברה בהתאם למזיקים השונים אשר הטיפול בהם דורש שימוש בחומרי הדברה שונים. באמצעות הוראות מפורטות ניתן להימנע ממקרים של פגיעה בבריאות בשל חשיפה לחומרי הדברה שונים.

ניקיון: את הניקיון של בית הספר יש לדחות מספר ימים לאחר ביצוע ההדברה. גם כאשר מדובר על הדברה ירוקה יש להמתין עם הניקיון למשך 3 ימים ורק אז יהיה ניתן לנקות את המקום. ההמתנה נועדה כדי לאפשר לחומרים להיספג בצורה טובה.

אילו סוגי הדברה באריאל ניתן למצוא

קיימים מספר סוגי הדברה באריאל אשר נפוצים היום וכעת נפרט את הסוגים השונים: הדברה כימית: הדברה כימית נחשבת לסוג הדברה נפוצה אשר משמידה את המזיקים באמצעות שימוש בחומרים כימיים המסוכנים לבני האדם ולחיות. מכאן, בעת ביצוע ההדברה חשוב לשהות מחוץ לבית  מספר שעות במטרה לתת לחומרים להיקלט.

הדברה ירוקה: הדברה ירוקה משמעותה הדברה ללא שימוש בחומרים כימיים אלא שימוש בחומרים הנוצרים מהטבע. ההדברה כוללת חומרים אשר מתפוגגים במהירות באוויר ולכן אינה נחשבת מסוכנת כמו הדברה כימית.  מדובר על חומרים המבוססים על בסיס צמחי אשר נועד להביא לחיסול המזיקים השונים. כך לדוגמה במקרה של הדברת נמלים, הפיתיון אשר מניחים כולל מלכודת פרומון אשר נועדה למשוך את הנמלים לתוך הקן ולהוביל לחיסולן.

הדברה אלקטרונית: הדברה מסוג זה כוללת שמע של תדרים בעצמה גבוהה אשר מצויים בטווח השמיעה של מזיקים שונים כמו יונים או עטלפים ואינם מצויים בטווח השמיעה של בני האדם. הרחקת יונים תעשה באמצעות שימוש בתדרים השונים ותגרום ליונים לחפש מקום אחר להיות בו. מדובר על תדרים אשר הקול מתקבל צורם למזיקים השונים ומסמן את האזור בתור אזור מסוכן.

הדברה עצמית: כיום ניתן למצוא סוגים שונים תכשירים המיועדים להדברה עצמית אשר ניתן לקנות בחנויות השונות. עם זאת. יש שיטות הדברה עצמית אשר ניתן ליישם באמצעות חומרים שונים המצויים בבית. כך לדוגמה חרקים אינם אוהבים עלי דפנה וניתן להניח עלי דפנה בארונות השונים על מנת להרחיקם.  עוד נציין כי תיקנים אינם אוהבים חומץ ולכן אפשר להוסיף מספר טיפות של חומץ בעת שטיפת הרצפה על מנת למנוע את ההופעה של התיקנים בבית.

בחירת חברת הדברה באריאל

בעיר אריאל תמצאו מגוון רחב של חברות הדברה ולכן בחירת חברת הדברה באריאל צריכה לכלול מספר פרמטרים חשובים:

רישיון: חשוב ביותר לבחור חברת הדברה אשר תעבוד ברישיון ותבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר. עבודה ללא רישיון משמעותה עבירה על החוק.

זמינות: ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע הדברה בשעות הלילה, בייחוד כאשר מדובר על בתי עסק ולכן חשוב לבחור בחברת הדברה אשר תגיע אליכם בכל זמן נתון, בין אם בשעות הבוקר המוקדמות או בין אם בשעות הלילה.

אחריות: חברה מקצועית תדאג להעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה על מנת שיהיה לכם אל מי לפנות.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באריאל

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אריאל כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אריאל מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם