הדברה באשדוד

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באשדוד

רוצים לבצע הדברה באשדוד במחיר הוגן ועם תעודת אחריות בכתב? הגעתם לחברת ההדברה המובילה באשדוד! אנו אכן מבצעים את כל שירותי ההדברה בעיר במחירים הוגנים ותוך מתן השירות הטוב ביותר ללקוחותינו הכולל מחיר הוגן עבור ההדברה ותעודת אחריות בכתב בסיום הטיפול, עדיין מתלבטים? ניתן למצוא עלינו מאות המלצות מלקוחות ברשת האינטרנט.

הדברה באשדוד המשמעות היא צמצום המזיקים השונים בעיר. אשדוד נחשבת לאחת הערים בה מתגוררת אוכלוסיה רבה אשר צריכה לדאוג לפתרונות שונים בשל התקלות עם מזיקים. אותם מזיקים המסתובבים במקומות השונים כמו הבית הפרטי או מסעדה עשויים לגרום להופעה של מחלות ולכן כדאי למגר את הופעתם באמצעות הדברה מקצועית.

אנו מציעים את כל שירותי ההדברה באשדוד תחת קורת גג אחת
חייגו אלינו עכשיו לקבלת ייעוץ ,טלפון: 050-672-2020 (זמינות 24/7).
בין שירותינו: לכידת עכברים וחולדות, הדברת כל סוגי החרקים, הרחקת יונים וריסוסים שונים.
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר אשדוד להיפטר מהמזיקים

הדברה באשדוד 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה באשדוד שביצענו לאחרונה

אשדוד הינה אחת הערים אליהן אנו נקראים הכי הרבה על מנת לטפל בבעיות מזיקים, הנה כמה מפעולות ההדברה שביצענו בעיר אשדוד לאחרונה:

פעולות הדברה שביצענו באשדוד:איך חיסלנו את המזיקים באשדוד:מה המחיר עבור הדברה באשדוד:
הדברה במסעדה באשדוד

ביצענו הדברה נגד עש המזון במסעדה.
טיפלנו בעשים באמצעות שימוש במלכודות פורומון.340 ₪
הדברה במעון באשדוד

הדברנו מכרסמים במעון ילדים באשדוד.
טיפלנו במכרסמים באמצעות שימוש בתיבות האכלה שהצבנו סביב המעון.400-450 ₪
הדברה בדירת גן באשדוד

הדברנו נדלים בדירת גן בעיר אשדוד.
ריססנו את כל חצר הדירה בחומר מיועד להדברת נדלים.350 ₪
הדברה בבניין באשדוד

הרחקנו יונים מבניין באשדוד.
ביצענו הרחקת יונים באמצעות שימוש בפסי דריכה.1,400 ₪
הרחקנו עטלפים ממרכז מסחרי באשדוד

העטלפים היו מתעופפים באזור המרכז המסחרי.
עשינו הרחקת עטלפים תוך שימוש באמצעים אלקטרוניים וחשמליים.3,450 ₪
קורס הדברה באשדוד

קורס הדברה שאנו מעבירים לתושבי העיר אשדוד.
אנו מעבירים קורס הדברה באשדוד לתושבי העיר.6,499-6,999 ₪

ההדברה נעשית תוך התאמה למזיקים השונים

נציין כי אין מדובר בשיטת הדברה אחת אלא ההדברה נעשית בהתאם למזיקים השונים איתם מתמודדים בבית או במקומות ציבוריים. בשנים האחרונות העיר אשדוד ידועה בשל מסעדות הדגים בה וגם בעלי עסקים נדרשים לבצע הדברה.

בעת ביצוע ההדברה בעסק, יש להבחין תחילה מהם המזיקים המצויים בעסק ולפיכך לבחור את השיטה המתאימה וכמובן לבצע את ההדברה בתום הפעילות של המסעדה על מנת לשים סוף למזיקים השונים.

גיליתם תיקנים בבית, כיצד תתבצע ההדברה?

גילוי של תיקנים בבית אינה ידיעה משמחת כלל. בדומה למזיקים אחרים, גם התיקנים יכולים להעביר מחלות ולכן זה חשוב לדאוג להדברה. הדברה באשדוד תתבצע באמצעות בחינת השטחים הנגועים בבית תוך בחינת הסדקים והחריצים השונים מהם עשויים לצוץ התיקנים.

בהתאם לכך, תבחר שיטת ההדברה המתאימה ביותר- הדברה ירוקה הנעשית באמצעות חומרים שאינם גורמים נזק לסביבה או הדברה כימית הנעשית באמצעות שימוש בחומרים כימיים.

הדברה באשדוד של עש המזון

הזכרנו קודם לכן את העובדה כי באשדוד ניתן למצוא מסעדות דגים שונות להנאת התושבים והאורחים בעיר. אף אחד מבעלי המסעדות בעיר לא היה רוצה למצוא מזיקים שונים במסעדה אשר יקלקלו את החוויה של הסועדים. במקרה בו הבחנתם בעש המזון, הרי הדברה באשדוד של  עש המזון תעשה באמצעות איתור העש באמצעות מלכודות ייחודית אשר תגרום לו לצאת ממקום המסתור.

הנמלים נמצאות על השיש במקום העבודה? יש מה לעשות

בשנים האחרונות ניתן לראות את הפריחה של העיר אשדוד הבאה לידי ביטוי בהקמת משרדים רבים בעיר. באשדוד ניתן למצוא לא מעט בנייני משרדים ובהם לעתים ניתן להבחין בנמלים המטיילות על השיש במקום העבודה. אין ספק כי מדובר במחזה לא ממש נעים ולכן יש חשיבות רבה לדאוג להיפטר מהנמלים. הדברה באשדוד במשרדים תתבצע תוך מעקב אחר הנמלים ומציאת הקן שלהן. לאחר מכן מדביר מקצועי יעשה שימוש בפיתיונות על מנת למגר את הופעת הנמלים.

מה חשוב לברר בעת הזמנת חברת הדברה

בין אם מדובר בהדברת תיקנים או הדברת מכרסמים בעיר אשדוד, אין לבצע את העבודה באופן עצמאי אלא להסתייע בשירותי הדברה מקצועיים. הדברה באשדוד אשר תעשה על ידי חברת הדברה איכותית אשר לה הציוד המתאימים וכן אישור בשימוש בחומרי ההדברה תהיה אפקטיבית יותר. בשנים האחרונות בשל הביקוש ניתן לראות לא מעט חברות המציאות שירותי הדברה. ההמלצה היא לבצע סקר מקיף אשר באמצעותו תבחרו את החברה המקצועית ביותר. יתרה מזאת, עליכם לוודא כי חברת ההדברה פועלת בהתאם לרישיון הדברה בתוקף ועל החברה להיות רשומה במשרד הבריאות.  קבלת המלצות מטעם לקוחות קודמים יסייע לכם לאתר את החברה המקצועית ביותר.

דאגו לקבל אחריות על ביצוע ההדברה

ישנם מקרים בהם לאחר הדברה באשדוד יהיה צורך להתייעץ עם חברת ההדברה או לבצע הדברה נוספת בשל הופעה רבה של מזיקים. מכאן, חשוב לוודא האם חברת ההדברה מעניקה אחריות על ביצוע העבודה והאם החברה מספקת מענה מקיף לאורך שעות היממה במקרה הצורך.

מהו מדביר מקצועי

לבסוף, הדברה באשדוד צריכה להתבצע על ידי מדביר מקצועי. לשאלה מיהו מדביר מקצועי התשובה היא מדביר אשר יש ביכולתו לעשות שימוש מושכל בחומרי ההדברה השונים במטרה להיפטר מהמזיקים השונים ולגרום כמה שפחות נזק הן לבני האדם והן לחיות המחמד. בשנים האחרונות ניתן לקרוא לא מעט על שרלטנים אשר התחזו למדבירים וגרמו נזק רב ולכן יש לדעת מיהו האדם העומד מאחורי ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באשדוד

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו באשדוד כבר למעלה מ-15 שנה, המדבירים שלנו ביצעו כבר אלפי פעולות הדברה לתושבי העיר.

אנו משתדלים לתת מענה מהיר ככל הניתן ללקוחותינו, ברוב המקרים ניתן להזמין כבר לאותו היום ואף עד חצי שעה זמן הגעה.

כמובן, לכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו אנו מספקים אחריות בכתב הניתנת בסיום השירות.

לוכד נחשים בהרצליה
לוכד נחשים באשדוד
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו