הדברה באשקלון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה באשקלון

מחפשים אחר חברת הדברה באשקלון? אנו בחברת פשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בעיר אשקלון כבר מספר רב של שנים, בזכות שירות מצוין ומחירים הוגנים צברנו קהל לקוחות רב ומגוון בעיר, השירות שלנו כולל אחריות בכתב עבור פתרון בעיית המזיקים, תעודת אחריות זאת מעניקה ללקוחותינו שקט נפשי, הלקוחות יודעים שברגע ששכרו את שירותינו כל הטיפול במזיקים יהיה על אחריותינו הבלעדית והם לא יצטרכו "לשבור את הראש" אפילו לא לרגע אחד, ואם המזיקים חזרו? נחזור לטפל שוב בבעיה ללא כל תשלום נוסף.

בחודש יוני האחרון אושר תקציב היקף ידיים לעיריית אשקלון, דבר אשר יחולל מהפכה בתחומים שונים לרבות חינוך, תחבורה , תיירות ורצועות החוף אשר מושכת אליה תיירים רבים. העיר אשקלון עומדת בפני מהפכה ועל מנת להמשיך את המהפכה, חשוב ביותר לדאוג לנושא הדברה באשקלון באמצעות חברת הדברה.

הדברה באשקלון עושים רק אצלנו!
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה לתושבי העיר אשקלון 

אנו מספקים ללקוחותינו בעיר תעודת אחריות בכתב 
אנו מבצעים הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ממושכת
המחירים שלנו הוגנים בהשוואה למחירי השוק 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר אשקלון להיפטר מהמזיקים

הדברה באשקלון 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר אשקלון שביצענו לאחרונה

אנו מבצעים פעולות הדברה מגוונות באשקלון, השירות ניתן למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, בטבלה שלפינכם ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה ברחבי העיר, כולל פירוט אודות השירות שניתן והמחיר שגבינו מהלקוח:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח באשקלון:
טיפול בעשבים שוטים בחניון של בניין באשקלוןביצענו הדברה נגד עשבים על ידי ריסוס חומר הדברה שמחסל את העשבים מהשורש.650 ₪
טיפול נמלים בשישטיפלנו בנמלים שבשיש במטבח על ידי מריחת פיתיונות ג'ל בפינות השיש.300 ₪
טיפול בג'וקים בעליית גגביצענו הדברה נגד ג'וקים על ידי ריסוס חומר הדברה מתאים בכל עליית הגג.250 ₪
טיפול נגד נמלי אש באשקלוןביצענו הדברת נמלי אש בגינה, פיזרנו גרגירים מורעלים בכל שטח הגינה שחיסלו את הנמלים במהירות.400 ₪
טיפול נגד עשים בעסק באשקלוןטיפלנו בעשים בעסק על ידי הדבקה של מלכודות פורומון בנקודות אסטרטגיות בעסק וביצוע ריסוס נגד העשים.450 ₪
טיפול במכרסים בבית ספר באשקלוןטיפלנו במכרסמים בכל סביבת בית הספר על ידי שימוש במלכודות וברעלים מסביב לכל שטח בית הספר.550 ₪
הדברת מזיקים בשטח בית פרטישלחנו מדביר מומלץ שעשה הדברה נגד המזיקים על ידי ריסוס חומר הדברה מתאים בכל שטח הבית, בחצרות ובביובים.450 ₪

הדברה בבתי הספר באשקלון

מערכת החינוך באשקלון עומדת לעבור מהפכה של ממש בשל אישור התקציב, דבר אשר יבוא לידי ביטוי בשדרוג ושיפור מערכת החינוך בעיר. על מנת לשדרג את מערכת החינוך יש לדאוג כי התלמידים יסתובבו בבית הספר ללא כל חשש מפני היתקלות עם מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים. הדברה באשקלון בבית הספר תעשה באישור המורים ורק לאחר שהתלמידים עוזבים את המקום על מנת לא לפגוע בבריאותם בשל השימוש בחומרי ההדברה השונים.

הדברת עכברים למשל כוללת הנחת פיתיונות עם רעל ולכן אין לסכן את ציבור התלמידים אלא לבצע את ההדברה בשעות בהן לא מתקיימת פעילות בבית הספר. רגע לפני ההדברה, על צוות המדבירים להעניק הסברים מקיפים לגבי השימוש בחומרי ההדברה השונים על מנת שהמורים יוכלו להיערך בהתאם ולדעת בדיוק באילו חומרים נעשה שימוש.

הדברה במסעדות באשקלון

לצד בתי ספר העיר אשקלון מפורסמת גם ברצועת החוף המרהיבה שלה ובה ניתן למצוא לא מעט מסעדות ובתי קפה שונים אשר התושבים נהנים לשבת שעות רבות. על מנת שהתושבים ירגישו בנוח יש חשיבות רבה לבצע הדברה באשקלון במסעדות ובבתי הקפה למען נוחיות הציבור.

הדברת תיקנים בבתי קפה תעשה תוך התמקדות על הביובים- הדברה בביוב תעשה על ידי פתיחה של הביוב ושימוש בחומרי הדברה שונים לרבות deltamethrin וחומרים אחרים הנחשבים חזקים מספיק על מנת למנוע את התפתחות התיקנים. המדביר יבצע ריסוס הן בביוב והן באזורים הנגועים לטובת סביבה נעימה יותר ללא מזיקים.

בחירת שיטת הדברה בעיר אשקלון בהתאם למזיקים

כיום קיימות שיטות הדברה שונות בין אם מדובר על הדברה כימית, הדברה ירוקה או הדברה אורגנית- לכל אחת מהשיטות השונות יש יתרונות וחסרונות אשר יש להביא בחשבון. על כן, חברת הדברה באשקלון תביא בחשבון את השיטות השונות ותבחר את השיטה המתאימה ביותר בהתאם לסוג המזיק. שימו לב, לא לכל מזיק יש את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

במקרה של תיקנים למשל, ניתן לעשות שימוש הן בהדברה ירוקה אשר מקורה בתמציות המופקות מצמחים ללא חומרים רעילים או בהדברה כימית.  כך או אחרת, ההחלטה צריכה להיות בהתאם למערכת השיקולים של חברת ההדברה.

הזמנת חברת הדברה באשקלון במחיר משתלם

חיפוש אחר חברת הדברה צריך לכלול בין היתר גם את סוגיית המחיר. ההמלצה היא לקבל מספר הצעות מחיר ואז לבחון את ההצעות בקפידה. שימו לב, חברה אשר מציעה לכם הצעה זולה מדי, ייתכן והיא אינה החברה המתאימה – על שירות כמו הדברה צריך לעיתים לשלם קצת יותר ולקבל תוצאה איכותית אשר תחזיק מעמד לאורך זמן רב. בשיחת הטלפון המקדימה עם חברת ההדברה ההמלצה היא לבקש מהם מחירון על מנת להיערך בהתאם.

מתלבטים? קראו עלינו המלצות

במידה וקיימת התלבטות באשר לבחירת החברה לצורך ביצוע הדברה באשקלון, טוב שיש לקוחות קודמים אשר ניתן להתייעץ עימם. התייעצות עם לקוחות קודמים תאפשר לדעת האם מדובר בחברה מקצועית אשר מספקת הסבר מקיף לגבי ההדברה – מה יש לעשות לפני ואחרי ההדברה ומתי אפשר לחזור לבית או לעסק.  כל אותן שאלות עשויות להעיד על החברה ולכן חשוב מאד לדעת מי עומד מאחורי חברת ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה באשקלון

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי אשקלון כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר אשקלון מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

לוכד עכברים באשקלון
לוכד עכברים באשקלון
לוכד חולדות באשקלון
לוכד חולדות באשקלון
לוכד נחשים באשקלון
לוכד נחשים באשקלון
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו