הדברה בבאר יעקב

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בבאר יעקב

צריכים להיעזר בחברת הדברה על מנת להיפטר מהמזיקים? סובלים ממזיקים שחודרים לבית, לעסק או למשרד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בבאר יעקב עבור תושבי העיר מזה שנים רבות, כאשר מדברים על הדברה התושבים כבר יודעים כי שמנו הולך לפנינו והם לא מוותרים על השירותים שלנו שנה אחר שנה, אנו יודעים להיפטר מכל סוגי המזיקים במחירים ההוגנים ביותר, במקצועיות רבה ועמידה בזמנים.

גילוי של מזיקים בסביבת הבית זה לא מחזה נעים במיוחד. מזיקים שונים מהווים מטרד וגם אחראים על העברת מחלות שונות. מכאן, חשוב ביותר לטפל בהם באמצעות הדברה מקצועית. הדברה בבאר יעקב אשר תעשה על ידי חברת הדברה מקצועית תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי ההדברה אשר בוצעה הינה הדברה מקצועית.

הדברה בבאר יעקב עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בבאר יעקב תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר באר יעקב להיפטר מהמזיקיםהדברה בבאר יעקב

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בבאר יעקב שביצענו לאחרונה

תושבים רבים בבאר יעקב מזמינים אותנו שנה אחר שנה לספק להם שירותי הדברה, הם יודעים שכאשר המזיקים תוקפים את הבית רק אנחנו נוכל לעזור להם להדביר אותו כמו שצריך. הכנו עבורכם הגולשים טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו עבור תושבים רבים בעיר באר יעקב, ניתן לראות בדיוק איך הרחקנו את המזיקים וכמה זה עלה להם:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בבאר יעקב:
הדברה בבית בבאר יעקבביצענו הדברה נגד מזיקים בבית בבאר יעקב לפני תקופת הקיץ, ביצענו ריסוס בכל הבית, מסביב לבית ובגינה.450 ₪
הדברה של נמלים בדירהריססנו בכל פינות הבית נגד הנמלים שהיו נמצאות במסדרונות הבית, השתמשנו בחומר היעיל לחיסול הנמלים.280 ₪
הדברה של תיקנים בביוב של בית בבאר יעקבביצענו ריסוס ב-3 ביובים של הבית, השתמשנו בחומר היעיל להדברה בביוב של תיקנים.150 ₪
הדברה נגד צרעות בתריס של חלוןביצענו הדברת צרעות בחלון של דירה שם הצרעות בנו את הקן, חיסלנו את הצרעות ועקרנו את הקן.500 ₪
הדברה נגד חולדות בבית קרקע בבאר יעקבטיפלנו בחולדות על ידי הצבת תיבות האכלה הכוללות רעלים מסביב לכל שטח הבית, בכך חיסלנו את החולדות שהורעלו ומתו.600 ₪
טיפול בדג הכסף בדירה חדשה בבאר יעקבריססנו בכל פינות הבית נגד דגי הכסף שנפוצים מאוד בדירות חדשות.350 ₪
טיפול ברימות במטבח של דירה בבאר יעקבביצענו ריסוס בכל המטבח נגד רימות הזבובים, ריססנו ביסודיות על מנת לחסל את כל הרימות ולמנוע התפתחות רימות וזבובים נוספים.300 ₪

הכנת הבית לקראת הדברה בבאר יעקב

כאשר הדברה בבאר יעקב מתרחשת בבית על מנת למגר את ההופעה של מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים, חשוב ביותר להקפיד על מספר דברים על מנת להפוך את ההדברה לאפקטיבית:

יציאה מהבית לכמה שעות: אם בעבר היה צריך לצאת מהבית ליום שלם לצורך ההדברה, הרי היום ניתן לצאת מהבית רק לכמה שעות ולחזור בתום ביצוע ההדברה.

אוורור של הבית: בתום ההדברה, חשוב ביותר לדאוג לאוורור של הבית ולפתוח חלונות.

שטיפה של הבית: בסיום ההדברה חשוב ביותר לא לבצע שטיפה של הבית במשך מספר ימים.

הזזה של רהיטים: עוד נציין כי חשוב ביותר לבצע הזזה של רהיטים וציוד במטרה לאפשר לחברת ההדברה לעבור בבית בצורה חופשית.

הדברה 24 שעות ביממה

בין אם מדובר בעסק או בבית פרטי, לפעמים יש צורך בביצוע הדברה בבאר יעקב 24 שעות ביממה. כאשר מדובר על הימצאות של עכברים  בבית, הרי אי אפשר לדחות את הגעתה של חברת הדברה ויש להזעיק מדבירים מקצועיים לצורך ביצוע ההדברה . כך גם כאשר מדובר על עסק ובו ישנם לקוחות המגיעים לעסק בתדירות גבוהה. על מנת לאפשר לעסק להתקיים בצורה תקינה ללא נוכחות של מזיקים, יש לבצע הדברה בשעות בהן הלקוחות אינם בעסק, לרוב יהיו אלה שעות מאוחרות בלילה. חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תעמוד לשירותכם ותציע שירותי הדברה מסביב לשעון על מנת לאפשר לכם לחיות ללא מזיקים.

כאשר מדובר על הדברה מסביב לשעון חשוב ביותר לוודא כי מדובר בצוות מקצועי ולכן יש לבקש המלצות מטעם לקוחות קודמים. המלצות מטעם לקוחות קודמים יסייעו לכם להבין את איכותה של החברה ולדעת כי מדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

שיחה עם הלקוחות הקודמים תעניק לכם את ההכוונה הדרושה בדבר בחירת חברת הדברה אשר תגיע אליכם בכל שעות היממה. לכן, אל תהססו לשאול את הלקוחות הקודמים כמה שיותר שאלות אודות החברה כמו ניסיון ומקצועיות במטרה לוודא כי בחרתם את החברה הטובה ביותר.

בחירת חברת הדברה

הדברה בבאר יעקב מחייבת בחירת חברת הדברה מקצועית ומומחית בתחום. בין אם מדובר בעסק או בבית פרטי, בחירת חברה מקצועית תבטיח לכם שקט נפשי וחיים ללא מזיקים. ישנם מספר פרמטרים בבחירת חברת הדברה:

זמינות: בחנו האם מדובר בחברה זמינה ויכולה להגיע אליכם בכל שעות היממה במקרה הצורך.

תודעת שירות: האם מדובר בחברה אשר לה תודעת שירות גבוה- האם הצוות נחמד ומסביר לכם בדיוק מה עומד להתבצע או שמא הוא מבצע את עבודתו והולך מהמקום.

מגוון שירותי הדברה: בשנים האחרונות ניתן לראות שלל סוגי הדברה כגון הדברה אלקטרונית או הדברה ירוקה. טרם הזמנת החברה, חשוב ביותר לוודא האם החברה מבצעת את סוגי ההדברות.

אישורים: עוד חשוב לבדוק האם החברה בעלת כל האישורים הדרושים לביצוע העבודה ויש לה אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה.

קבלת אחריות: נוסף על זאת, חשוב ביותר לוודא האם יש לכם אחריות על העבודה אשר בוצעה. קבלת אחריות משמעותה כי יש לכם כתובת אשר תוכלו לפנות אליה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בבאר יעקב

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי באר יעקב כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר באזור בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי באר יעקב מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם