הדברה בבת ים

תוכן עניינים

אנו נותנים שירותי הדברה בבת ים

מחפשים חברת הדברה בבת ים? אנו בפשפשג'וק נותנים שירותי הדברה לתושבי העיר בת ים כבר עשרות שנים וצברנו בעיר מאות לקוחות קבועים שממליצים עלינו מדי שנה, אנו נותנים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר הכולל תעודת אחריות בכתב בסיום כל הדברה ומחירים הוגנים, עדיין מתלבטים? חפשו "פשפשג'וק" באינטרנט וקראו עלינו מאות המלצות שנכתבו על ידי תושבי בת ים.

בעיר בת ים נפתחות מדי שנה המון קריאות לפעולות הדברה מצד תושבי העיר, הם פונים אל חברות ההדברה בעיקר בחודשי הקיץ על מנת לטפל בבעיות המזיקים כגון נמלים, תיקנים, חולדות, עכברים וכדומה, כשבחורים חברת הדברה חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון בתחום וכזאת שתתן לכם את השירות הטוב ביותר ומחיר הוגן ביחס למחירי השוק.

צריכים הדברה בעיר בת ים? הגעתם לחברה המובילה בעיר!
הדברת כל סוגי החרקים והמכרסמים 

כל שירותי ההדברה הנלווים תחת קורת גג אחת 
תעודת אחריות בכתב בסיום כל עבודה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר בת ים להיפטר מהמזיקים

הדברה בבת ים

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

חלק מעבודות ההדברה שביצענו בבת ים

אנו בפשפשג'וק מבצעים פעולות הדברה רבות בעיר בת ים, אנו מספקים שירות ללקוחות הפרטיים, העסקיים והמוסדיים, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה ברחבי העיר, כולל פירוט מלא אודות השירות שסיפקנו והמחירים שגבינו מלקוחותינו:

סוג הטיפול:אודות העבודה:מחיר:
פינוי פגרי יונים בבת יםפינוי פגרי יונים מתעלת אוורור , סך הכל 4 יונים.450 ₪
טיפול בכיני יונים באדן חלון של בית בבת יםביצענו ריסוס נגד כיני היונים והתקנו דוקרנים על אדן החלון על מנת להרחיק את היונים.500 ₪
הדברת טרמיטים בבית פרטי בבת יםהדברת הטרמיטים בוצעה על ידי קדיחת חורים לתוך כיני הטרמיטים והזרקת חומר בלחץ על מנת לחסל את כל אוכלוסיית הטרמיטים שמתחת לאדמה.650 ₪
הדברת פסוקאים בדירה בבת יםכאשר מדובר בהדברת פסוקאים בקירות יש לרסס היטב את כל קירות הבית, הפסוקאים אוהבים מקומות בהם יש אבק והם מתהלכים בקלות על קירות הבית.600 ₪
לכידת נחש במחסן בבת יםהלוכד הגיע וביצע סריקות במקום, בסופו של דבר הצליח ללכוד את הנחש.600 ₪
לכידת עכבר בעסק בבת יםלוכד העכברים הגיע למקום ולכד את העכבר במהירות לאחר מכן ביצע איטום במחילה ממנה העכבר הגיע.550 ₪
ניקוי צואת יונים בבניין בבת יםהמדביר ביצע ניקוי וחיטוי של מסתור הכביסה בבניין בעזרת שטיפה בלחץ עם גרניק וחומרי חיטוי מיוחדים.800 ₪

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

מידע על העיר בת ים

 הגענו לעיר בת ים, העיר בת ים היא העיר השלישית הצפופה ביותר בישראל וזה בוודאי אומר שיש בה לא מעט מזיקים (ממש תכף נבדוק זאת), העיר בת ים נמצאת במרכז הארץ ומתקשרת לכל הערים שמקיימות הדברה במרכז, היא נחשבת לעיר עם מצב סוציואקונומי נמוך ביחס לערים הגדולות בישראל ונבדוק גם אם העניין הזה משפיע על פעולות הדברה בבת ים, נבדוק במאמר זה גם את התקציב ואת התנהלות העירייה בנושא הדברת המזיקים בעיר בת ים.

פעולות ההדברה בבת ים

אז מה הן פעולות ההדברה בעיר בת ים? מהו התקציב והאם תקציב זה מנוהל נכון?בדקנו את דוח התקציבים שפרסמה העירייה לשנת 2017, אגב זה הדוח האחרון שפרסמה, משום מה באתר העירייה עדיין לא מופיעים הדוחות של 2018 ו2019 שזה לא בסדר לכשעצמו.

בכל אופן בדוח התקציב של עיריית בת ים לשנת 2017 מופיע תקציב על סך 650,000 לטיפול בתברואה מונעת (הדברת מזיקים), ייתכן והתקציב השתנה מאז אבל מכיוון שאין לנו שום מידע על כך נתייחס לתקציב זה, קודם כל תקציב של 650,000 ש"ח לעיר צפופה באוכלוסייה כמו בת ים זהו תקציב נמוך, נכון שהעיר בת ים היא לא בעלת שטח עצום – רק 8.2 קילומטרים רבועים אבל כבר ראינו בעבר כמה משפיעה צפיפות האוכלוסייה על התרבות המזיקים, יתרה מכך – כאשר יש הרבה אוכלוסייה יש יותר כסף בקופה ויותר משאבים לכן לא אמורה להיות בעיה לקחת את הנושא ברצינות יותר.

בנוסף לכך מצאנו בדוח התקציב דבר חריג – כזה שלא נתקלנו בו כבר הרבה זמן, כמעט חצי מהתקציב (280,000 ש"ח) עוברים ישירות לקבלן חיצוני שיבצע פעולות הדברה בעיר ואנו שואלים מדוע? למה לא לקחת את הכסף הזה ולהכשיר איתו מדבירים ולקנות להם ציוד מתאים? אם אתם עוקבים אחרי הפרסומים שלנו אתם בטח כבר יודעים שכאשר העירייה מנצלת בעצמה את כל התקציב ולא משקיעה אותו בקבלן חיצוני גם התוצאות טובות הרבה יותר וגם העלויות פחותות, קבלן חיצוני כמעט אף פעם לא יבצע את העבודה בצורה יסודית וטובה כמו שעובדי העירייה יבצעו.

דוחות תקציביים להדברה בבת ים
דוחות תקציביים להדברה בבת ים

הדברה בבת ים מחיר

אז מהו המחיר עבור ביצוע הדברה בעיר בת ים? בכנות – זה משתנה ותלוי, תלוי בסוג ההדברה, תלוי בגודל הדירה והאם הדירה ממוקמת בקרקע או שזהו בניין קומות, תלוי ברמת הנגיעות של המזיק שלכם, כמובן שאם זה רק הדברת תיקנים סטנדרטית בדירה ממוצעת המחיר יהיה 250-300 שקלים אבל אם זו דירה נגועה בפשפשי מיטה (לא עלינו) המחיר יכול להיות גם 1000 ש"ח עבור כל חדר, למידע נוסף אודות הדברה ירוקה מחיר היכנסו לקישור.

הדברה בבת ים? הסיכום

במאמר זה הצגנו את הדוחות התקציביים של העירייה לשנת 2017, לא היו דוחות חדשים יותר שזה מוזר וחריג, קראנו את התקציב הנוכחי שהיה מפורסם באתר עיריית בת ים והתייחסנו לתקציב עבור פעולות הדברה בבת ים, ראינו שתקציב העירייה דל יחסית לכמות וצפיפות התושבים שבעיר ושיש לדאוג להוסיף כסף עבור הטיפול במזיקים בעיר בשנות הבאות, ראינו גם כי העירייה "שופכת" כמעט חצי מהתקציב על פעולות של קבלן חיצוני (בדומה לפעולות הדברה בפתח תקווה) וכמה הדבר הזה מתקבל בצורה שלילית ומסמל חוסר השקעה בנושא, באופן כללי יש הרבה מה לשפר בעיר בכל הנוגע להדברת המזיקים וכשזה יקרה גם התוצאות יהיו טובות הרבה יותר.

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2018 ו2019 בסעיף 715 .

אהבתם את המאמר? יש לכם מה להוסיף או שמצאתם טעות? יש אפשרות להגיב ממש כאן למטה באמצעות פייסבוק.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בבת ים

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בבת ים כבר למעלה מ-15 שנה, המדבירים שלנו ביצעו כבר מאות פעולות הדברה לתושבי העיר.

כמובן, לכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו אנו מספקים אחריות בכתב הניתנת בסיום השירות.

ניתן לחזור לשטח המרוסס כבר לאחר שעה מסיום ההדברה, אלא אם כן מדובר בילדים עד גיל 4, נשים בהיריון או בעלי חיים.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו