הדברה בגבעת שמואל

תוכן עניינים

אנחנו מדבירים מזיקים בגבעת שמואל

מחפשים מדביר בגבעת שמואל? אנו מספקים שירותי הדברה בגבעת שמואל עבור כל סוגי המזיקים, לא משנה אם אתם סובלים מנמלים או שאתם צריכים הדברת טרמיטים, אנו תמיד נוכל לסייע לכם בקלות ובמחירים הטובים ביותר שיש.

חברת הדברה בגבעת שמואל תדע להדריך אתכם איך למנוע מהמזיקים להיכנס לדירה, בנוסף לאחר ביצוע ההדברה החברה תעניק לכם ברוב המקרים תעודת אחריות שתבטיח כי המזיקים לא יחזרו לפחות בכל תקופת הקיץ והחורף הקרובים, אנו בחברת פשפשג'וק עוסקים בהרחקת מזיקים כבר למעלה מ-15 שנה ואנו יודעים בדיוק איך לבצע את הדברה לתושבי גבעת שמואל בדרך הנכונה ביותר שתבטיח שקט ממזיקים לזמן רב.

הדברה בגבעת שמואל מחיר החל מ-199 ש"ח בלבד!
הזמינו עכשיו מתוך מדבירים מוסמכים בגבעת שמואל: וחייגו למספר הטלפון 050-672-2020
מבצעים את כל סוגי ההדברה במחירים משתלמים ועם תעודת אחריות בכתב בסיום כל הדברה.

הדברה בגבעת שמואל 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

מדביר בגבעת שמואל 24 שעות נגד כל סוגי המזיקים

אי אפשר לצפות את הגעת המזיקים לבית שלנו בחודשי הקיץ, החרקים השונים פתאום מתחילים לתקוף ואנו מוצאים את עצמינו לא מוכנים ולא יודעים למי לפנות וכיצד לפתור את הבעיה, חברת הדברה מקצועית תדע להדריך אתכם שלב אחר שלב ולספר לכם איך היא מתכננת לבצע את עבודת ההדברה בדירה שלכם, בנוסף היא תדע להגיד לכם מהן העלויות וכמה זמן אחריות תקבלו עבור כל שירות הדברה שתצטרכו.

באיזה מזיק צריך לטפל?מה צריך לעשות מדביר מומלץ בגבעת שמואל?עלות הדברה בגבעת שמואל:
הדברת נמלים בגבעת שמואלהדברת נמלים תיעשה בעזרת שימוש בפיתיונות ג'ל ובעזרת שימוש בריסוס, מומלץ להשתמש ב2 סוגים החומרים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.מחיר להדברת נמלים בגבעת שמואל נע בין 149-450 ₪ תלוי בגודל הבית.
הדברת תיקנים בגבעת שמואלהדברת תיקנים בגבעת שמואל נחשבת להדברה פשוטה ביותר ומספיק להשתמש בריסוס בכל פינות הבית על מנת להגיע לתוצאות טובות, כדאי גם לרסס ביובים וניקוזים.המחיר עבור הדברת תיקנים בגבעת שמואל נע בין 149-450 ₪ תלוי בגודל הבית.
הדברת חולדות בגבעת שמואלהדברת חולדות בגבעת שמואל תעשה באמצעות שימוש ברעלים ומלכודות סביב הבית או המבנה, יש לנהוג על האמצעים הללו בזהירות על מנת לא לפגוע בבעלי החיים.המחיר עבור טיפול במפגע חולדות נע בין 300-500 ₪ תלוי באופי הבעיה.
הדברת מעופפים בגבעת שמואלהדברת מעופפים תעשה באמצעות ריסוס על העצים ושימוש במלכודות פורומון עם דבר על מנת למשוך את המעופפים השונים ולחסלם.
הריסוס על העצים ימנע מהם להתפתח ולהתרבות.
הטיפול עבור הדברת מעופפים בגינה נע בין 250-350 ₪.
פשפשי מיטהטיפול בפשפשי מיטה נחשב לטיפול קשה ומצריך שימוש בהדברה כימית, הטיפול נעשה בכל החפצים ובמזרנים שבבית וגם בחריצים וסדקים בקירות ובשקעי החשמל באמצעות שימוש באבקה.המחיר עבור טיפול בפשפשי מיטה הינו בין 500-1000 ₪ עבור כל חדר נגוע.
יתושיםכאשר מבצעים טיפול נגד יתושים יש לרסס את כל מקומות המרבץ יש היתושים, בנוסף יש לשפוך מקווי מים עומדים בהם היתושים מתרבים ומתפתחים במהרה.המחיר עבור טיפול ביתושים בגינה מתחיל ב350 ₪ ויכול להיות גם יקר יותר
טרמיטיםהדברת טרמיטים בגבעת שמואל מתבצעת על ידי קדיחת חורים לתוך כיני הטרמיטים והזרקת חומר בלחץ על מנת לחסל את כל אוכלוסיית הטרמיטים שמתחת לאדמה.הדברת טרמיטים בגבעת שמואל תעלה 400 ₪ עבור טיפול טרמיטים במשקוף ואם מדובר בקידוחים ברצפה המחיר יהיה 600 ₪ ומעלה.
ברחשיםהדברת ברחשים בגינה בגבעת שמואל תעשה באמצעות ריסוס בגינה ובעיקר בענפי העצים שם הברחשים רובצים.ריסוס נגד ברחשים בגינה יעלה בין 250-400 ₪ עבור כל הגינה.
זבובוניםבשביל להיפטר מבעיית זבובונים בגבעת שמואל יש לרסס את המטבח (שם הם נמצאים בדרך כלל) בצורה יסודית ביותר ולמנוע מהזבובונים להתרבות ולהתפתח.טיפול בזבובונים במטבח על ידי שימוש בריסוס יסודי יעלה כ-250 ₪
עשיםכאשר מבצעים טיפול במטבח נגד עש המזון יש להניח מלכודות פורומון בכל אזור המטבח, העשים ימשכו לפורומון ויחוסלו על ידו.המחיר עבור הדברת עשים במטבח הינו מחיר קבוע של 350-400 ₪ ולא יותר מזה.
יוניםהרחקת יונים בגבעת שמואל תתבצע על ידי שימוש בדוקרנים ורשתות במסתורי הכביסה ובספי החלונות, האמצעים הללו ימנעו מהיונים להתקרב.המחיר עבור ביצוע הרחקת יונים משתנה ותלוי באופי הטיפול, המחיר יכול להתחיל ב300 ₪ עבור התקנת כמה דוקרנים ויכול להגיע גם ל1,500 ₪ במידה ומדובר בהתקנת רשתות עם סנפלינג.
פסוקאיםכאשר מדובר בהדברת פסוקאים בקירות יש לרסס היטב את כל קירות הבית, הפסוקאים אוהבים מקומות בהם יש אבק והם מתהלכים בקלות על קירות הבית.המחיר עבור ריסוס נגד פסוקאים בכל קירות הבית תלוי בגודלו של הבית וינוע בין 400-1200 ₪

הדברה בגבעת שמואל על ידי העירייה

הדברה בגבעת שמואל? הגיע הזמן שנעשה סדר כדי שתוכלו לראות מה העירייה עושה עבורכם התושבים בכל הקשור להדברת מזיקים:

אז הנה זה פה, בדקנו גם את תקציב הדברה בגבעת שמואל, והתוצאות? לפניכם:

כשהולכים לאורך רחוב הזיתים בגבעת שמואל אפשר לראות כמה העיר מטופחת, החל מהצמחייה היפה, המדרכות הנקיות והפאר המרהיב, כשרואים את כל אלו אפשר להבין שהאגף לשיפור פני העיר גבעת שמואל עושה עבודתו נאמנה, וכן זה בא לידי ביטוי גם בתחום החרקים והמזיקים בגבעת שמואל.
אומנם עיריית גבעת שמואל לא מפרסמת דו"ח מפורט כמו עיריות אחרות אך בדו"ח השנתי אפשר לראות כי בשנים האחרונות העירייה מתקצבת מדי שנה בממוצע כ-500,000 שקלים עבור הדברת המזיקים בעיר, יחסית לגודלה של העיר ביחס לערים אחרות זהו סכום מכובד מאוד, עושה רושם שבעירייה מנצלים נכון תקציב זה ומשתמשים בו בתבונה, מבדיקה שערכנו גילינו כי אחוז תלונות הציבור בנושא הדברה בגבעת שמואל הינו נמוך ביחס לערים אחרות.

הדברה בגבעת שמואל

הדברה בגבעת שמואל ? הסיכום:
לסיום חשוב לנו להדגיש, זה שהעירייה עושה עבודה נהדרת מצידה זה טוב ונחמד אך גם עלינו לעשות פעולות מצידנו, אנו ממליצים על הדברה פעם בשנה בכל דירה ודירה בישראל, כמו כן חשובה גם ההדברה בביובים שם מקור התיקנים, גם עסקים של מזון צריכים תחזוקה קבועה והדברה של פעם בחודש.
*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2016-2018 בסעיף 715-713 .

איזורי השירות שלנו להדברה במרכז:
הדברה בפתח תקווה, הדברה בבני ברק, הדברה בגבעת שמואלהדברה בבת ים, הדברה ברמת גן, הדברה בגבעתיים, הדברה בסביון, הדברה ביהוד, הדברה בכפר סבא, הדברה בנחלים, הדברה בתל אביב, הדברה בחולון, הדברה בראשון לציון, הדברה באור יהודההדברה בראש העין, הדברה בהוד השרון, הדברה ברמת השרון.

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 050-672-2020

תודה לכם על ההבנה צוות פשפשג'וק

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגבעת שמואל

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בגבעת שמואל כבר למעלה מעשור, המדבירים שלנו ביצעו כבר מאות פעולות הדברה לתושבי העיר.

כמובן, אנו מספקים שירותי ניקוי צואת יונים וחיטוי המקום כחלק משירות הרחקת היונים שלנו.

האחריות שאנו מספקים ללקוחותינו תקפה לכל תקופה הקיץ והחורף הקרובים.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו