הדברה בגדרה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בגדרה

רוצים להזמין חברת הדברה בגדרה? הגעתם בהחלט לחברת ההדברה המובילה בגדרה! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר כבר מספר גדול מאוד של שנים, אנו מעניקים לתושבים בעיר את השירות האיכותי והמקצועי ביותר, שירות שכולל אחריות בכתב בסיום כל עבודת הדברה, וכמובן מחירים הוגנים ביחס למחירים המוצעים כיום בשוק. תושבי גדרה כבר יודעים שכאשר אחד החברים מחפש חברת הדברה, יש רק חברה אחת שאפשר להמליץ עליה בתחום ההדברה, החברה הזאת היא פשפשג'וק.

תושבי גדרה נהנים מאוד לארח בבתים הפרטיים שלהם אורחים ובני משפחה. על מנת לשמור על הבית נקי מפני מזיקים שונים חשוב ביותר לבצע הדברה בגדרה על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. חברת הדברה מקצועית תשמח לבצע הדברה באמצעות חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

הדברה בגדרה עושים רק בפשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בעיר גדרה תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר גדרה להיפטר מהמזיקיםהדברה בגדרה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר גדרה שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק נקראים לבצע פעולות הדברה בגדרה פעמים רבות, לכן החלטנו להכין עבורכם טבלה, בה ניתן לראות חלק קטן מפעולות ההדברה שביצענו בעיר גדרה בתקופה האחרונה, כמו גם אפשר לראות את פירוט העבודה המלא, כולל המחיר שגבינו מהלקוח לאחר ההדברה:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בגדרה:
טיפול במפגע יונים בדירה בגדרהביצענו הרחקת יונים מהבית ע"י שימוש בדוקרנים במקומות אסטרטגיים בהם היונים היו נמצאות.650 ₪
טיפול במעופפים בעסק בגדרהריססנו עסק ע"י שימוש בחומר למניעת מעופפים.400 ₪
טיפול בחדקונית בגדרהטיפלנו בחדקונית בפגעה בעץ דקל, הזרקנו חומר הדבר אל תוך העץ על מנת לחסל אותה.450 ₪
טיפול בחפרפרת בגדרהביצענו הדברת חפרפרות ע"י החדרת רעל וחומרי הדברה אל תוך מחילות החפרפרות.450 ₪
טיפול ברימות במטבחחיסלנו את הרימות ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד רימות, את החומר ריססנו בכל אזור המטבח.350 ₪
טיפול בברחשים בדירהביצענו טיפול בברחשים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד סוג הברחשים אותו זיהינו.350 ₪
הדברה בגדרה לפני אכלוסביצענו הדברת מזיקים כללית בדירה לפני אכלוס, השתמשנו בחומר הדברה שמסוגל לחסל מספר גדול של מזיקים.300 ₪

הדברת צרעות בגדרה

אף אחד לא רוצה לראות נוכחות של צרעות בבית, אבל כאשר מבחינים בצרעות, הדבר החשוב ביותר הוא לא לנסות להתמודד איתן לבד אלא לקרוא לשירותי הדברה בגדרה. בכל הקשור להדברה של צרעות הזמן מהווה פקטור משמעותי למדי- צוות הדברה מקצועי יבחר לבצע את ההדברה דווקא בשעות הערב השעות בהן הפעילות בקן הצרעות אינה רבה וכן ניתן להפחית את הסיכוי לעקיצה. יתרה מזאת, מדביר מקצועי יקפיד ללבוש חליפת מיגון בעת ביצוע ההדברה ולרסס את החומר אל תוך הקן ולאחר מכן ידאג לבצע איטום של הקן על מנת למנוע מהצרעות לחזור שנית.

מדביר בעל ניסיון רב יבחר להשמיד את המלכה כי לאחר ההשמדה של המלכה הצרעות בוחרות לנטוש את הקן ולכן הוא יבחר במוקד המרכזי. עוד במסגרת עבודתו, המדביר יבחר להניח פיתיונות מורעלים בסביבה של הקן על מנת לגרום לפירוקו.

הדברה בגדרה באמצעות סנפלינג

במקרה בו אין גישה לקן של הצרעות, הדברה בגדרה תעשה באמצעות סנפלינג ולכן חשוב מאוד לבחור חברת הדברה אשר לה אישור לביצוע עבודות הדברה באמצעות סנפלינג. ביצוע עבודות הדברה באמצעות סנפלינג דורש מיומנות רבה ולא כל המדבירים בעלי יכולת ואישור לביצוע העבודה.

הדברת פשפש המיטה בגדרה

מבין המזיקים השונים, פשפש המיטה נחשב למזיק מטריד במיוחד ולכן חשוב מאד לקרוא לשירותי הדברה בגדרה על מנת לחסל את המזיק בצורה הטובה ביותר באמצעות שיטות הדברה שונות. ישנם מקרים בהם חברת הדברה תבחר לבצע הדברה משולבת הכוללת בתחילה ניטור של פשפש המיטה. המדביר יבדוק את הבית היטב על מנת לאתר את המקום של פשפש המיטה ויבחן היטב את המקומות השונים החל מהמזרן ועד לחריצים של קורות המיטה והמגירות- הוא יחפש את מקומות המסתור של פשפש המיטה על מנת לבצע הדברה.

אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה

מדביר בעל היתר הדברה יבצע הדברה באמצעות חומרים מאושרים מטעם המשרד להגנת הסביבה וכן מטעם משרד הבריאות , זאת במטרה לא לגרום נזקים במהלך ההדברה. בין חומרי ההדברה אשר המדביר יבחר לעשות בהם שימוש ניתן למצוא חומרים כגון  פירתרואידים עם סינרגיסט. מדובר בחומרי הדברה המיועדים לצורך ריסוס ישיר על מנת להבריח את הפשפשים ולא לגרום להם להסתובב שעות בחדר.

טרם הזמנת החברה, חשוב מאוד לוודא בשיחה המקדימה כי יש לחברה את האישורים הדרושים לביצוע ההדברה. בשנים האחרונות קרו לא מעט מקרים בהם מדבירים ביצעו הדברה באמצעות חומרים שאינם מותרים לשימוש ונגרם נזק משמעותי.

קבלת אחריות על העבודה

בסיום הדברה בגדרה המדבירים ימסרו תעודת אחריות וכך יהיה ניתן ליצור עימם קשר במקרה הצורך. לעיתים אין זה מספיק רק לבצע ריסוס פעם אחת אלא במקרה של מתקפת פשפש המיטה יש צורך לחזור על הפעולה פעם נוספת ולכן חשוב ביותר לוודא כי יש לצידכם חברת הדברה מקצועית.

במסגרת ההדברה הצוות ימסור לכם פתק הכולל את שמות החומרים בהם נעשה שימוש על מנת שתדעו בדיוק באילו חומרים נעשה שימוש ומהם המרכיבים של החומרים השונים. חשוב מאוד להקפיד ולדרוש את הפתק לצורך שקט נפשי שלכם- כך תדעו מהם החומרים ויהיה לכם אישור.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגדרה

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי גדרה כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר גדרה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם