הדברה בגן יבנה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בגן יבנה

צריכים להזמין שירותי הדברה בגן יבנה? הגעתם בהחלט לחברה המובילה בתחום! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה לתושבי גן יבנה כבר המון שנים, אנו מספקים לתושבים באזור את השירות הטוב ביותר – הכולל מחירים הוגנים בהשוואה למחירים המוצעים לשוק, שירות אדיב, מהיר ומקצועי, וכמובן – תעודת אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה שנבצע עבורכם. ניתן לקרוא עלינו מאות המלצות ברחבי הרשת, חלק מההמלצות נכתבו גם על ידי תושבים בגן יבנה.

גן יבנה היא מועצה מקומית אשר נוסדה  כמושבה בשנת 1931 וכיום מתגוררות בה משפחות רבות. רגע לפני עונת הקיץ, קיימת חשיבות רבה להזמין שירותי הדברה בגן יבנה על מנת להימנע מהופעה של מזיקים שונים בבית.

הדברה בגן יבנה עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בגן יבנה תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בגן יבנה להיפטר מהמזיקיםהדברה בגן יבנה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר גן יבנה שביצענו לאחרונה

אנו מבצעים פעולות הדברה רבות בגן יבנה עבור התושבים, אנו נקראים לבצע פעולות הדברה הן למגזר הפרטי, הן למגזר העסקי והן למגזר המוסדי, אנו עושים זאת ביסודיות ובמקצועיות, בטבלה שלפניכם ניתן לראות חלק מהפעולות הללו שביצענו לאחרונה עבור התושבים באזור:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בגן יבנה:
טיפול ביתושים בחצרביצענו הדברה נגד יתושים ע"י שימוש בחומר הדברה מתאים אותו ריססנו במקומות המרבץ של היתושים בחצר.550 ₪
טיפול בנמלים בשיש בדירה בגן יבנהטיפלנו בנמלים בשיש על ידי מריחת פיתיון ג'ל נגד הנמלים.300 ₪
טיפול בתיקנים בדירה בגן יבנהריססנו את הדירה נגד תיקנים, בנוסף ביצענו ריסוס בביובים.350 ₪
טיפול נגד זבובונים בחצר של דירה בגן יבנהביצענו הדברה נגד זבובונים בחצר של גינה ע"י ריסוס חומר הדברה יעיל נגד זבובונים.400 ₪
טיפול בפגר בגן יבנהפינינו את הפגר של העכבר וביצענו חיטוי באזור נגד מזיקים350 ₪
טיפול נגד מעופפים בעסק בגן יבנהטיפלנו במעופפים בעסק ע"י ריסוס חומר הדברה נגד מעופפים בעסק.350 ₪
טיפול בפסוקאים בדירהביצענו הדברה נגד פסוקאים ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל אותו ריססנו על כל קירות הדירה.800 ₪

הדברת צרעות בגדרה

בניגוד למזיקים אחרים, מזיקים כמו צרעות לא מהססים להילחם בבני אדם על הטריטוריה ולהשתלט להם על המקום.  אם יש לכם ילדים, הרי צרעות עשויות להוות מטרד אמיתי ולכן יש צורך להזמין שירותי הדברה בגן יבנה על מנת להיפטר מהצרעות אחת ולתמיד. אם הבחנתם בצרעות באופן קבוע, הדבר עשוי להעיד על הימצאות של קן בבית ולכן יש לטפל בכך. צרעות בונות את הקן שלהן במקומות נמוכים כמו אדמה וגם בקירות גבס ומסגרות של תריסים. פעולת הדברה תמנע את הסיכוי להיתקל בצרעה.

הדברת צרעות על ידי חברת הדברה מקצועית תיעשה בהתאם לפעולת ניטור ובחירת שיטת ההדברה המתאימה ביותר וכמובן בהתאם לרמת הנגיעות במקום. בעת זיהוי של צרעות במקום והידיעה כי קיים קן פעיל, חברת הדברה יכולה לעשות שימוש בחומרים כימיים על מנת לפגוע במוקד הגידול של הצרעות. מדובר בשיטה במסגרתה מפזרים חומרים כימיים ישירות על הקן במטרה למנוע מהצרעות להמשיך את הקן. שיטה נוספת היא הנחת פיתיון מורעל הכולל רעל בכמות נמוכה אליו הצרעות יגיעו.

הדברת נמלים באמצעות חברה מקצועית

נמלים נחשבות לאורחות לא ממש רצויות המופיעות במקומות שונים כמו מטבח ומקומות נוספים בבית. אמנם הנמלים בישראל לא מהוות סכנה, אבל בהחלט מהוות פגיעה אסתטית- אף אחד מאיתנו לא ממש אוהב לראות שיירת נמלים במטבח ולכן חשוב מאוד לנקוט פעולה. חברת הדברה בגן יבנה תזהה את מקום הקן של הנמלים ממנו הנמלים יוצאות וחוזרות ותבצע הדברה. במידה והקן זוהה, הרי הדבר הבא יהיה פיזור של חומר הדברה בקן ומעקב אחר הפעולה. דרך נוספת בה חברת הדברה יכולה לנקוט היא פיזור של גרגרים אשר  נישא על ידי הנמלים וגורם להרעלה שלהן.

הדברה עצמית בגן יבנה

אמנם כיום אפשר למצוא שלל חומרי הדברה הנמכרים בחנויות ומיועדים לריסוס עצמי, אבל אין תחליף לביצוע עבודת הדברה על ידי חברת הדברה מקצועית. אותם חומרים אינם יעילים לאורך זמן רב והבעיה עשויה לחזור על עצמה.

אם אתם רוצים לשים סוף להופעה של נמלים במטבח, ההמלצה היא לא ללכת על הפתרון הפשוט ולעשות שימוש בחומרי הדברה ביתיים אשר יעילותם אינה מוכחת, אלא לבחור חברת הדברה בגן יבנה אשר תעשה שימוש בידע והחומרים העומדים לרשותה על מנת לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר.

רישיון חברת הדברה

בבואכם לבחור חברת הדברה ראוי לזכור כי כיום ישנן לא מעט חברות הדברה וההמלצה היא לבקש מחברת ההדברה להציג בפניכם את הרישיון. לכל חברה יש רישיון עבודה לצורך השימוש בחומרי הדברה שונים ומדובר בדבר בעל חשיבות רבה. קרו מקרים בעבר בהם מדבירים לא היו בעלי רישיונות והתוצאה הייתה עבודה רשלנית ולא מקצועית.

הסבר על חומרי ההדברה

בסיום ההדברה בין אם מדובר על הדברת נמלים או הדברת צרעות, חברת הדברה בגן יבנה תעניק לכם פתק ובו רישום של חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש. יש לדרוש מחברת ההדברה את הפתק על מנת לדעת בדיוק מה המרכיבים של חומרי ההדברה השונים על מנת לדעת כיצד להתנהל- האם מדובר בחומרים כימיים או בהדברה ירוקה שאינה כוללת שימוש בחומרים כימיים ונחשבת מסוכנת פחות לבני אדם ובעלי חיים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגן יבנה

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי גן יבנה כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי גן יבנה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם