הדברה בזכרון יעקב

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בזכרון יעקב

המזיקים מסתובבים ללא הפסקה באזור הבית? אנחנו נעזור לכם להיפטר מכל סוגי המזיקים, ללא יוצא מן הכלל! אנו מספקים שירותי הדברה בזכרון יעקב כבר המון שנים, אנו עושים זאת במקצועיות וביסודיות רבה, אנו מבטיחים ללקוחותינו כי בעיית המזיקים תיפטר ונותנים על כך אחריות מלאה, גם המחירים שלנו כמובן הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק ההדברה.

רגע אחרי עונת החורף המזיקים השונים כבר כאן וחשוב ביותר לבצע הדברה בזכרון יעקב של נמלים או תיקנים על מנת למזער את הופעת המזיקים השונים. אמנם יש אמצעים ביתיים, אבל הדברה מקצועית תספק לכם שקט נפשי כי העבודה התבצעה על ידי מקצוענים בתחום אשר להם ניסיון רב בתחום ויש ביכולתם לבצע את ההדברה בצורה המקצועית ביותר תוך הקפדה על שימוש בחומרים איכותיים והקפדה על כללי בטיחות על מנת לשמור על הבטיחות שלכם.

הדברה בזכרון יעקב עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בזכרון יעקב תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר זכרון יעקב להיפטר מהמזיקיםהדברה בזכרון יעקב

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בזכרון יעקב שביצענו לאחרונה

סיפקנו בעבר כבר מאות או אפילו אלפי שירותי הדברה עבור תושבים המתגוררים בזכרון יעקב, יצרנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו בתקופה האחרונה עבור תושבי המתגוררים ברחבי העיר, כמו גם ניתן לראות את המחירים שגבינו מהלקוחות שלנו בסיום השירות:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בזכרון יעקב:
הדברה לבית לפני אכלוסביצענו ריסוס לבית בזכרון יעקב, עשינו זאת באמצעות שימוש בחומר הדברה בשם "שוהם" אותו ריססנו בפינות הבית.350 ₪
טיפול בכיני יונים באדן חלון של בית בזכרון יעקבביצענו ריסוס נגד כיני היונים והתקנו דוקרנים על אדן החלון על מנת להרחיק את היונים.450 ₪
הדברה בביובים של בית נגד תיקניםביצענו הדברה בביובים של הבית באמצעות שימוש בחומר הדברה היעיל לחיסול תיקנים החיים בביוב.150 ₪
הדברה נגד חשופיות במרפסת של דירההשתמשנו בחומר גרגירי אותו פיזרנו בשטח המרפסת, החומר מרחיק ומחסל את החשופיות.250 ₪
פינוי חתול מחצר וחיטוי המקוםפינינו את פגר החתול מחצר הבית וריססנו חומר נגד מזיקים כמו פרעושים ותולעים שעשויים להימשך לפגר.600 ₪
הדברה נגד נמלים בחצר של בית בזכרון יעקבריססנו את כל חצר הגינה, התמקדנו בעיקר בריסוס כל קן נמלים שאיתרנו, לאחר מכן פיזרנו גרגירים על מנת לחסל כל קן נוסף שפספסנו למקרה הצורך.400 ₪
טיפול נגד חדקונית דקל בבית קרקע בזכרון יעקבביצענו הדברה נגד חדקונית הדקל באמצעות ריסוס העץ והחדרת חומר הדברה אל תוך העץ.500 ₪

מתי כדאי לבצע הדברה בזכרון יעקב

רבים מתלבטים לגבי ביצוע הדברה בזכרון יעקב ואינם בטוחים מתי כדאי לבצע את ההדברה האם רגע לפני עונת הקיץ או דווקא בתחילת עונת הקיץ.  ההמלצה היא להקדים תרופה למכה ולבצע את ההדברה בסיום עונת החורף על מנת לא להיתקל במזיקים. אם תבחרו לבצע את ההדברה בעונת הקיץ, הרי הסיכוי שתתקלו במזיקים גבוה יותר ויהיה קשה למזער את ההופעה של המזיקים.

ברוב המקרים ההמלצה היא להתחיל לבצע את ההדברה כבר בחודש אפריל במטרה להרוויח כמה שיותר זמן של חומר הדברה פעיל. בחירה של חברת הדברה מקצועית תבטיח כי החומרים של ההדברה לא יתפרקו ויהיו עמידים לתקופה ארוכה. כאשר עונת הגשמים מתייצבת ומזג האוויר מתחיל להתחמם, זה בדיוק הזמן המתאים לבצע הדברה על ידי חברת הדברה מקצועית אשר תעשה שימוש בחומרי הדברה מורשים על ידי המשרד להגנת הסביבה וכך תהיו בטוחים כי מדובר בחומרים מורשים אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן רב.

קבלת אחריות על ביצוע הדברה בזכרון יעקב

קבלת אחריות על ביצוע הדברה בזכרון יעקב אינה זהה אלא נקבעת בהתאם לסוג המזיקים כמו נמלים או תיקנים. כאשר בחרתם לבצע הדברה בהתחלה של עונת המזיקים, הרי תזכו לקבלת אחריות של חצי שנה, זאת בשל העובדה כי בעונת החורף אפשר לראות הבדל בכמות של המזיקים בהשוואה לעונת הקיץ.

בין אם האחריות ניתנה לכם לשנה או פחות, חשוב ביותר שהמדביר יעניק לכם כתב אחריות אשר כולל בין היתר תיאור של חומרי ההדברה והחומרים בהם המדביר עשה שימוש.  מדובר ביומן הדברה אשר כולל את כל החומרים בהם המדביר בחר לעשות שימוש לטובת ההדברה.

הדברה בזכרון יעקב לאחר מעבר דירה

מעבר דירה נחשב לאירוע מרגש ביותר. רבים בוחרים לשדרג את איכות החיים שלהם ולעבור לחיות בזכרון יעקב על מנת ליהנות מאיכות חיים. רגע לפני המעבר כדאי לבצע הדברה על מנת להבטיח חיים ללא מזיקים אם אתם עוברים דירה לזכרון יעקב, הרי כדאי לבצע את ההדברה כאשר הדירה ריקה ולא כאשר הדירה מרוהטת ומאוכלסת בחפצים. ביצוע הדברה בדירה ריקה ללא חפצים יאפשר לחומרי ההדברה להיספג בצורה טובה יותר בהשוואה לדירה מרוהטת עם חפצים.

כאשר אתם מזמינים חברת הדברה בזכרון יעקב חשוב ביותר להקפיד על הנחיות:

ניקיון יסודי: חשוב ביותר להקפיד לנקות את הדירה בצורה יסודית באמצעות מכשור אשר יבטיח את ניקיון הדירה.

הזזה של הרהיטים: במסגרת הניקיון , חשוב ביותר להקפיד על הזזת הרהיטים על מנת לאפשר לחומרי ההדברה להיקלט בצורה טובה.

אם אתם מתגוררים עם בעלי חיים בדירה, הרי ההמלצה היא להישמע להנחיות של חברת ההדברה ולא להכניס את החיות לבית למשך 24 שעות ביממה בתום ההדברה. את החומרים שמים לאורך החיבור בין הרצפה לקירות ולכן חשוב ביותר להרחיק את בעלי החיים מהאזור על מנת שלא יסתובבו בבית בקרבת חומרי ההדברה. החומרים הפעילים נספגים אל הקיר וחודרים אל החריצים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בזכרון יעקב

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי זכרון יעקב כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר באזור בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי זכרון יעקב מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם