הדברה בחדרה

תוכן עניינים

אנחנו מדבירים חרקים ומכרסמים בחדרה

צריכים מדביר או חברת הדברה בחדרה שתעשה עבורכם את הרחקת המזיקים בגינה, בבית או בעסק? הגעתם למקום הנכון! אנו בחברת פשפשג'וק מבצעים הדברה בחדרה ועזרנו כבר לאלפי תושבים בעיר, אנו מספקים שירות טוב ללקוחותינו ומחירים הוגנים, בנוסף אנו מעניקים תעודת אחריות בסיום כל תהליך הדברה.
תוכלו למצוא עלינו באינטרנט מאות המלצות של לקוחות מחדרה!

בעיר חדרה ניתן למצוא לא מעט שטחים חיצוניים המחייבים טיפול מקיף בשל המזיקים השונים אשר נמצאים בשטחים הללו וגם בדירות של הדיירים על מנת לאפשר לדיירים ליהנות מאורח חיים שקט ללא הופעה של מזיקים שונים. חברת הדברה בחדרה תהיה חברה אשר תגבה מחיר בהתאם למזיקים אותם מבקשים להדביר וכן בהתאם לשיטת ההדברה אשר נבחרה לאחר סקירה של המקום בו תתבצע ההדברה ובהתאם למזיקים השונים.

הדברה בחדרה מחיר החל מ-199 ש"ח בלבד!
הזמינו עכשיו מתוך מדבירים מוסמכים בחדרה: וחייגו למספר הטלפון 050-672-2020
אנו מבצעים את כל סוגי ההדברות במחירים משתלמים ועם תעודת אחריות בכתב בסיום כל הדברה.

הדברה בחדרה 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

שירותי הדברה בחדרה למגזר הפרטי והעסקי

אנשים רבים אינם יודעים כמה צריכה לעלות הדברה ולכן חוששים מראש להזמין שירותי הדברה, לשם כך עשינו לכם קצת סדר בטבלה שלפניכם אודות המחירים עבור שירותי ההדברה בעיר חדרה למגזר הפרטי והעסקי:

סוג ההדברה:איך מדביר מומלץ בחדרה פותר את הבעיה?כמה צריכה לעלות פעולת ההדברה?
הדברה בבית קפה בחדרה
טיפול בתיקן גרמני
במקרה ויש תיקן גרמני בבית קפה בחדרה על המדביר להגיע ולחסל את התיקנים באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל במקומות בהם התיקנים מסתתרים, בנוסף יש לבצע ריסוסים בסדקים וחריצים בהם התיקנים מתרבים.בבתי קפה צריך לעשות טיפול כל חודש, כל טיפול יעלה כ250-400 ₪ שקלים תלוי בגודל בית הקפה.
הדברה בתריס גלילה בחדרה
טיפול נגד צרעות
כאשר מטפלים בצרעות בתוך תריס גלילה חשוב מאוד לחסל את הקן על ידי שימוש בריסוס עם אבקה רטיבה, לאחר חיסול הקן יש להוציא אותו מהתריס ולמנוע מצרעות אחרות להקים שם קן בשנה הבאה.טיפול בקן צרעות יעלה בין 350-500 ₪, תלוי בדרך הגישה אל התריס.
הדברה בבניין מגורים בחדרה
טיפול נגד תיקן אמריקאי בבניין
כשעושים הדברה בבניין מגורים בעיר חדרה נגד תיקן אמריקאי יש לרסס את הביובים היטב, את חדרי המדרגות, את החצרות ואת מעטפת הבניין, בנוסף חשוב לרסס את פיר המעלית.המחיר עבור הדברת בניין נגד תיקנים תלויה בכמות הקומות, המחירים הממוצעים הם 300-400 ₪.
הדברה בדירה בחדרה
טיפול נגד נמלים בשיש
טיפול נגד נמלים בשיש יעשה על ידי שימוש בג'ל מיוחד נגד נמלים, ישנם מקרים בהם יש כמויות נמלים גדולות ולכן צריך לבצע ריסוס נגד הנמלים.טיפול נגד נמלים בשיש עולה כ-250 ₪.
הדברה בדירת קרקע בחדרה
טיפול נגד תיקנים
טיפול נגד תיקנים בתוך דירה בחדרה נחשב לטיפול קל יחסית ומספיק לרסס את כל מעטפת הבית על מנת לפתור את הבעיה.
בדירת קרקע חשוב גם לרסס את הביובים.
המחיר עבור טיפול בתיקנים בדירת קרקע הינו בערך 350-400 ₪.

כיצד מתבצעת הדברה בחדרה

בעת הזמנת חברת הדברה בחדרה חשוב להבין כי ההדברה מבוססת על האמצעים בה בחרו המדבירים לבצע את ההדברה ולא רק על התוצאה הסופית. חברת הדברה מורשית עושה שימוש באמצעי ההדברה הבאים:

איוד בגז: באמצעות גז בשם פוספין ניתן לבצע הדברה של מזיקים באזורים בהם יד אדם אינה מושגת. כך לדוגמה במידה ומדובר בפעולה המתבצעת במפעל מזון או מפעל אריזה, הרי השימוש בריסוס לא תמיד יוביל לתוצאה אפקטיבית.

הדברה ביולוגית:  מדובר בשיטה במסגרתה ניתן להיפטר ממזיקים שונים כמו יתושים או נמלים. הדברת נמלים באמצעות השיטה הנ"ל תוביל למצב בו לא יהיו נמלים באזור.

הדברה משולבת: במידה והמזיקים מופיעים בדירה או במפעל בשעות הלילה כמו עכברים למשל, הרי הדברת עכברים נדרשת להזמין שירותי הדברה 24 שעות על מנת להיפטר מהעכברים באמצעות שימוש בפיתיונות מורעלים.

מהם החומרים אשר המדבירים יעשו בהם שימוש

בעת הזמנת חברת הדברה בחדרה ניתן להיות בטוחים כי החברה תעשה שימוש באמצעי ההדברה היעילים במיוחד ולעתים תבחר לבצע הדברה באמצעות שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה אשר אינם גורמים פגיעה לבני האדם וחיות המחמד.

יתרה  מזאת, חברת הדברה מקצועית תקפיד לעבוד עם חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. יצוין כי חברת ההדברה תבצע את סוג ההדברה ותדאג לעדכן אתכם טרם ביצוע ההדברה על מנת שתוכלו לקבל פירוט של שיטות העבודה הקיימות נגד מזיקים שונים.

למה חשוב להסתייע בשירות של חברת הדברה מקצועית

אם נתקלתם במזיקים שונים בבית או במפעל, אין ספק כי מדובר בסיטואציה שאינה נעימה במיוחד. כאשר מכרסמים תוקפים בתי עסק או דירות הדבר עשוי להוביל לפאניקה בקרב העובדים והתושבים ולכן קיימת חשיבות רבה לא לנסות לבצע הדברת מזיקים באופן עצמאי אלא להזמין חברת הדברה בחדרה. שימו לב, כאשר אתם בוחרים להתמודד עם המזיקים השונים כמו תיקנים או נמלים באמצעות אמצעי הדברה אשר לא אושרו על ידי משרד הבריאות, אתם מסכנים את המצב הבריאותי שלכם ורק גורמים להחמרה בהיקף הבעיה- במרבית המקרים התכשירים אינם מיועדים להשמדה של מזיק מסוים אלא נגד קבוצות רחבות של מזיקים.

ריסוס לא תמיד יעיל: אם החלטתם לרסס את הבית או המפעל, הרי כדאי לדעת כי ריסוס לא נחשב לשיטה יעילה בחלק מהמקרים ולכן חשוב להסתייע בשירותי חברה מקצועית אשר המדבירים בה יבחרו את שיטת ההדברה המתאימה ביותר בהתאם לסוג המזיק.

פגיעה בחיות המחמד: כאשר אתם בוחרים לרסס את הבית באופן עצמאי וללא חברת הדברה, אתם עשויים לגרום נזק לחיות המחמד שלכם. לעתים קרו מקרים בעיר חדרה בהם אנשים ניסו לתפוס חולדות בכוחות עצמכם ומצאו את עצמם פוגעים בבעלי החיים שלהם במקום.

כמה עולה הדברה באזור חדרה

לשאלה כמה עולה הדברה בחדרה, התשובה היא כי אי אפשר לתת מחיר מדויק על ביצוע הדברה בעיר כי המחיר נקבע בהתאם לסוג המזיק. שירות הדברה בעיר חדרה עשוי להתחיל ממאות שקלים ובמקרים מסוימים להגיע לאלפי שקלים בהתאם להיקף הבעיה והמקום.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בחדרה

אנו משתדלים לתת מענה מהיר ככל הניתן ללקוחותינו, ברוב המקרים ניתן להזמין כבר לאותו היום ואף עד חצי שעה זמן הגעה.

בוודאי, אנו מספקים מגוון הדברות ירוקות לתושבי חדרה, הדברות בהן נעשה שימוש בחומר הדברה ירוק ללא ריח וידידותי לסביבה.

ניתן לחזור לשטח המרוסס כבר לאחר שעה. אלא אם כן מדובר בילדים עד גיל 4, נשים בהיריון או בעלי חיים.

לוכד חולדות בחדרה
לוכד חולדות בחדרה
הרחקת יונים בחדרה
הרחקת יונים בחדרה
לוכד עכברים בחדרה
לוכד עכברים בחדרה
לוכד נחשים בחדרה
לוכד נחשים בחדרה
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם