הדברה ביקנעם

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה ביקנעם

רוצים להזמין שירותי הדברה ביקנעם? אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר יקנעם מזה שנים רבות, אנו נחשים לחברה מצטיינת בתחום ההדברה, הן בגלל השירות האדיב והמהיר שאנחנו מספקים, הן בגלל האחריות שאנחנו נותנים ללקוחותינו בכתב בסיום כל הדברה, והן בגלל המחירים הנוחים שאנחנו גובים מלקוחותינו. ניתן לקרוא עלינו מאות המלצות בכל רחבי הרשת, ההמלצות מעידות על כך כי אנו חברת ההדברה המומלצת והטובה ביותר בכל האזור.

בתקופת האביב רבים בעיר יקנעם מתחילים לגלות עניין בשירותי הדברה על מנת להרחיק מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים. על מנת להיות רגועים, חשוב ביותר לבחור חברת הדברה ביקנעם הנחשבת לחברה מקצועית ביותר ובה צוות מדבירים בעל ניסיון רב בשיטות הדברה שונות והכרת המזיקים השונים. בין אם מדובר על הדברת תיקנים או הדברת עכברים, כדאי לפנות אל החברה הוותיקה ביותר.

הדברה ביקנעם עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה ביקנעם תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות ביקנעם להיפטר מהמזיקיםהדברה ביקנעם

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר יקנעם שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק נקראים פעמים רבות לספק שירותי הדברה עבור תושבי העיר יקנעם, אנו מספקים שירותי הדברה אלו למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד, בטבלה שלפניכם ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שסיפקנו לאחרונה עבור תושבים בעיר:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח ביקנעם:
טיפול בדג הכסף ביקנעםביצענו הדברה נגד דגי כסף ע"י שימוש בחומר הדברה מיוחד ואפקטיבי נגד דג הכסף.350 ₪
טיפול בתיקן גרמני בעסק ביקנעםביצענו טיפול נגד תיקן גרמני בעסק ע"י שימוש בפתיונות ג'ל נגד תיקנים.450 ₪
טיפול בתיקנים בדירה ביקנעםביצענו טיפול בתיקנים ע"י ריסוס בכל פינות הבית בחומר הדברה ייעודי לחיסול תיקנים.320 ₪
טיפול בכיני יונים ביקנעםביצענו הדברה נגד כיני יונים, השתמשנו בחומר הדברה מיוחד המחסל בדיוק את המזיק הנ"ל.450 ₪
טיפול בנמלים בחצר דירה ביקנעםטיפלנו בנמלים בחצר של דירה ע"י ריסוס חומר הדברה נגד נמלים בכל הגינה ובעיקר באזורים בהם ראינו קן נמלים.430 ₪
טיפול במעופפים בדירהטיפלנו במעופפים בתוך דירה על ידי שימוש בחומר הדברה בשם "ספיר" הידוע כיעיל מאוד נגד מעופפים.350 ₪
טיפול בחדקונית הדקל ב2 עצים ביקנעםביצענו הדברה נגד חדקוניות ע"י שימוש בחומר הדברה מיוחד אותו הזרקנו אל תוך גזע העץ.650 ₪

שירותי הדברה 24 שעות ביקנעם

אף אחד לא רוצה למצוא מזיקים שונים בבית או במסעדה  בשעת לילה מאוחרת אבל לפעמים זאת המציאות ולכן יש להזמין שירותי הדברה ביקנעם 24 שעות ביממה. בין אם מדובר בשעת לילה מאוחרת או בשעת בוקר מוקדמת הצוות המקצועי יגיע למקום ויבצע את ההדברה באמצעות החומרים העומדים לרשותו.

אם מדובר על בעלי מסעדה, הרי ההמלצה היא לבצע את ההדברה בשעת לילה מאוחרת כאשר הפעילות במסעדה הסתיימה על מנת להותיר את המקום ריק מאנשים ולעשות שימוש בחומרי הדברה המכילים רעלים שונים.

ביצוע הדברה ביקנעם

בין אם מדובר על הדברת תיקנים או הדברת נמלים לכל אחד מהמזיקים שיטת הדברה שונה ולכן בעת הזמנת חברת הדברה ביקנעם צוות המדבירים יתחיל בסריקה  מקיפה של השטח על מנת לראות היכן נמצאים המזיקים השונים במטרה לעבור לשלב הבא. בשלב הבא צוות ההדברה יתמקד בהכנת תוכנת הדברה מפורטת אשר תכלול את אחת משיטות ההדברה השונות- בין אם מדובר על הדברה אורגנית או הדברה כימית או הדברה אלקטרונית- חשוב מאוד להתאים את השיטה בהתאם למזיקים השונים וכך לראות תוצאות יעילות יותר.

אם מדובר על הדברת תיקנים והנגיעות היא נגיעות גבוהה, הרי ייתכן והעדפה תהיה לבצע הדברה כימית על מנת למגר את הופעת התיקנים- החומרים הכימיים נחשבים חומרים רעילים במיוחד אשר פוגעים בגופם של התיקנים ואינם מאפשרים להם לשרוד. חשוב לציין כי חברת הדברה מוסמכת תבחר לעשות שימוש  בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה במטרה להבטיח כי מדובר בחומרים איכותיים אשר יעילותם מוכחת.

הדברה עצמית בגן יבנה

במסגרת הדברה ביקנעם חשוב ביותר לבחור את חברת ההדברה הטובה והאיכותית. ישנם מספר פרמטרים אשר עליכם להביא בחשבון במסגרת הבחירה:

ניסיון: חברת הדברה מנוסה תדע להתאים את שיטת ההדברה המתאימה ביותר ולא לבחור בשיטת הדברה אחת אלא לבחור את השיטה בהתאם לסוג המזיקים.

מקצועיות: העובדים של חברת ההדברה יהיו אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה אשר עברו לא מעט הכשרות והשתלמויות בתחום ויש ביכולתם לעשות שימוש בחומרי הדברה שונים בהתאם לידע שלהם וכמובן בהתאם למצב הנתון.

ציוד: חברת הדברה מקצועית תקפיד להגיע למקום בו יש מזיקים שונים עם ציוד מקצועי הכולל בין היתר בגדי עבודה מתאימים וכן ציוד מתאים לביצוע ההדברה, בין אם מדובר על חומרי ריסוס לצורך הדברה של נמלים או בין אם מדובר על מלכודות לצורך הדברת חולדות.

המלצות: בחירת חברת הדברה תעשה בהתאם להמלצות של לקוחות קודמים. התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע לכם לדעת האם מדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

אחריות על ביצוע ההדברה: נוסף על זאת, חברת הדברה מקצועית תעניק לכם בסיום ההדברה תעודת אחריות המעידה על ביצוע ההדברה במקום, בין אם מדובר בבית או בעסק. התעודה מאפשרת לכם לדעת כי יש לכם כתובת ויש לכם אל מי לפנות במקרה בו יהיה צורך בפעולת הדברה נוספת. במקרה של הדברה נוספת החברה תגיע פעם נוספת לביצוע ההדברה באמצעות החומרים העומדים לרשותה ותשים סוף להופעת המזיקים השונים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה ביקנעם

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי יקנעם כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי יקנעם מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם