הדברה בירוחם

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בירוחם

מחפשים מדביר מקצועי ומוסמך שמבין במזיקים באזור ירוחם? אנו מספקים שירותי הדברה בירוחם עבור כל סוגי המזיקים ולכל סוגים הלקוחות, לא משנה אם אתם סובלים ממקקים או שאתם צריכים הדברת פרעושים, אנו תמיד נוכל לסייע לכם בקלות ובמחירים הטובים ביותר שיש.

במידה ואתם סובלים מהופעה של מזיקים שונים בבית, הרי הדברה בירוחם על ידי חברת הדברה מקצועית תסייע לכם רבות. כאשר אתם שוכרים את השירות של חברת הדברה מקצועית בירוחם, אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו תמורה מלאה לשירות שלכם. חברה מקצועית תהיה מומחית בהדברה של מזיקים שונים.

צריכים הדברה בירוחם? הדברה ירוקה ללא ריח החל מ-199 ש"ח בלבד!
מבצעים מיוחדים והנחות לחברי האתר
צרו קשר באמצעות האתר או חייגו אלינו 050-672-2020
אחריות בכתב בסיום כל הדברה!הדברה בירוחם

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

עבודות הדברה שביצענו לאחרונה בירוחם

חברת פשפשג'וק מספקת שירותי הדברה לתושבי העיר ירוחם כבר שנים רבות, מדי יום אנו נתקלים בבעיות הדברה כאלה ואחרות כנגד המזיקים השונים ברחבי העיר, לפניכם טבלה אשר ניתן בה לראות פעולות הדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבי ירוחם – בעסק שלהם או בדירתם הפרטית:

סוג ההדברה:איך מדביר מומלץ בירוחם פותר את הבעיה?כמה צריכה לעלות פעולת ההדברה?
הדברה בדירת קרקע בירוחם
טיפול נגד תיקנים
טיפול נגד תיקנים בתוך דירה בירוחם נחשב לטיפול קל יחסית ומספיק לרסס את כל מעטפת הבית על מנת לפתור את הבעיה.
בדירת קרקע חשוב גם לרסס את הביובים.
המחיר עבור טיפול בתיקנים בדירת קרקע הינו בערך 350-400 ₪.
הדברה בתריס גלילה בירוחם
טיפול נגד צרעות
כאשר מטפלים בצרעות בתוך תריס גלילה חשוב מאוד לחסל את הקן על ידי שימוש בריסוס עם אבקה רטיבה, לאחר חיסול הקן יש להוציא אותו מהתריס ולמנוע מצרעות אחרות להקים שם קן בשנה הבאה.טיפול בקן צרעות יעלה בין 350-500 ₪, תלוי בדרך הגישה אל התריס.
הדברה בבניין מגורים בירוחם
טיפול נגד תיקן אמריקאי בבניין
כשעושים הדברה בבניין מגורים בעיר ירוחם נגד תיקן אמריקאי יש לרסס את הביובים היטב, את חדרי המדרגות, את החצרות ואת מעטפת הבניין, בנוסף חשוב לרסס את פיר המעלית.המחיר עבור הדברת בניין נגד תיקנים תלויה בכמות הקומות, המחירים הממוצעים הם 300-400 ₪.
הדברה בבית קפה בירוחם
טיפול בתיקן גרמני
במקרה ויש תיקן גרמני בבית קפה בירוחם על המדביר להגיע ולחסל את התיקנים באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל במקומות בהם התיקנים מסתתרים, בנוסף יש לבצע ריסוסים בסדקים וחריצים בהם התיקנים מתרבים.בבתי קפה צריך לעשות טיפול כל חודש, כל טיפול יעלה כ250-400 ₪ שקלים תלוי בגודל בית הקפה.
הדברה בדירה בירוחם
טיפול נגד נמלים בשיש
טיפול נגד נמלים בשיש יעשה על ידי שימוש בג'ל מיוחד נגד נמלים, ישנם מקרים בהם יש כמויות נמלים גדולות ולכן צריך לבצע ריסוס נגד הנמלים.טיפול נגד נמלים בשיש עולה כ-250 ₪.

יתרונות הדברה ירוקה בירוחם

הדברה בירוחם נחלקת למספר סוגים. בשנים האחרונות ניתן לראות סוגים שונים של הדברה ובין היתר הדברה ירוקה. ישנם יתרונות רבים לביצוע הדברה ירוקה וכעת נפרט על היתרונות השונים:

ללא שימוש בחומרים כימיים: להבדיל מהדברה כימית ובה עושים שימוש בחומרים כימיים, הרי באמצעות הדברה ירוקה לא נעשה שימוש בחומרים כימיים אלא בחומרים המופקים מתמציות של צמחים.

שימוש בבתים רבים: הדברה ירוקה נחשבת לבטוחה ביותר לשימוש ולכן ניתן לראות ביצוע הדברה ירוקה בבתים בהם מתגוררות משפחות עם ילדים ובעלי חיים.

טווח רחב של תכשירים: הדברה ירוקה כוללת טווח רחב של  תכשירים ובין היתר שמנים, אבקות או תמיסות הנועדו לחסל את המזיקים השונים.

איך מתבצעת הדברת עכברים בבית?

נתקלתם בעכברים בבית בירוחם? חשוב ביותר להזמין הדברה בירוחם על מנת לא למצוא את עצמכם חיים עם העכברים לתקופה ממושכת. העכברים נושאים עימם שורה של מחלות כמו עכברת ועוד ולכן נחשבים מסוכנים. מכאן, חשוב ביותר לבצע הדברה מקצועית על ידי חברת הדברה. הנה מספר שיטות הדברה של עכברים:

הדברה באמצעות פיתיונות מורעלים: אחת הדרכים לבצע הדברה של עכברים היא באמצעות הצבת פיתיונות מורעלים הכוללים גרגירים של דגנים הכוללים רעל.

הדברה ביולוגית: הדברה ביולוגית נעשית באמצעות בעלי חיים הנחשבים לאוייבים של המכרסמים כמו למשל חתולים או תנשמות.

כאשר מדובר על הדברה כימית באמצעות פיתיונות, הרי חברת הדברה מקצועית תגיע למקום על מנת לבחון את רמת הנגיעות במטרה להחליט על כמות הפיתיונות. החברה תקפיד לבצע סקירה מקיפה של השטח במטרה להבין היכן נמצאים העכברים ולבצע את ההדברב בצורה היעילה ביותר. לאחר הנחת הפיתיונות העכברים ימצאו את מותם והשלב הבא של חברת ההדברה יהיה פינוי העכברים מהמקום.

הדברת מזיקים- מומחיות של חברת הדברה בירוחם

חברת הדברה בירוחם תהיה מומחית בתחום הדברה של מזיקים. בין אם נתקלתם בנמלים או פשפש המיטה ואתם זקוקים לביצוע הדברה בעיר ירוחם, יש חשיבות רבה לפנייה לחברה מקצועית בתחום. כיום קיימות שלל חברות הדברה המציעות את השירות, אך בחירה של חברה מקצועית בתחום תאפשר לכם לדעת כי המזיקים לא ישובו לפקוד את הבית שלכם.

כעת נדגיש מהי חברת הדברה מומחית בביצוע הדברה:

שימוש בחומרים בהתאם לסוג המזיק: חברת הדברה מקצועית תהיה חברה אשר תבצע את ההדברה בהתאם לסוג המזיק. כאשר החברה תדע להתאים את החומר בהתאם לסוג המזיקים, הרי ההדברה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

אחריות על ההדברה: יתרה מכך, כאשר חברת הדברה מקצועית בתחום תבצע את ההדברה, היא תעניק אחריות על ההדברה לתקופה ארוכה. המשמעות תהיה כי ניתן לפנות לחברת ההדברה במהלכה של תקופת האחריות ואף לבקש מהם לבצע הדברה נוספת בהתאם לרמת הנגיעות של המזיקים.

שימוש בחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות: יתרה מזאת, חברת הדברה מומחית בתחום תבצע הדברה בהתאם לשימוש בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות. כאשר החברה תבצע שימוש בחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות תדעו כי מדובר בחברה מקצועית אשר מקפידה לעשות שימוש בחומרים איכותיים אשר לא מעמידים אתכם בסכנה וכך מאפשרים לכם ליהנות מאורח חיים ללא מזיקים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בירוחם

כמובן, בין שירותינו באתר ניתן למצוא הרחקות חתולים אותן המרחיקים שלנו מבצעים על הצד הטוב ביותר עם השיטות המתקדמות בתחום.

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בירוחם כבר למעלה מעשור, המדבירים שלנו ביצעו כבר אלפי פעולות הדברה לתושבי העיר.

אנו משתדלים לתת מענה מהיר ככל הניתן ללקוחותינו בירוחם, ברוב המקרים ניתן להזמין כבר לאותו היום ואף עד חצי שעה זמן הגעה.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם