הדברה בכפר יונה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בכפר יונה

המזיקים תקפו את המשרד, העסק או את הדירה הפרטית שלכם? זה הזמן להזמין שירותי הדברה בכפר יונה! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר כפר יונה כבר מספר רב של שנים, אנחנו שמים דגש גדול מאוד על השירות אותו אנחנו נותנים להם, אנו עושים הכל על מנת שהלקוחות יהיו מרוצים לאחר השירות, זה מתחיל כבר בהצעת המחיר ההוגנת ביחס למחירי השוק, ממשיך בשירות האדיב שהם מקבלים כשהמדביר מגיע לבצע את ההדברה, ונגמר בתעודת אחריות בכתב שהלקוחות מקבלים בסיום כל פעולת הדברה שאנו מבצעים.

כפר יונה היא עיר הממוקמת בין נתניה ובין טול כרם ומונה משפחות רבות. איכות החיים בכפר יונה נחשבת לאיכות חיים גבוהה למדי ולכן יש להקפיד על ביצוע הדברה בכפר יונה באמצעות חברת הדברה מקצועית אשר לה ניסיון רב בתחום.

הדברה בכפר יונה עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בכפר יונה תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכפר יונה להיפטר מהמזיקיםהדברה בכפר יונה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר כפר יונה שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק עוזרים המון לתושבי העיר כפר יונה במתן פתרונות לבעיות הדברה, אנו מספקים את השירותים שלנו ברחבי העיר הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי, בטבלה שלפניכם ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה האחרונות שביצענו בכפר יונה:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בכפר יונה:
טיפול בצרעות בדירה בכפר יונהביצענו הדברה נגד צרעות בדירה, חיסלנו את הקן והוצאנו אותו ממקומו.450 ₪
טיפול בנמלי אש בדירת קרקע בכפר יונהטיפלנו בנמלי האש על ידי פיזור גרגירי פיתיון בכל הגינה וביצוע ריסוס בגינה נגד הנמלים.480 ₪
טיפול במכרסמים בדירה בכפר יונהטיפלנו במכרסמים סביב הדירה ע"י הצבת תיבות האכלה עם רעלים מסביב לכל האזור.550 ₪
טיפול בתיקנים בכפר יונהביצענו הדברה נגד תיקנים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסול תיקנים אותו ריססנו בכל פינות הבית וגם בביובים.350 ₪
טיפול בברחשים בעסקטיפלנו בברחשים בעסק ע"י ביצוע ריסוס עם חומר הדבר המיועד לחיסול הברחשים.420 ₪
טיפול נגד רימות במטבח של מסעדהביצענו הדברה נגד הרימות באמצעות שימוש בחומר הדברה מיוחד לחיסול רימות בכל אזור המטבח.400 ₪
טיפול בפסוקאים בכפר יונהביצענו הדברה נגד פסוקאים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסול פסוקאים, את החומר ריססנו בכל קירות המבנה.850 ₪

הדברת דבורים בכפר יונה

הדבורים מהוות מטרד עבור רבים ולכן במסגרת פתרונות הדברה יש צורך לאתר את אזור הקינון של הדבורים ולזהות את הכוורת. מדובר בשלב הראשון במסגרת ההדברה במסגרתו המדביר מזהה את הקן במטרה לבצע הדברה בכוורת הדבורים הכוללת ריסוס או הנחת מלכודות דבק או הנחת פיתיונות עם רעל- כל אחת מהשיטות נחשבת אפקטיבית, אך הבחירה תהיה בהתאם למצב הקן ולכן יש צורך בהזמנת חברת הדברה מקצועית אשר תדע לבחור את השיטה המתאימה ביותר מבין השיטות השונות.

לצורך מיגור של הקן, יש לבצע איטום וסתימה מקצועית של הסדקים והפתחים השונים- אותם סדקים משמשים את הדבורים לבניית הקן ולכן חשוב מאוד לבצע סתימה ואיטום בצורה מקצועית. באשר לשעת ההדברה המומלצת,  לא כדאי לבצע הדברה בכל שעות היום אלא כדאי לבצע את ההדברה סמוך לשעות הערב- מדובר בשעות בהן הדבורים מצויות במצב רגוע יותר ולכן קיים סיכוי מופחת לעקיצות העשויות להוביל להחמרה במצב הרפואי.

הדברת עקרבים בכפר יונה

אנשים רבים בכפר יונה הינם בעלי בתים פרטיים הכוללים גינות ובהן ניתן למצוא לעיתים עקרבים. מבין המזיקים השונים, עקרב נחשב למזיק אשר מעורר פחד וחשש עבור רבים. עקרבים ניתן למצוא במקומות מסתור שונים וחמים ואף ניתן לראות אותם גם בבתים ולכן חשוב לנקוט בפעולות מניעה.

בישראל ניתן למצוא סוגים שונים ורבים של עקרבים ,כאשר דרגת העקיצה שלהם משתנה בהתאם לסוג העקרב ולכן חייבים להיות על המשמר ולהזמין חברת הדברה בכפר יונה לביצוע ריסוס העקרבים בצורה אפקטיבית.

מבין הסוגים השונים עקרב צהוב נחשב למסוכן ביותר ובעל ארס קטלני העשוי להוביל למוות בשל העקיצה. ישנם עקרבים נוספים אשר לא נחשבים מסוכנים אך גורמים לבהלה רבה. בשל העובדה כי עקרבים נחשבים למזיקים המופיעים בשעת לילה, ייתכן ויהיה לכם קשה לאתר אותם ויהיה צורך בהזמנת חברת הדברה.

הדברת עקרבים לא נעשית בשטחים גדולים מחשש לפגיעה בבעלי חיים אחרים המצויים באזור אלא בשטחים בהם מצויים העקרבים ובאמצעות חומרי הדברה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

מניעת עקרבים בבית

על מנת להימנע ממפגש עם עקרבים ניתן לבצע מספר פעולות בבית:

הקפדה על סדר וניקיון: הקפדה על סדר וניקיון בחצר הבית- ככל שתהיה הקפדה על החפצים בגינה וסדר, כך לא יהיה ניתן למצוא עקרבים.

איטום: ביצוע איטום מקצועי באמצעות חומרים איכותיים בבית תמנע את ההופעה של העקרבים.

ציוד הדברה בכפר יונה

במסגרת בחירת חברת הדברה בכפר יונה, חשוב מאוד לוודא כי חברת ההדברה מגיעה עם כל הציוד הדרוש לביצוע ההדברה בצורה הטובה ביותר. כפי שהזכרנו על החומרים להיות מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה – מדובר בחומרים איכותיים אשר לא גורמים לפגיעה ולא נשארים על פני הקרקע. באשר לציוד, חשוב ביותר לדאוג לציוד מקצועי הכולל בין היתר כפפות ובמקרים מסוימים גם מסכה. בשנים האחרונות ניתן לראות את ההתפתחות של חומרי ההדברה, דבר הבא לידי ביטוי בחומרים ללא ריח.

אישור ביצוע הדברה

בסיום פעולת ההדברה על המדביר להעניק אישור ביצוע הדברה כולל פירוט של חומרי ההדברה אשר נעשה בהם שימוש. מדובר באישור חשוב ביותר המאפשר לדעת  בדיוק באילו חומרים נעשה שימוש.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בכפר יונה

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי כפר יונה כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי כפר יונה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם