הדברה בכפר סבא

מחפשים חברת הדברה בכפר סבא? אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בעיר כפר סבא מזה שנים רבות, הספקנו לצבור מוניטין גבוה בעיר ולקוחות קבועים שלא מוותרים על שירותינו מדי שנה ושנה, איך אנחנו עושים את זה? אנו מספקים ללקוחותינו תושבי העיר כפר סבא שירות מהיר, אמין ומקצועי, בנוסף אנו מתחייבים בכתב לפתור כל בעיית הדברה באשר תהיה כך שללקוחות לא יהיה ספק או חשש ויוכלו להיות "בראש שקט".

בעיר כפר סבא נפתחות המון קריאות שירות בתחום ההדברה מדי שנה, רוב קריאות השירות בקיץ הן בנוגע למזיקים כדוגמת נמלים ותיקנים, לעומת זאת בתקופת החורף לרוב מדובר בטיפול במכרסמים השונים כדוגמת עכברים וחולדות. כאשר אתם מחפשים חברת הדברה בעיר מומלץ לחפש חברה שמחזיקה בהמלצות רבות בקרב תושבי העיר כפר סבא..

צריכים הדברה בעיר כפר סבא? הגעתם לחברה המובילה בעיר!
הדברת כל סוגי החרקים והמכרסמים

כל שירותי ההדברה הנלווים תחת קורת גג אחת
תעודת אחריות בכתב בסיום כל עבודה
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
מעל 20 שנות ניסיון בתחום
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר כפר סבא להיפטר מהמזיקים

הדברה בכפר סבא
הדברה בכפר סבא

מידע על העיר כפר סבא

אז הנה העיר הראשונה באזור השרון שבמרכז הארץ שאנחנו מסקרים את פעולות ההדברה בה – העיר כפר סבא, מדי יום אנו מוציאים מאמר מפורט עם דוח התקציב שפרסמה העירייה וכותבים את דעתנו בנושא מבחינת תברואה והדברת מזיקים, אז אתם רוצים לגלות מהן פעולות הדברה בכפר סבא? גם אנחנו! קראו את המאמר וכתבו את דעתם האישית בסופו.

פעולות ההדברה בעיר כפר סבא

אז מה עיריית כפר סבא עושה עבורנו התושבים בכל הקשור להדברת מזיקים? הצצנו בדוח התקציבים של העירייה וראינו שבשנת 2017 התקציב עבור הדברת מזיקים בסעיף 715 היה 200 אלף שח בלבד, כיום לאחר שנתיים תקציב ההדברה בכפר סבא זינק לכמעט 300 אלף שקלים, זוהי עלייה דרמטית של כ50 אחוזים.

האם תקציב זה מספיק גדול לשטחה? לאחרונה ביצענו סיקורים גם על העיר חולון וגם על פעולות הדברה בפתח תקווה, לצורך השוואה גודלה של העיר חולון הינו 19.2 קילומטר רבוע, חמישה קילומטרים רבועים יותר מהעיר כפר סבא, האם יש הבדל בתקציב? יש הבדל ניכר מאוד, התקציב של עיריית חולון מגיע ל850 אלף שקלים ששה כמעט פי שלושה מהתקציב של עיריית כפר סבא אז מהבחינה התקציבית אכן יש מקום לשיפור שכן תקציב ראוי יותר עבור פעולות הדברה בעיר ינוע בין 400-500 אלף שקלים.
בנוסף עקב דיווחים רבים של תושבים על נגיעות של נמלת האש באיזורם פרסמה העירייה כוונות לשפר את היחס והטיפול כנגד הנמלה הקטנה שגורמת לחוסר נעימות – "יישום תכנית נרחבת להדברת נמלת האש."

מעבר לכך העירייה לא דאגה לפרסם את פירוט התקציב – לאן בדיוק הולך הכסף ואיך משתמשים בו כמו שעשו עיריות רבות אחרות, כך לא ניתן לדעת האם הכסף מנוצל על ידי קבלן חיצוני או שהעירייה בעצמה מעסיקה את המדבירים ובכך אי אפשר להצביע על ניהול נכון או שגוי של התקציב.

דוחות תקציביים של עיריית כפר סבא
דוחות תקציביים של עיריית כפר סבא

הדברה בכפר סבא? הסיכום

במאמר זה הצגנו את הדוחות הכספיים של העירייה עבור הדברה בכפר סבא, גם ערכנו מן השוואה עם עיריית חולון בנושא התקציבים, גילינו שמבחינת תקציב התקציב של העיר כפר סבא מאוד דל בהשוואה לערים נוספות אחרות לכן יש להגדיל את התקציב, לגבי הפן הניהולי לא הוצג לנו איזה שהוא פירוט איך משתמשים בתקציב והאם מדובר בקבלן חיצוני או במדבירים מטעם העירייה, היינו רוצים לבקש שבעתיד העירייה תפרט בנושא כמו העיריות האחרות ובכך לנו התושבים יהיה את מלא חופש המידע לו אנו זקוקים.

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017, 2018 ו2019 בסעיף 715 .

אהבתם את המאמר? יש לכם מה להוסיף או שמצאתם טעות? יש אפשרות להגיב ממש כאן למטה באמצעות פייסבוק.

הייתה בעיה של נמלים בשיש, הגעתם והבעיה נפתרה מיד, מאז לא היו יותר נמלים והמחיר היה משתלם
פשפשג'וק
נאווה מזרחי
הדברה בכפר סבא - הדברת נמלים בשיש
אין יותר ג'וקים בבית, ההדברה עבדה מעולה!
פשפשג'וק
טלמור טרבלסי
הדברה בכפר סבא - הדברה בדירת 4 חדרים
הגיעו מעכשיו לעכשיו ונתנו שירות נהדר
פשפשג'וק
שירי כץ
הדברה בכפר סבא - לכידת חולדה בכפר סבא
הרחקת יונים בכפר סבא
הרחקת יונים בכפר סבא
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברה ירוקה 2
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת ג'וקים 2
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים 2
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים 2
הדברת נמלים
הדברת צרעות 2
הדברת צרעות
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
התקשר עכשיו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם