הדברה בכרמיאל

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בכרמיאל

צריכים שירותי הדברה בכרמיאל? אנחנו בפשפשג'וק עזרנו כבר להרבה מאוד לקוחות בעיר כרמיאל להיפטר מהמזיקים. איך אנחנו עושים זאת פעם אחר פעם וגורמים ללקוחותינו להיות מרוצים? זה פשוט! אנחנו מספקים ללקוחות את השירות הכי טוב שרק אפשר, אנו עושים כל מה שצריך על מנת שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים, זה בא לידי ביטוי במחירים הנוחים שאנחנו גובים מהם ובאחריות בכתב שאנו מעניקים להם בסיום פעולת ההדברה.

בעיר כרמיאל ניתן למצוא חברות הדברה המעניקות שירותי הדברה בכרמיאל לטובת מיגור מזיקים שונים על מנת להבטיח אורח חיים תקין ללא מזיקים. חשוב ביותר לפנות אל חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

חברה בעלת ניסיון רב בתחום תסייע לתושבים לחיות חיים ללא מזיקים ותעשה שימוש בחומרי הדברה איכותיים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

הדברה בכרמיאל עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בכרמיאל תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר כרמיאל להיפטר מהמזיקיםהדברה בכרמיאל

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר כרמיאל שביצענו לאחרונה

אנו בחברת פשפשג'וק מבצעים עבודות הדברה רבות עבור תושבים בעיר כרמיאל, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבים בעיר, כולל פירוט אודות המחירים שגבינו מלקוחותינו:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בכרמיאל:
טיפול נגד מזיקים בדירה בכרמיאלביצענו הדברת מזיקים לדירה בכרמיאל ע"י שימוש בחומרי הדברה המיועדים לחיסול מגוון רחב של מזיקים.300 ₪
טיפול נגד נמלים בבית בכרמיאלטיפלנו בנמלים בדירת קרקע על ידי ביצוע ריסוס נגד הנמלים בכל הגינה.450 ₪
טיפול נגד תיקנים במקלט בכרמיאלטיפלנו בתיקנים בתוך מקלט בעיר, ביצענו ריסוס בכל המקלט ובכך חיסלנו את התיקנים.350 ₪
טיפול נגד מכרסמים בבית ספר יסודיביצענו הדברה נגד מכרסמים בבית ספר יסודי בעיר כרמיאל, הטיפול התבצע ע"י שימוש במלכודות וברעלים בצורה מבוקרת מסביב לשטח בית הספר.1,550 ₪
טיפול נגד פסוקאים בשטח מגוריםטיפלנו בפסוקאים ע"י ביצוע ריסוס יעיל כנגד הפסוקאים בכל שטח המגורים.750 ₪
טיפול בפגר של חתול בחצר דירה בכרמיאלפינינו את החתול במהירות מהדירה וחיטאנו את המקום נגד מזיקים.550 ₪
טיפול נגד קורונה בדירהביצענו חיטוי נגד נגיף הקורונה בדירה בכרמיאל בה היה אדם נגוע, השתמשנו בחומר סימקסין בשיטת ערפול קר על מנת לחטא את הדירה.800 ₪

הדברת יתושים בכרמיאל על ידי הרשויות

בארץ ניתן למצוא מספר סוגים יתושים:

יתוש הבית המצוי: מדובר במין נפוץ במיוחד השייך לסוג קולקס וגורם מטרד רב ועקיצות. האוכלוסיות של היתוש מתפתחות בעיקר במים עשירים בחומר אורגני כמו למשל מים מזוהמים ובביוב הכולל לכלוך רב.

יתושי אנופלס – (Anopheles) : מדובר ביתוש המעביר את מחלת המלריה. הזחלים של היתוש מתפתחים במים טבעיים אשר עומדים או זורמים לאט.

יתוש הטיגריס האסייני – (Aedes albopictus) : מדובר ביתוש נפוץ הפעיל בשעות היום ובשעות הלילה ומהווה גורם מטרד הכולל עקיצות. ההתפשטות של היתוש נעשית באמצעות העברת ביצים או זחלים במים.

היתושים נחשבים למזיקים טורדניים במיוחד וניתן להבחין בהם בגינה ובבתים פרטיים. הרשות המקומות בכרמיאל מבצעת פעולת הדברה בכרמיאל הכוללת בין היתר מספר פעולות: איתור, מיפוי, מניעה, ייבוש מקורות דגירה.

יתרה מזאת הרשות המקומית עוסקת בפעולת הסברה הכוללות בין היתר הנחיות לייבוש מים עומדים וכן אפשרות דיווח על מקורות דגירה והופעה של יתושים. שימו לב, כאשר מקור הדגירה מצוי בבניין משותף, על הדיירים חלה החובה להודיע לרשות המקומית על מנת להיערך לפעולת הדברה מקיפה. במקרה בו מקור הדגירה נמצא בבניין משותף, הרי מדובר באחריות של הדיירים לטפל בבעיה.

הרשות המקומית תתמקד בפעולה של מניעת התפתחות יתושים בסביבה הביתית במטרה למנוע את הופעת היתושים אשר גורמים לעקיצות. התנהלות נכונה וחכמה מצד הדיירים תוביל למצב בו אין צורך בביצוע הדברה של יתושים בוגרים בשל טיפול נכון. במקרה של הופעת יתושים בוגרים סמוך למקורות צמחייה יש לדאוג ולבצע את פעולת ההדברה בשעות הבוקר תוך שימוש בחומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

הדברת יתושים עצמית

במקרה בו אתם מעוניינים לבצע הדברה בכרמיאל בכוחות עצמכם, הרי תוכלו למצוא מספר תכשירים שונים ובין היתר קוטל יתושים לגינה על מנת למגר את ההופעה של היתושים. קוטל יתושים זהו מכשיר חשמלי אשר מושך את היתושים והורג אותם בעת המשיכה לחשמל. במקרים בהם אתם מתגוררים ליד מקור מים, הרי השימוש בקוטל יתושים עשוי לסייע לכם.

במידה ואתם גרים באזור שקרוב לברכה, נחל או נהר, וכל מקור אחר של מים עומדים, השימוש בקוטל יתושים לגינה יכול בהחלט לעזור לכם להתמודד עם היתושים ולספק לכם נוחות מסוימת. במקרים רבים הופעת מכת יתושים בבית או בגינה לא נובעת ממקור מים עומדים שאין באפשרותנו לטפל בו, אלא מעודפי מים של השקיית הגינה או בחפצים שנאגרו בהם מים והם מהווים מוקד קינון ליתושים בקרבת הבית. מקרים כאלו ניתנים לטיפול באופן יעיל, כזה שיביא להרחקת יתושים באופן מלא.

הדברת יתושים מקצועית לגינה

הדברת יתושים מקצועית תכלול עבודה של חברת הדברה בכרמיאל אשר לה ניסיון רב בתחום ויש ביכולתם של המדבירים לזהת את הבעיה לצורך הדבר.  כאשר מדובר על הדברה של יתושים בגינה, הרי חברת הדברה יכולה לבצע ריסוס אשר יגרום למיגור היתושים. נדגיש כי הטיפול אפקטיבי בגינה ובשטח פתוח ולא בבתים פרטיים. חברת הדברה מקצועית תדאג לביצוע הדברה בצורה מקצועית תוך נייר מפורט הכולל פירוט של החומרים השונים באמצעותם בוצעה ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בכרמיאל

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי כרמיאל כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי כרמיאל מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

לוכד עכברים בכרמיאל
לוכד עכברים בכרמיאל
לוכד נחשים בכרמיאל
לוכד נחשים בכרמיאל
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם