הדברה בלוד

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בלוד

רוצים להזמין חברת הדברה בלוד שמציעה מחירים הוגנים ללקוחותיה? הגעתם בהחלט לחברת ההדברה המובילה בעיר לוד! אנו מתמחים במתן כל פתרונות ההדברה תחת קורת גג אחת, אנו מציעים מחירים נוחים ושירות מעכשיו-לעכשיו במיוחד לתושבי לוד, בזכות השירות והמקצועיות צברנו קהל לקוחות גדול במיוחד בעיר, לקוחות אלו בוחרים בנו שנה אחר שנה לביצוע פעולות ההדברה בדירה או בעסק שלהם, ניתן למצוא מאות המלצות של לקוחות אלו ברחבים הרשת.

בשנים האחרונות העיר לוד שינתה את פניה וכיום ניתן לראות לא מעט בנייה חדשה לצד הבנייה הישנה. שכונות חדשות קמות בלוד ומשפחות רבות בוחרות לעבור להתגורר בעיר.  על מנת ליהנות ממגורים נעימים ללא מזיקים שונים, חשוב מאוד כחלק מהפעולות לבצע הדברה בלוד- הדברה תבוצע על ידי חברת הדברה מקצועית תבטיח איכות מגורים ללא מזיקים.

הדברה בלוד עושים רק בפשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בעיר לוד תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר לוד להיפטר מהמזיקים

הדברה בלוד

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר לוד שביצענו לאחרונה

מדי יום אנו מקבלים פניות גם מתושבי העיר לוד בבקשה לבצע פעולות הדברה בשטחם הפרטי – בדירה או בעסק, אנו מספקים שירות זה לתושבים באופן קבוע ורצוף ומגיעים ללקוחותינו בעיר מעכשיו-לעכשיו. הנה חלק מפעולות ההדברה שביצענו בעיר:

ניתן לראות כאן את כל אזורי השירות בהם אנו עובדים.

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בעיר לוד:
ניקוי צואת יונים בלודביצענו ניקוי לשלשת יונים בלוד על ידי שימוש בחומר חיטוי מפני מזיקים, חומר ניקוי לחץ מים.350 ₪
הדברה נגד נמליםביצענו הדברה נגד נמלים בשיש על ידי שימוש בפיתיון ג'ל נגד נמלים.280 ₪
הדברה נגד מעופפיםביצענו הדברה נגד מעופפים בגינת דירה בלוד, השתמשנו בחומר הדברה הקוטל מעופפים.300 ₪
הדברה נגד יתושיםביצענו הדברה נגד יתושים בעסק על ידי ריסוס יעיל נגד יתושים בכניסות והפתחים לעסק.400 ₪
טיפול בכיני יוניםביצענו הדברה נגד כיני יונים בלוד על ידי שימוש בחומר הדברה אפקטיבי נגד כיני היונים.320 ₪
הדברה נגד חדקונית הדקלהדברנו את חדקונית הדקל באמצעות חומר המיועד נגד החדקונית אותו החדרנו לעץ הדקל.400 ₪
הדברה נגד ג'וקיםביצענו הדברה נגד ג'וקים בדירה על ידי ריסוס חומר הדברה נגד ג'וקים בפינות הבית.300 ₪

יעילות הדברה ביולוגית בלוד

לצד שיטות הדברה שונות כמו הדברה כימית אשר כוללת שימוש בחומרים רעילים, בשנים האחרונות ניתן לראות שיטת הדברה נוספת אשר מהותה היא צוות ההדברה בוחר לעשות שימוש בנתונים הטבעיים של המזיקים השונים לצורך ביצוע הדברת חולדות למשל והתוצאה היא שימוש בחומרים אשר אין ביכולתם של המזיקים לעכל והתוצאה היא יעילות הדברה לאורך זמן רב.

ישנם מספר מקומות בהם חברת הדברה בלוד יכולה לבצע הדברה כמו למשל מסעדות או חנויות- אף אחד מיושבי המסעדה או בעליה של החנות היו רוצים לראות מזיקים באזור ולכן מדובר על פתרון אפקטיבי ביותר.

הדברה בבתי ספר בלוד

בשל תנופת הבנייה בעיר לוד, ניתן לראות בה כיום מגוון רחב של בתי ספר. ניתן לבצע הדברה במטרה להרחיק את המזיקים השונים. על מנת לבצע הדברה בלוד בבתי הספר על חברת ההדברה לנקוט באמצעי זהירות שונים בהתאם להנחיות של משרד החקלאות ומשרד הבריאות.

בהשוואה לציבור המבוגרים, ילדים נחשבים רגישים מיוחד לחומרים כימיים והדבר עשוי לבוא לידי ביטוי בתגובות פיזיות ושינוי בהתנהגות ולכן אין לקחת את הסיכון.  על המדבירים לפעול בהתאם להנחיות ובכך לצמצם בצורה משמעותית את החשיפה של ציבור התלמידים לחומרי ההדברה השונים.

במסגרת ההנחיות אין לבצע ריסוס בשעה בה הילדים נמצאים בבתי הספר אלא יש להמתין לסיום יום הלימודים ורק לאחר מכן לבצע את הריסוס. יתרה מזאת,  כל פעולת הדברה תתבצע רק לאחר קבלת אישור מטעם גורם מקצועי בבית הספר, זאת בשל החשיפה לחומרים רעילים ומסוכנים.

אישור הדברה בבתי ספר יינתן למי שעבר הסמכה

מזיקים שונים עשויים להימצא בקרבת בית הספר, בין אם מדובר בתיקנים או עכברים חשוב מאוד למגר את התופעה של המזיקים באמצעות הדברה יעילה. הדברה באזור בית הספר היא עניין המיועד למקצוענים בלבד אשר להם את הידע והניסיון הדרוש בתחום.

ניסיון לעשות שימוש בחומרי הדברה אשר ניתן לקנותם בחנויות השונות לא יוביל לפתרון הבעיה בצורה יעילה אלא רק יפתור את הבעיה לתקופה קצרה. מכאן, כאשר רוצים להיפטר מהמזיקים לאורך זמן רב, חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית אשר תראה את בריאות הילדים והצוות החינוכי מעל הכל.

יתרה מזאת,אישור הדברה בלוד בבתי הספר יינתן רק למדבירים בעלי אישור מתאים להדברה במבנה ציבורי. מכאן, טרם הזמנת המדביר, קיימת חשיבות עליונה לוודא כי יש למדביר רישיון מתאים. בשנים האחרונות התרחשו לא מעט מקרים בהם מדבירים חסרי רישיון מתאים ביצעו עבודות הדברה והתוצאה הייתה בהתאם- הדברה לא אפקטיבית וסיכון האנשים.
בכדי לקבל רישיון המתיר לבצע הדברה בבתי ספר צריך לעבור לימודי הדברה או קורס הדברה במקום מסודר.

הזמנת חברת הדברה עם אחריות בלוד

בבואכם להזמין חברת הדברה בלוד לצורך ביצוע הדברת תיקנים או הדברת פשפש המיטה , יהיה עליכם לוודא כי תקבלו אחריות בתום הפעולה. כך במידה ויהיה צורך לבצע את הפעולה פעם נוספת, דעו כי יש לכם אל מי לפנות. אי קבלת האחריות צריכה להדליק אצלכם נורה אדומה. חברת הדברה בעלת רזומה עשיר וניסיון רב תדאג להסביר לקהל הלקוחות שלה אודות השימוש בחומרים השונים ואף להנחות אותם כיצד יש לנהוג בתום ההדברה וכמובן תדאג להעניק להם אחריות על ביצוע העבודה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בלוד

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי לוד כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר לוד מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם