הדברה במודיעין

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה במודיעין

צריכים חברת הדברה במודיעין שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים השונים? אנו בפשפשג'וק מבצעים הדברה בעיר מודיעין כבר שנים רבות, תושבי העיר מודיעין יודעים כי כאשר הם צריכים שירותי הדברה, ישנה רק כתובת אחת והיא אנחנו. אנו מספקים לתושבי העיר את השירות הטוב ביותר הכולל מחירים הוגנים ותעודת אחריות בסיום כל הדברה, בשל השירות המקצועי שאנחנו מספקים, תושבי העיר מודיעין בוחרים בנו שנה אחר שנה לבצע הדברה בבית או בעסק הפרטי שלהם.

העיר מודיעין נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר בישראל. משפחות צעירות אשר מחפשות איכות חיים הכוללת מגורים בעיר עם אווירה אינטימית מחליטות לבנות את הבית שלהן בעיר. כניסה לבית חדש מחייבת היערכות הכוללת בין היתר הדברה במודיעין על ידי חברת הדברה מנוסה בתחום.

הדברה במודיעין עושים רק בפשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בעיר מודיעין תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר מודיעין להיפטר מהמזיקיםהדברה במודיעין

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר מודיעין שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה באופן שוטף ברחבי העיר מודיעין, אנו עוזרים לתושבים להתגבר על מזיקים בדירה, בעסק וגם במוסדות הציבוריים. לפניכם טבלה בה ניתן לראות את כל פעולות ההדברה שביצענו בעיר, כולל פירוט אודות הפעולות שבוצעו והמחירים שגבינו מלקוחותינו:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בעיר מודיעין:
הדברה נגד מכרסמים במודיעיןביצענו הדברה נגד מכרסמים על ידי שימוש ברעלים ומלכודות בשטח עסק במודיעין.450 ₪
הדברה נגד נמלים במודיעיןהדברנו נמלים בשיש באמצעות שימוש בג'ל, הנמלים חוסלו במהירות.280 ₪
הדברה נגד תיקנים במודיעיןהדברנו תיקנים באמצעות שימוש בחומר הדברה מיוחד לחיסול תיקנים, התיקנים חוסלו במהירות.300 ₪
הדברה נגד מזיקים במודיעיןביצענו הדברה נגד מזיקים באמצעות שימוש בחומר המיועד להרחקת מזיקים.300 ₪
הדברנו עש המזון בעסקהדברנו את עש המזון באחד מהעסקים בעיר על ידי שימוש במלכודות פורומון נגד העשים.350 ₪
הדברנו ברחשים בחצר בית במודיעיןהדברנו את הברחשים באמצעות שימוש בחומר המיועד לחיסול ברחשים, את החומר ריססנו על העצים - שם רבצו הברחשים.380 ₪
ריסוס לבית במודיעיןביצענו ריסוס לבית באמצעות שימוש בחומרי הדברה ירוקים, בעזרת הריסוס מנענו ממזיקים להיכנס אל שטח הבית.350 ₪

הדברת תיקנים במודיעין

רגע אחרי סיום עונת החורף משפחות במודיעין צפויות להתכונן לביקור של אורחים לא נעימים במיוחד- תיקנים. התיקנים מתחילים להופיע בבתים וביובים של הדירות בסיום עונת הגשמים ולכן זה הזמן האידיאלי ביותר לבצע הדברה במודיעין. כאשר הטמפרטורה מתחילה להתייצב, זה הזמן המתאים ביותר לביצוע הדברה, כי בעונת החורף קיים סיכוי שהגשם ישטוף את חומרי ההדברה ואז התוצאה לא תהיה אפקטיבית.

איך למנוע הופעה של תיקנים בבית

מלבד הזמנת חברת הדברה במודיעין ישנן מספר פעולות אשר ניתן לעשות על מנת למזער את ההופעה של התיקנים בבית. מה למשל? חשוב מאוד להקפיד על ניקיון- הקפדה על סדר וניקיון תמנע מהבית שלכם להפוך לבית גידול של תיקנים.

מה עוד אפשר לעשות? חשוב מאוד להקפיד ולאטום כל סדק בבית אשר דרכו התיקנים עשויים להיכנס.  אם בכל זאת אתם רוצים להעלים את התיקנים לבד, אפשר לנסות ולעשות שימוש בחומץ המיועד לשטיפת רצפה ודוחה תיקנים. עוד תוכלו לרכוש מלכודות אשר לוכדות את התיקנים. עם זאת, מדובר בשיטות אשר לא יחזיקו מעמד לאורך זמן וממש לא יפתרו לכם את הבעיה.

חשיבות ניקיון הביוב על ידי הדברה במודיעין

לצד הפעולות אשר הזכרנו זה עתה, ניתן למנות גם פעולה נוספת אשר תבוצע על ידי חברת הדברה במודיעין והיא ניקיון הביוב. התיקנים נמצאים בביוב ומטילים שם את הביצים ולכן חשוב מאוד לא להזניח את בורות הביוב ולהקפיד על הדברה שנתית. ביצוע הדברה אחת לשנה יעניק שקט נפשי ולא יהיה צורך להיתקל באורחים לא נעימים.

לכידת נחשים במודיעין

בעיר מודיעין ניתן לראות עלייה בתנופת הבנייה , מה שבא לידי ביטוי במקומות מסתור של מזיקים שונים כמו נחשים. חשוב לנו לציין כי במידה והבחנתם בנחש אל תנסו ללכוד אותו בעצמכם – מדובר בחיה מסוכנת אשר הארס שלה עשוי להוביל אתכם לבית חולים ולכן יש להשאיר את העבודה לגורם מקצועי כמו לוכד נחשים.

בחירת חברת הדברה במודיעין

כיום ניתן למצוא לא מעט חברות הדברה ולכן יש לתת את הדעת על בחירת חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.  חשוב מאד לבחור חברה אשר הצוות שלה בקיא בשיטות ההדברה השונות בין אם מדובר בהדברה ירוקה או הדברה כימית או הדברה אלקטרונית כאשר מדובר על תדרים אלקטרונים הגורמים רעש למכרסמים וכתוצאה מכך הם עוזבים את המקום. חברת הדברה מקצועית תדאג לבחור את אנשי המקצוע הטובים אשר יפעלו בחכמה ויאתרו את המסלול של המזיקים ויהיו בקיאים לגבי אורח החיים שלהם על מנת לעשות שימוש בחומרי הדברה יעילים אשר ימנעו מהם להגיע שוב אל הדירה שלכם – התאמת סוג ההדברה בהתאם לסוג המזיקים חיונית ביותר.

על מנת לקבל את השירות המקצועי ביותר מול חברת ההדברה חשוב לדעת כיצד להתנהל מול החברה- הדברה באמצעות חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות יכולה למנוע התפתחות של מחלות המגיעים מהמזיקים השונים.

שימוש בחומרי הדברה אשר אינם מאושרים עשוי לגרום נזק רב ולכן יש לוודא כי החברה בעלת אישורים מתאימים אשר יציג לכם תעודת הסמכה המקנה לו לעשות שימוש בחומרי ההדברה השונים בהתאם לסוג המזיקים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה במודיעין

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי מודיעין כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר מודיעין מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם