הדברה במעלה אדומים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה במעלה אדומים

מחפשים חברה שתספק לכם שירותי הדברה במעלה אדומים? נמאס לכם מהמזיקים בבית ואתם רוצים להיפטר מהם אחת ולתמיד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו מספקים שירותי הדברה לתושבים רבים במעלה אדומים כבר המון שנים, אנו עושים זאת במקצועיות חסרת פשרות, עם התחייבות בכתב לתוצאות ולפתרון הבעיה לתקופה ארוכה ב100%. בזכות השירות ההוגן והאיכותי שאנו מספקים ללקוחותינו [כל זאת במחירים סבירים מאוד] אנו זוכים לפרגון רב בסיום כל עבודה, ניתן לראות זאת לפי כמות ההמלצות עלינו ברחבי הרשת.

חברת הדברה אשר מספקת שירותי הדברה במעלה אדומים תהיה חברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר לה רישיון הדברה בתוקף לצורך ביצוע הדברה בצורה המקצועית ביותר.  קיימת חשיבות רבה בבחירת חברה מקצועית על מנת להיפטר מהמזיקים השונים אחת ולתמיד ללא כל צורך בשימוש בחומרי הדברה ביתיים אשר אינם נחשבים יעילים במיוחד.

הדברה במעלה אדומים עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה במעלה אדומים תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר מעלה אדומים להיפטר מהמזיקיםהדברה במעלה אדומים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר מעלה אדומים שביצענו לאחרונה

אנו נקראים לבצע פעולות הדברה רבות באזור מעלה אדומים, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה באזור, ניתן לראות גם כן את המחירים שגבינו מהלקוחות בסיום השירות, כמו גם ניתן לראות בדיוק איך פעלנו על מנת לחסל את המזיקים:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח במעלה אדומים:
טיפלנו בצרעות במבנה במעלה אדומיםביצענו הדברת קן צרעות במבנה ע"י ריסוס הקן, לאחר מכן הוצאנו את הקן ממקומו על מנת למנוע התפתחות עתידית של צרעות באזור450 ₪
טיפול בנמלים בשישטיפלנו בנמלים ע"י מריחת ג'לים נגד נמלים בכל פינות השיש ובכך חיסלנו את קן הנמלים.300 ₪
טיפול ברימות במטבח תעשייתיטיפלנו ברימות ע"י ריסוס חומר הדברה מתאים, אותו ריססנו בכל שטח המטבח.350 ₪
טיפול בנדלים בחצר של בית במעלה אדומיםביצענו טיפול בנדלים ע"י ריסוס חומר הדברה מתאים נגד נדלים אותו ריססנו מסביב לכל אזור הבית ובמיוחד במוקדים בהם היו הנדלים.550 ₪
טיפול נגד תיקנים בדירהביצענו הדברה כנגד התיקנים באמצעות שימוש בחומר הדברה בשם "שוהם" אותו ריססנו בכל פינות הבית.300 ₪
טיפול בעכבישים בדירהביצענו ריסוס בכל הדירה על מנת למנוע התרבות של עכבישים שהיו בדירה, ההדברה חיסלה את העכבישים.400 ₪
טיפול נגד חפרפרת בחצרביצענו הדברת חפרפרות ע"י שימוש ברעלים אותם החדרנו לאדמה ובכך חיסלנו את החפרפרות.500 ₪

הדברה בבית קפה במעלה אדומים

אף אחד מיושבי בית קפה במעלה אדומים אינו רוצה להיתקל במזיקים בעת השהייה בבית הקפה ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה במעלה אדומים. ההדברה תעשה בהתאם לפרמטרים הבאים:

בהתאם לסוג המזיקים: הדברה בבית קפה תעשה בהתאם לסוג המזיקים, בין אם מדובר בהדברת תיקנים או הדברת נמלים כל אחד מהמזיקים השונים דורש התייחסות שונה מצד המדבירים.

בחירת חומרי ההדברה: ישנם מצבים בהם יהיה צורך לבצע הדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים כימים ואילו ישנם מצבים בהם יהיה צורך לבצע לכידה באמצעות מלכודת לצורך לכידת חולדות ופיזור רעל. הבחירה של חומרי ההדברה תתבצע לאחר היכרות של המדבירים עם המזיקים השונים במטרה לבחור את חומר ההדברה המתאים ביותר.

שעות ההדברה: את ההדברה בבית הקפה יש לבצע בשעות בהן הלקוחות אינם נמצאים במקום על מנת לאפשר לחומרים להיקלט בצורה טובה בלי להפריע לקהל הלקוחות ולבלי לחשוף אותם לחומרים רעילים.

הנחיות: חברת הדברה מקצועית תדאג לעדכן את מנהלי בית הקפה בדבר הנחיות אשר יש לבצע טרם ביצוע ההדברה על מנת לאפשר הדברה אפקטיבית לאורך זמן רב.

תעודת אחריות: חברת הדברה מקצועית תדאג להעניק תעודת אחריות על ביצוע ההדברה. קבלת תעודת אחריות תאפשר למנהלים של בית הקפה לפנות אל חברת ההדברה במידת הצורך.

הדברה 24 שעות ביממה

לעתים ישנם מצבים בהם יש צורך בביצוע הדברה במעלה אדומים 24 שעות ביממה, בייחוד במקרים בהם מדובר על בית קפה או מסעדה אשר פועלים לאורך כל שעות היממה וזקוקים לביצוע הדברה דחופה בשעות לא מקובלות.  גם בבניינים ישנים במעלה אדומים לעתים יש להזמין הדברה 24 שעות ביממה בשל הימצאות עכברים או מכרסמים אחרים  בבית אשר מטרידים את מנוחתכם וגורמים לכם לפחדים בשל היותם מעבירים מחלות שונות.

אין ספק כי הימצאות של מכרסמים בבית בשעת לילה מאוחרת זה מחזה לא נעים בכלל ולכן אין מקום להסס אלא להזמין חברת הדברה אשר תגיע בכל שעה משעות היום על מנת לבצע הדברה מקצועית באמצעות הנחת מלכודות ושימוש ברעלים. בבואכם להזמין חברת הדברה המעניקה שירות מסביב לשעון, חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות קודמים על מנת לוודא כי החברה אכן בעלת ניסיון רב בתחום.

קבלת אחריות על הדברה במעלה אדומים

כאשר אתם בוחרים חברת הדברה במעלה אדומים, חשוב ביותר לשים לב האם החברה מעניקה לכם תעודת אחריות על ביצוע ההדברה. למה חשוב לקבל תעודת אחריות?

כתובת: כאשר תהיה בידכם תעודת אחריות, תוכלו לפנות אל החברה בכל בעיה ותהיה לכם כתובת מקצועית.

אמינות: תעודת האחריות מעידה על חברה ובה צוות עובדים אמין אשר אתם יכולים לסמוך על הצוות אשר ביצע את עבודת ההדברה בהצלחה רבה תוך הקפדה על שימוש בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות.

מקצועיות: קבלת תעודת אחריות מעידה על מקצועיות של חברת ההדברה, כך אתם יכולים להיות בטוחים כי החברה ביצעה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

ניסיון: קבלת תעודת אחריות מעידה על ניסיון של חברת ההדברה. חברת הדברה מנוסה תעמוד מאחורי עבודת ההדברה שלה תוך הסתמכות על ניסיון העבר.

שאלות ותשובות בנושא הדברה במעלה אדומים

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי מעלה אדומים כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי מעלה אדומים מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם