הדברה בנהריה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בנהריה

נתקלתם במזיקים בדירה או בעסק? מחפשים חברה שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים ע"י מתן שירותי הדברה? אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בנהריה למגזר הפרטי והעסקי כאחד, אנו עושים זאת כבר המון שנים במקצועיות וביעילות, אנו נותנים אחריות בכתב ללקוחות שלנו תושבי העיר נהריה, על כן הם בוחרים בנו כחברה שתספק להם את שירותי ההדברה שנה אחר שנה.

סובלים מהופעה של טרמיטים בנהריה? טרמיטים נחשבים למזיקים קשים להדברה ולכן חשוב ביותר לבחור חברת הדברה בנהריה אשר תהיה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. במידה וגיליתם שהבית שלכם נגוע בטרמיטים, הרי חשוב ביותר לבצע הדברה.

הדברה בנהריה עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בנהריה תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר נהריה להיפטר מהמזיקיםהדברה בנהריה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר נהריה שביצענו לאחרונה

אנו בחברת פשפשג'וק ביצענו כבר אלפי עבודות הדברה עבור תושבים בעיר נהריה, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבים בעיר, בטבלה ניתן לראות גם כן מהם המחירים שגבינו מלקוחותינו בסיום כל פעולת הדברה:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בנהריה:
טיפול בנמלים אדומות בנהריהביצענו הדברת נמלי אש בחצר של דירה, עשינו זאת באמצעות שימוש בגרגירים נגד נמלים ובאמצעות ריסוס בכל החצר.550 ₪
טיפול בדגי כסף בדירה בנהריהביצענו ריסוס נגד דגי הכסף ע"י שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסולם, את החומר ריססנו בפינות הבית.350 ₪
טיפול נגד כיני יונים במסתור כביסה בנהריהביצענו ריסוס נגד כיני היונים במסתור הכביסה, ריססנו אותו בצורה יסודית ובכך חיסלנו ישירות את כיני היונים.320 ₪
טיפול נגד עכבישים בדירהביצענו הדברה המיועדת לחיסול עכבישים בדירה שסבלה מנגיעות של העכבישים, ריססנו את הדירה ופתרנו את הבעיה.400 ₪
טיפול נגד צרעות במחסןטיפלנו בקן הצרעות, חיסלנו אותו ועקרנו אותו ממקומו, בכך השמדנו אותו סופית.500 ₪
טיפול בפגר של עכבר בדירהפינינו פגר של עכבר מדירה בנהריה.200 ₪
טיפול בתיקן גרמני בעסק בנהריהביצענו הדברת ג'וק גרמני בעסק ע"י שימוש בג'לים נגד התיקנים, את הג'לים מרחנו בתוך ארונות ומגירות המסעדה.450 ₪

איך תבחרו חברת הדברה בנהריה

אם הבחנתם בטרמיטים או במזיקים אחרים בבית, הרי הדברה בנהריה צריכה לעשות על ידי חברת הדברה מקצועית ובה צוות מדבירים מומחה. על מנת לוודא כי מדובר בחברת הדברה מקצועית ישנם מספר פרמטרים שיש להביא בחשבון:

הדברה בהתאם לסוג המזיק: הבעיה של הטרמיטים מחייבת התייחסות שונה מצידם של המדבירים ושימוש בחומרי הדברה ייעודיים ולכן יש לבחור חברת הדברה אשר מנוסה בהדברת מזיקים ובחירת שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

הצגת רישיונות: על מנת לוודא כי החברה אכן מקצועית יש לבחון האם החברה בעלת רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.  הצגת רישיון מטעם חברת ההדברה מאפשרת לכם לדעת כי מדובר במדביר מוסמך ולא בחובבן שאינו מבין דבר על חומרי ההדברה.

מתן הסבר מפורט: על המדביר להעניק לכם הסבר מפורט לגבי ההנחיות לאחר ההדברה, כמה זמן יהיה עליכם להישאר מחוץ לדירה, מה עליכם לעשות עם חיות המחמד שלכם. הסבר מפורט יאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי מדובר באיש מקצוע אשר יש בידו את ההנחיות המתאימות ביותר.

אחריות: כמו כן חשוב מאד לוודא כי החברה מעניקה לכם אחריות על ביצוע ההדברה. אחריות על ההדברה תאפשר לכם לדעת כי יש לכם כתובת לפנות אליה במידת הצורך. לפעמים יש צורך לבצע הדברה נוספת ולכן חשוב ביותר לדאוג שתהיה לכם כתובת אליה תוכלו לפנות במידת הצורך. מאידך, חברה אשר לא מעניקה לכם אחריות אינה חברה אשר תהיו מעוניינים לפנות אליה.

המלצות: דרך נוספת לבחור חברת הדברה היא באמצעות המלצות על ידי לקוחות קודמים. ככל שיהיו לכם מספר רב של המלצות, כך תדעו כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר.

הדברת טרמיטים באמצעות קידוח

זיהוי טרמיטים בבית מחייב הדברה מקצועית על ידי חברת הדברה בנהריה. טרמיטים נחשבים למזיקים אשר הפעילות שלהם מתרחשת מתחת לפני האדמה. מדובר בפעולת הדברה מורכבת ולכן יש להשאיר את ההדברה לידי מקצוענים בתחום. האתגר המרכזי העומד בפני המדבירים הוא איתור קן הטרמיטים אשר עשוי להימצא מתחת לפני הקרקע. השיטה הנפוצה ביותר היא קידוח והיא כוללת מספר שלבים:

קידוח לאורך הקירות: המדביר יבצע קידוח לאורך הקירות באמצעות ציוד מתאים.

הזרקה של חומר הדברה מתאים לטרמיטים: לאחר מכן המדביר יבצע הזרקה של חומר הדברה מתאים לטרמיטים בניסיון לפגוע בקן ולהשמיד את הקן.

יצירה של שכבת הגנה: נוסף על כך, המדביר ינסה ליצור שכבת הגנה במטרה למנוע את ההתקרבות של הטרמיטים למקומות שונים בבית כמו משקופים.

הכנת הבית לפני הדברת טרמיטים בנהריה

רגע לפני ביצוע הדברה בנהריה, חשוב ביותר לבצע הכנה בבית על מנת להכשיר את השטח לקראת ההדברה. ההכנה כוללת מספר שלבים:

פינוי השטח: ההדברה נעשית בחומרים כימיים ולכן חשוב ביותר לדאוג לפינוי של השטח על מנת לאפשר את ביצוע ההדברה בצורה טובה. יש לפנות את כל השטח, לדאוג להוצאה של מזון וכן לדאוג להרחיק רהיטים במטרה לאפשר למדביר לבצע את העבודה כמו שצריך.

שימוש בחומר הדברה ייעודי: על המדביר לעשות שימוש בחומר הדברה ייעודי נגד טרמיטים במטרה להעלים את המזיקים ולאפשר לכם שגרת חיים נוחה. הדברה אשר לא נעשתה מטעם מדביר מקצועי בעל רישיון והבנה בתחום עשויה לגרום נזק רב.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בנהריה

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי נהריה כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי נהריה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הרחקת יונים בנהריה
הרחקת יונים בנהריה
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם