הדברה בנשר

תוכן עניינים

אנחנו מדבירים מזיקים בנשר

צריכים מדביר מקצועי, מוסמך ומיומן באזור נשר באופן מיידי? אנו מספקים שירותי הדברה בנשר כנגד כל סוגי המזיקים ולכל סוגים הלקוחות, פרטיים, מוסדיים ועסקיים. לא משנה אם אתם סובלים מנמלים או שאתם זקוקים להדברת נדלים, אנו תמיד נוכל לסייע לכם בקלות ובמחירים הטובים ביותר בשוק ההדברה המקומי.

הדברה בנשר מיועדת במטרה להעלים מזיקים שונים. בנשר ניתן למצוא סוגים שונים של מזיקים החל מתיקנים ועד חולדות ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה על ידי חברה מקצועית בתחום. ביצוע הדברה מקצועית על ידי חברה איכותית בתחום תאפשר לכם לדעת כי אתם נמצאים בידיים טובות.

הדברה בנשר מחיר החל מ-199 ש"ח בלבד!
הזמינו עכשיו מתוך מדבירים מוסמכים בנשר: וחייגו למספר הטלפון 050-672-2020
מבצעים את כל סוגי ההדברה במחירים משתלמים ועם תעודת אחריות בכתב בסיום כל הדברה.

הדברה בנשר 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

מדביר בנשר 24 שעות נגד כל סוגי המזיקים

הזמינו הדברה בבנימינה של פשפשג׳וק ותתחילו להתרגל לסביבה נקייה ממזיקים. המדבירים שלנו בעלי ותק של שנים רבות בנשר ומכירים היטב את הסביבה ואת המזיקים השונים. במשך השנים עזרנו לתושבי נשר במספר גדול של מקרים ולקוחותינו תמיד יוצאים מרוצים. הזמינו עכשיו הדברה בנשר ותקבלו תעודת אחריות בסיום ההדברה שהבעיה לא תחזור.

סוג ההדברה:איך מדביר מומלץ בנשר פותר את הבעיה?כמה צריכה לעלות פעולת ההדברה?
הדברה בדירת קרקע בנשר
טיפול נגד תיקנים
טיפול נגד תיקנים בתוך דירה בנשר נחשב לטיפול קל יחסית ומספיק לרסס את כל מעטפת הבית על מנת לפתור את הבעיה.
בדירת קרקע חשוב גם לרסס את הביובים.
המחיר עבור טיפול בתיקנים בדירת קרקע הינו בערך 350-400 ₪.
הדברה בבית קפה בנשר
טיפול בתיקן גרמני
במקרה ויש תיקן גרמני בבית קפה בנשר על המדביר להגיע ולחסל את התיקנים באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל במקומות בהם התיקנים מסתתרים, בנוסף יש לבצע ריסוסים בסדקים וחריצים בהם התיקנים מתרבים.בבתי קפה צריך לעשות טיפול כל חודש, כל טיפול יעלה כ250-400 ₪ שקלים תלוי בגודל בית הקפה.
הדברה בדירה בנשר
טיפול נגד נמלים בשיש
טיפול נגד נמלים בשיש יעשה על ידי שימוש בג'ל מיוחד נגד נמלים, ישנם מקרים בהם יש כמויות נמלים גדולות ולכן צריך לבצע ריסוס נגד הנמלים.טיפול נגד נמלים בשיש עולה כ-250 ₪.
הדברה בבניין מגורים בנשר
טיפול נגד תיקן אמריקאי בבניין
כשעושים הדברה בבניין מגורים בעיר בנשר נגד תיקן אמריקאי יש לרסס את הביובים היטב, את חדרי המדרגות, את החצרות ואת מעטפת הבניין, בנוסף חשוב לרסס את פיר המעלית.המחיר עבור הדברת בניין נגד תיקנים תלויה בכמות הקומות, המחירים הממוצעים הם 300-400 ₪.
הדברה בתריס גלילה בנשר
טיפול נגד צרעות
כאשר מטפלים בצרעות בתוך תריס גלילה חשוב מאוד לחסל את הקן על ידי שימוש בריסוס עם אבקה רטיבה, לאחר חיסול הקן יש להוציא אותו מהתריס ולמנוע מצרעות אחרות להקים שם קן בשנה הבאה.טיפול בקן צרעות יעלה בין 350-500 ₪, תלוי בדרך הגישה אל התריס.

הדברת תיקנים בנשר

נהוג להבחין בין סוגים שונים של תיקנים:

  1. תיקן גרמני: תיקן גרמני ניתן למצוא במקומות כמו מכונת קפה ובעיקר באזור המטבח. מדובר בתיקנים המסתתרים באזור המטבח וחובה לטפל בהם באמצעות הזמנת חברה מקצועית בתחום. הדברה של תיקן גרמני נעשית באמצעות פיתיונות ג'ל המיועדים להדברה של התיקן האמריקאי. חשוב לציין כי לוקח זמן מה עד שההדברה משפיעה.
  2. תיקן אמריקאי: תיקן אמריקאי נמצא בעיקר בביוב ומבצעים הדברה על מנת להיפטר ממנו. מדובר בהליך מהיר אשר ניתן לראות את התוצאות תוך זמן קצר.

חברת הדברה מקצועית תגיע למקום ותבחן את המקום ולאחר מכן תזהה את סוג התיקנים על מנת לבחור בשיטת ההדברה המתאימה ביותר. רק חברת הדברה בנשר  מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תדע לבצע הדברה אפקטיבית אשר תחזיק מעמד לאורך זמן רב.

אילו סוגי הדברה ניתן למצוא?

הדברה בנשר כוללת שימוש בחומרי הדברה שונים בהתאם לסוג ההדברה. כיום ניתן לראות מספר סוגים של הדברות וכעת נפרט את הסוגים השונים:

הדברה כימית: הדברה כימית כוללת שימוש בחומרים כימיים אשר נחשבים מזיקים לסביבה ולבני האדם. בבואכם לבצע הדברה מסוג זה, חשוב ביותר לקרוא לחברת הדברה מקצועית בתחום אשר תעשה שימוש בחומרים מתאימים.

הדברה אלקטרונית: ישנם מזיקים שונים כמו יונים, עטלפים ועוד אשר על מנת לסלק אותם מהמקום יש לעשות שימוש בהדברה אלקטרונית. הכוונה לתכשירים שונים אשר מהם נשמעים קולות אשר גורמים למזיקים להפרעה וכתוצאה מכך הם מתרחקים במהירות רבה.

הדברה ירוקה: בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בהתייחסות לסביבה. בתחום ההדברה הדבר בא לידי ביטוי בשימוש בחומרים המופקים מתמציות צמחים ולא חומרים הפוגעים בסביבה. הדברה ירוקה מאפשרת לכם לשהות מחוץ לבית למשך זמן קצר ולאחר מכן ניתן לשוב לבית.

חברת הדברה מקצועית תגיע אליכם ותבחר את סוג ההדברה בהתאם למזיקים השונים. לכל מזיק יש את שיטת ההדברה האפקטיבית ביותר ולכן חשוב ביותר לבחור בחברת הדברה מנוסה ובעלת ניסיון רב בתחום.

איך תזהו מזיקים בבית?

אתם חוששים שיש לכם מזיקים בבית? זיהוי של מזיקים בבית מחייב הזמנה של חברת הדברה בנשר. כאשר תזמינו חברת הדברה מקצועית תהיו בטוחים כי תוכלו לישון בשקט בידיעה כי לא תראו יותר מזיקים.

איך תזהו מזיקים שונים בבית? הנה מספר דרכים:

הזיזו את הרהיטים בבית: על מנת לזהות מזיקים שונים בבית, ההמלצה היא להזיז רהיטים. אם תזיזו רהיטים שונים בבית אתם עשויים לגלות מזיקים כמו תיקנים.

עשו שימוש בפנס כדי לגלות מזיקים: על מנת לאתר מזיקים שונים בבית, ניתן לעשות שימוש בפנס. אם תעשו שימוש בפנס ותבחינו במזיקים שונים, הרי הצעד הבא יהיה להזמין חברת הדברה מקצועית בתחום.

כך או אחרת, במידה וזיהיתם מזיקים בבית כמו חולדה או תיקנים, חשוב ביותר להזמין חברת הדברה מקצועית בתחום. ניסיון להתמודד לבד עם ההדברה של המזיקים עשויה להוביל לתוצאה לא איכותית ולכן חשוב ביותר להזמין חברת הדברה מקצועית. רק חברה מקצועית תעשה שימוש בחומרים מותרים לשימוש ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה במטרה לאפשר לכם ליהנות משקט ללא מזיקים שונים בבית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בנשר

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בנשר כבר למעלה מעשור, המדבירים שלנו ביצעו כבר מאות פעולות הדברה לתושבי העיר.

האחריות שאנו מספקים בנשר ללקוחותינו, לכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו, תקפה לכל תקופה הקיץ והחורף הקרובים.

כמובן, אנו מספקים שירותי ניקוי צואת יונים וחיטוי המקום כחלק משירות הרחקת היונים שלנו בנשר.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם