הדברה בסביון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בסביון

אתם צריכים את עזרת חברת הדברה בסביון? הגעתם לחברת ההדברה המובילה באזור! אנחנו בפשפשג'וק נותנים שירותי הדברה בסביון כבר זמן רב, עזרנו למאות תושבים בעיר להיפטר מהמזיקים לצמיתות, אתם בוודאי שואלים את עצמכם למה אנחנו כל כך טובים, זאת בגלל המקצועיות והניסיון שצברנו, בעזרת הידע הרב שלנו אנחנו מסוגלים לפתור כל בעיית הדברה לתמיד, בנוסף אנחנו נותנים אחריות בכתב עבור כל עבודות ההדברה שלנו, אם זה לא מספיק – גם המחירים שלנו הוגנים מאוד ביחס למחירי השוק. ניתן לקרוא עלינו ברשת האינטרנט לא מעט המלצות, חלקם נכתבו על ידי תושבי העיר סביון.

העיר סביון נחשבת לעיר בה מתגוררת אוכלוסייה עמידה ובעיר ניתן לראות את התפתחות הבנייה, דבר הבא לידי ביטוי בבתים פרטיים רבים. על מנת ליהנות מחצר נקייה ויפה ללא מזיקים, יש חשיבות רבה לבצע הדברה בסביון באמצעות צוות מומחים בתחום. חברת הדברה מקצועית תדע להתאים את שיטת ההדברה בהתאם למזיקים השונים על מנת לשים סוף להופעת המזיקים.

הדברה בסביון עושים רק בפשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בעיר סביון תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר סביון להיפטר מהמזיקיםהדברה בסביון

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר סביון שביצענו לאחרונה

תושבי סביון הזמינו אותנו פעמים רבות לבצע פעולות הדברה בבית הפרטי שלהם, בעסק שלהם, או אפילו במוסד ציבורי, תמיד סיפקנו להם את השירות הטוב, המהיר והאיכותי ביותר. הכנו עבורכם טבלה שמסקרת חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבים בסביון, הטבלה כוללת פירוט אודות פעולת ההדברה והמחירים שגבינו מהלקוחות.

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בסביון:
טיפול בנמלי אש בסביוןביצענו הדברה נגד נמלי אש בסביון על ידי שימוש בגרגירים מורעלים - אותם פיזרנו בכל חצר הבית, בנוסף ביצענו ריסוס נגד הנמלים.450 ₪
טיפול ברימות בסביוןריססנו עם חומר הדברה יעיל נגד הרימות, ריססנו בפינות הבית ובעיקר במטבח בו הייתה נגיעות גבוהה של רימות זבובים.350 ₪
טיפול במכרסמים בסביוןטיפלנו במכרסמים בבית קרקע, השארנו תיבות האכלה עם רעלים סביב כל חלקת הבית.350 ₪
טיפול נגד ג'וקים בסביוןריססנו נגד ג'וקים במרתף של בית פרטי בו רמת הנגיעות של התיקנים הייתה גבוהה.280 ₪
טיפול נגד נמלים בשישטיפלנו בנמלים בשיש ע"י שימוש בג'לים נגד נמלים אותם מרחנו בכל פינות השיש.320 ₪
טיפול נגד חפרפרתביצענו טיפול נגד חפרפרות בגינה ע"י החדרת חומר הדברה אל תוך תעלות החפרפרת.420 ₪
טיפול נגד מעופפים בסביוןביצענו ריסוס נגד מעופפים בסביון, השתמשנו בחומר הדברה יעיל נגד כל סוגי המעופפים.350 ₪

הדברת חולדות בסביון

אם יש לכם גינה פרטית ואתם מגלים גללים של חולדות במקום, הרי אין מקום לדחות את הקץ אלא להזמין חברת הדברה בסביון לצורך ביצוע פעולת הדברה. הדברת חולדות בסביון תתבצע באמצעות חברת הדברה מקצועית אשר תדאג לאתר את מקום ההימצאות של החולדות ובחירת שיטת ההדברה המתאימה ביותר. אחת השיטות היא הנחת מלכודות הכוללת פיתיון  רעיל במטרה ללכוד את החולדות. באמצעות הנחה של הפיתיונות ניתן לבצע ניטור ומעקב אחר החולדות על מנת לבדוק האם החולדות הושמדו. נדגיש כי הרעל לא גורם להרג של החולדות באופן מיידי, אלא ניתן לראות את התוצאה רק לאחר מספר ימים ולבחון האם ההדברה אפקטיבית ואין חולדות.

שיטה נוספת אשר חברת הדברה יכולה לעשות בה שימוש היא באמצעות מכשור אלקטרוני.  אם כן, מדובר בשיטה שאינה עושה שימוש ברעלים במטרה ללכוד את החולדות אלא בתדרים המפריעים לחולדות וגורמות להן לעזוב את המקום.  הרעש אינו מפריע לבני האדם אלא רק לחולדות.

הדברת תיקנים בסביון

בעיר סביון ניתן להבחין בבתי קפה רבים להנאת התושבים. אף אחד מיושבי בית הקפה לא ממש רוצה לגלות כי תיקנים מסתובבים לו בין הרגליים ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה מקצועית. אמנם כיום ישנן לא מעט שיטות המאפשרות לבצע הדברה באופן עצמאי כמו למשל ג'ל אשר ניתן להניח בנקודות מסוימות על מנת למנוע הופעה של תיקנים. שיטה נוספת היא לשטוף את הרצפה באמצעות חומרים דוחים תיקנים, אבל אין תחליף לסיוע של חברת הדברה מקצועית.

עם זאת, מדובר בפתרון נקודתי ולא מדובר בפתרון לטווח ארוך, בטח בבית קפה אליו מגיעים תושבים רבים מהאזור ורוצים לשבת במקום בנוחות ללא כל חשש מפני פגישה עם מזיקים שונים.

הדברת תיקנים תעשה במגוון שיטות הדברה הן הדברה כימית או הדברה ירוקה, כאשר לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות. הדברת תיקנים בצורה כימית כוללת שימוש ברעלים המזיקים לחיות ובני האדם ומאפשרים קבלת פתרון אפקטיבי לבעיית התיקנים, זאת בהשוואה להדברה ירוקה ובה עושים שימוש בחומרים ירוקים שאינם כוללים חומרים רעלים. במידה ואתם בתור בעלי עסק מתלבטים לגבי שיטת ההדברה הטובה ביותר, ההמלצה היא להתייעץ עם המדבירים על מנת לבחור את השיטה המתאימה ביותר. נציין כי את ההדברה יש לבצע בשעות הלילה לאחר שכל הלקוחות עזבו את המקום.

רישיון הדברה בסביון

במידה ויש צורך בביצוע הדברה בסביון , יש להסתייע בשירות של מומחים בתחום אשר להם ניסיון רב וכמובן רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. בשיחת הטלפון המקדימה עם המדבירים תוכלו לברר לגבי הרישיון. כאשר הזמנתם את חברת ההדברה, על החברה להציג לכם פנקס בסיום ההדברה אשר יכלול את שם התכשיר בו נעשה שימוש לצורך ההדברה, שם החומר הפעיל כולל ריכוז החומר וכן סוג המזיק אותו בוחרים להדביר וכן שם המדביר וחתימה. שימו לב, במידה והמדביר לא השאיר לכם את המסמך,הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה. ההמלצה היא כאשר המדביר כן השאיר לכם עותק, כדאי לבקש ממנו העתק על מנת שתדעו באיזה חומר פעיל המדביר עשה שימוש.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בסביון

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי סביון כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר סביון מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם