הדברה בעכו

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בעכו

נתקלתם במזיקים בבית, בגינה או בעסק? זה לא סוף העולם! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בעכו, אנו נותנים שירותים אלו ללקוחותינו תושבי העיר כבר שנים רבות. כאשר אנו נותנים שירותי הדברה לתושבי העיר, אנו דואגים כי המחיר יהיה הוגן ביחס למחירים בשוק, שהשירות יהיה ברמה הגבוהה ביותר, הן מבחינת המקצועיות והן מבחינת האדיבות כלפי הלקוח.

התושבים בעיר עכו מתכוננים לעונת הקיץ בה ניתן לראות מזיקים שונים. על מנת למגר את הופעת המזיקים חשוב ביותר להזעיק חברת הדברה בעכו אשר תבצע את ההדברה בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר בלי לגרום נזקים לסביבה ולאדם.

בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון שיטות הדברה, בין אם מדובר בהדברה כימית או הדברה ירוקה חברה מקצועית תבחר את שיטת ההדברה המתאימה בהתאם לסוג המזיק.

הדברה בעכו עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בעכו תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר עכו להיפטר מהמזיקיםהדברה בעכו

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר עכו שביצענו לאחרונה

תושבים בעיר עכו פונים אלינו בבקשה לבצע עבורם פעולות הדברה שונות ומגוונות, כידוע אנחנו בפשפשג'וק מספקים את כל שירותי ההדברה הקיימים בשוק, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבים בעיר עכו (לצפייה באזורי השירות שלנו לחצו כאן):

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בעכו:
הדברה בעסק בעכוביצענו הדברה בתוך העסק ע"י מדביר מומלץ ומקצועי מטעם חברתנו שהגיע לעסק ועשה עבודה מדהימה.350 ₪
טיפול בתיקנים בדירה בעכוביצענו טיפול נגד התיקנים בדירה ע"י שימוש בחומרי הדברה המיועדים לחיסול תיקנים אותם ריססנו בכל פינות הבית.320 ₪
טיפול בנמלים בחצר של דירה בעכוטיפלנו בנמלים ע"י שימוש ב2 פורמולציות: 1) שימוש בג'ל אותו מרחנו קרוב לקן הנמלים. 2)שימוש בריסוס בכל החצר.450 ₪
טיפול ביתושים בחצר של דירה בעכוביצענו טיפול נגד היתושים ע"י ריסוס מקומות בהם היתושים היו רובצים וייבוש מקווי מים עומדים.450 ₪
טיפול בנדלים בדירהטיפלנו בנדלים ע"י ריסוס חומר הדברה נגד הנדלים בכל אזור חצר הדירה.400 ₪
טיפול נגד דגי כסףטיפלנו בדגי הכסף בדירה ע"י ריסוס באמצעות חומר נגד דגי כסף בכל פינות הבית.380 ₪
טיפול בעטלפים בעכוביצענו הדברה נגד עטלפים ברמה באמצעות התקנת מכשירים אולטראסוניים נגד העטלפים.1,200 ₪

איך תתכוננו להדברה בעכו

בבואכם להזמין חברת הדברה בעכו לצורך ביצוע הדברה יש לבצע הכנה מוקדמת על מנת שההדברה תבוצע על הצד הטוב ביותר. הנה מספר דברים חשובים שעליכם לעשות:

טיפול יסודי במטבח: הקפידו לבצע טיפול יסודי במטבח – לא להשאיר אוכל מחוץ למקרר ואל תשאירו כלים בכיור.  אם אתם מניחים את הצלחת בסלון, אתם מוזמנים לוותר על הנחת הצלחת ולנקות את המקום לעתים קרובות. כמו כן, יש לרוקן את פח האשפה לעתים רחוקות. אי ריקון פח האשפה עשוי למשוך מזיקים שונים כמו זבובונים או נמלים אשר עשויים להופיע בבית שלכם.

רוקנו את המזווה: חשוב מאד להקפיד ולטהר את המזווה- לרוקן ולנקות במים תוך שימוש באקונומיקה ולהקפיד ולמיין את המזון על מנת לא למשוך מזיקים שונים. אם אתם חושדים כי המוצרים שלכם נגועים במזיקים, הרי סלקו את המזון המצוי במזווה כמו קטניות, דגנים או גרעינים. הקפידו לחטא את המצעים חשוב מאד להקפיד ולחטא את המצעים, הקפידו לנער את המצעים ולאוורר אותם בשמש.

הקפידו לבצע תיקונים בתוך הבית: על מנת למנוע הופעה של מזיקים כמו צרעות או תיקנים, כדאי לערוך תיקונים שונים בתוך הבית כמו תיקון תריסים או צביעה וחידוש של ארונות קיר .

הקדישו זמן לטיפול בגינה שלכם: חשוב ביותר להקדיש זמן לטיפול בגינה שלכם אשר יכלול בין היתר דילול צמחייה וניכוש עשבים שוטים על מנת למנוע הופעת מזיקים בגינה.

דאגו לתחזוקה של הבית: על מנת למנוע בעיות של תיקנים או עכברים, חשוב ביותר לטפל בבניין. טיפול אינסטלציה עשוי להוביל למניעה של תיקנים או עכברים.

איך תבחרו מדביר מקצועי בעכו

במידה וזיהיתם בבית תיקנים או עכברים, הרי הדברת עכברים או הדברת תיקנים זאת עבודה המיועדת למומחים בלבד. בחירת חברת הדברה בעכו אינה עניין של מה בכך ויש להקדיש לכך מחשבה רבה תוך בחינת פרמטרים שונים:

המלצות: חשוב ביותר לקבל המלצות מטעם לקוחות קודמים. קבלת המלצות מטעם לקוחות קודמים תסייע לכם לבחור את החברה המקצועית ביותר. כך תדעו כי מדובר בחברה מקצועית אשר ביצעה עבודת הדברה איכותית.

הדרכה לאחר ביצוע הדברה: מומחה בתחום הדברה יוכל להעניק לכם הדרכה לאחר ההדברה ולהסביר לכם בדיוק מה יהיה עליכם לעשות על מנת לשמור על המצב ולהימנע מהופעה של מזיקים.

ניתוח תנאי הסביבה: מומחים בתחום הדברה יודעים לנתח את התנאים הסביבתיים על מנת  לאתר את המזיקים ולבחור את שיטת ההדברה המתאימה ביותר. זיהוי מקום הימצאות של מזיקים שונים עשוי להוביל לפתרון הבעיה בצורה הטובה ביותר.

רישיון: הזמנת מדביר בעל רישיון הדברה תאפשר לכם לזהות כי מדובר במקצוען אשר מבצע את עבודתו ברישיון ויש ביכולתו לבחור את שיטת ההדברה המתאימה ביותר תוך התייחסות למגוון פרמטרים.

פנקס הדברות: בסיום ההדברה המדביר צריך להעניק לכם פנקס הדברות ובו תיאור של החומרים בהם נעשה שימוש במסגרת ההדברה.

אחריות: בסיום פעולת ההדברה על המדביר לתת לכם אחריות על ביצוע ההדברה על מנת שיהיה לכם לאן לפנות במידה ויהיה צורך לבצע הדברה נוספת.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בעכו

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי עכו כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי עכו מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם