הדברה בעפולה

תוכן עניינים

אנחנו מספקים שירותי הדברה יעילים בעפולה

מחפשים אחר חברת הדברה בעפולה? הגעתם בדיוק למקום הנכון, אנו בפשפשג'וק עזרנו כבר למאות לקוחות בעפולה והסביבה, אנו מספקים את השירות הטוב ביותר ותעודת אחריות בסיום כל העבודה, האחריות מקנה ללקוחותינו שקט נפשי לאורך זמן רב ומשאירה לנו את ההתעסקות בכל נושא המזיקים, אתם יכולים למצוא עלינו מאות המלצות ברחבי הרשת שנכתבו על ידי תושבי עפולה.

פעולת הדברה בעפולה מתרחשת כתוצאה מהמודעות של תושבים רבים לנושא ומהעובדה שהמזיקים השונים תוקפים את הבתים בפתאומיות בעיקר בחודשי הקיץ, תיקנים ונמלים בעיקר מוצאים את הדרך די בקלות להגיע אל תוך הדירות והחצרות ולגרום למטרד בקרב האנשים החיים בעיר עפולה, בכדי להיפטר מהמזיקים נהוג להזמין שירותי הדברה של חברת הדברה מוסמכת.

כל סוגי ההדברות בעפולה מחיר החל מ-199 ש"ח
חייגו אלינו ונקבע תאריך, טלפון להזמנות: 050-672-2020 (זמינות 24/7).
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה לתושבי העיר עפולה
כל השירותים כוללים אחריות בכתב על ההדברה ומחיר משתלם ביחס למחירי השוק.
עזרנו כבר למאות לקוחות בעיר עפולה

הדברה בעפולה 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

המזיקים הנפוצים ביותר בעפולה ונזקיהם

כידוע בעיר עפולה ישנם מזיקים שונים, חלקם נפוצים יותר וחלקם נפוצים פחות אך המכנה המשותף בין כולם הוא שהם דורשים התערבות של מדביר בעפולה, לפניכם טבלה שמספרת על המזיקים השונים ונזקיהם וגם על פעולות ההדברה שיש לבצע כנגדם.

המזיקים הנפוצים ביותר בעיר עפולה:נזקיהם של המזיקים הללו:איך מדביר מומלץ בעפולה יחסל את המזיק:
תיקן אמריקאיתיקן אמריקאי חי בביוב ולכן עשוי להעביר מחלות לבני האדם, מעבר לזה הוא גורם למטרד רב לבני אדם.הדברת תיקן אמריקאי תיעשה על ידי שימוש בחומר ריסוס נגד תיקנים אשר אותו יש לרסס בפינות הבית.
תיקן גרמניהתיקן הגרמני גורם לאי נעימות רבה כאשר הוא בדרך כלל נכנס למסעדות ובתי קפה בעיר עפולה.טיפול בתיקנים גרמניים נעשים על ידי שימוש בריסוס נגד התיקנים וגם בשימוש בפיתיונות ג'ל כנגדם.
נמליםהנמלים לא מזיקות כלל לבני האדם אבל גם במקרה זה אנחנו נעדיף לא נראות נמלים מטיילות לנו על השיש.בשביל לטפל בנמלים יש לחסל את קן הנמלים על ידי ריסוסו והשמדתו.
כיני יוניםכיני יונים עוקצות את האדם בחיפוש אחר דם זמין.בכדי לחסל את כיני היונים יש להשתמש בחומר המיועד לטיפול בהם, את חומר הריסוס יש להתיז במקום בו הכינים נמצאים.
פסוקאיםפסוקאים גורמים למטרד רב, הם נמצאים בכל מקום ועשויים להימצא אפילו על שולחנות האוכל שלנו.
בנוסף הפסוקאים יכולים לגרום נזק לספרים ודפים בכף שהם מכרסמים אותם.
בכדי לפתור בעיית פסוקאים בדירה בעפולה יש לרסס את כל קירות הבית מכיוון שהפסוקאים הולכים בין היתר על הקירות ובמקומות מאובקים.
נמלת האשנמלת האש עוקצת את בני האדם וגורמת לאדמומיות וגירודים בעור.כמו בטיפול בנמלים גם כאן צריך להשמיד את הקן, הקן של נמלת האש אינו בולט לכן יש להשתמש בפיתיונות גרגירים כנגד הנמלים.
הדברת צרעותהצרעות מסוכנות בהחלט ועקיצתן מסוכנת לבני אדם, במיוחד לאלו האלרגיים לעקיצות.על מנת לחסל צרעות בדירה בעפולה יש לרסס את הקן ולהשמיד אותו, לאחר מכן יש להוציא את הקן ולסלק אותו.
עשיםעש הבגד גורם לנזק בבגדים כאשר הוא עושה חורים בבגדים, עש המזון עשוי להתרבות לנו בתוך שקיות מזון שבמטבח.כנגד העשים אנו נשתמש במלכודות פורומון, הפורומון זהו ריח שמושך את העשים והמלכודת מדביקה אותם ומחסלת אותם.
דבוריםהדבורים בד"כ נחמדות אך גם הן מסוגלות לעקוץ אותנו.בדרך כלל אנו לא נחסל מיד את הדבורים ונבדוק אפשרות להרחיק אותם מהאזור בו הם נמצאים ומפריעים לנו.
עכבישיםעכבישים משאירים אחריהם קורי עכביש וגורמים לחוסר נעימות, בנוסף ישנם עכבישים ארסיים.נשתמש בחומר מיועד כנגד עכבישים בעפולה, את החומר נרסס בפינות התקרה ובפינות הרצפה.

מתי כדאי להזמין הדברה בעפולה

השאלה מתי כדאי להזמין הדברה בעפולה, התשובה היא לפני עונת הקיץ במסגרת העונה הטמפרטורות מתחילות לעלות והמזיקים מתחילים לצאת ממקומות המסתור שלהם והם יוצאים עמידים יותר. מדובר בשלב חשוב בו כדאי לבצע הדברה בעיר. ככל שהקיץ יתקדם יותר ויותר מזיקים יהיו בביתכם, כאשר חלקם עשויים להיות מסוכנים ולכן לא כדאי לקחת את הסיכון ולבצע הדברה באמצעות חברת הדברה מקצועית.

חברת הדברה תבחר את סוג ההדברה בהתאם למזיקים

טרם ביצוע הדברה בעפולה חברת הדברה תזהה את סוג המזיקים על מנת להתאים להם את סוג ההדברה המתאים, שכן לא מדובר בחומר אחד באמצעותו מדבירים את המזיקים אלא מתבצעת התאמה בהתאם למזיקים. כך לדוגמה הדברת נמלים תתבצע באמצעות הנחת פיתיונות שונים אותם המדבירים יתאימו בהתאם לסוג הנמלה ומיקומה.

כאשר מדובר על הדברת תיקנים, הרי חברת ההדברה תבחין בין סוגי התיקנים השונים. כאשר מדובר על תיקן אמריקאי המגיע מהביוב, חברת ההדברה תדאג לביצוע הדברת הביובים באמצעות חומר אשר יחזיק מעמד לאורך זמן רב.

מה חשוב לבחון בעת הזמנת חברת הדברה

רגע לפני הזמנת הדברה בעפולה, על חברת ההדברה לבצע פעולות ניטור לזיהוי המזיקים וכמובן להחזיק בכל הרישיונות הדרושים לביצוע העבודה, לרבות רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה. מדבירים מקצועיים ובעל ניסיון רב יעשו שימוש בחומרים המותרים לשימוש. יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תעניק אחריות על ביצוע ההדברה ובמידת הצורך תגיע שוב לביצוע הדברה.

כמה זמן יש לשהות מחוץ לבית בעת ההדברה

הדברה בעפולה תכלול את שיטת ההדברה המתאימה ביותר בהתאם לבחינת השטח וכך יקבע זמן היציאה מהבית. יש לציין כי גם כאשר מדובר על הדברה כימית, כיום אין צורך לצאת מהבית ליום שלם אלא ניתן לשהות מחוץ לבית למשך זמן של שעה ולאחר מכן לחזור. בעת ביצוע הדברה באמצעות שימוש בחומרים כימיים לא ניתן לדווח כיום על ריח ולכן אין לחשוש ולבחור בסוג הדברה הנ"ל.

מה לעשות לאחר ביצוע ההדברה

חברת הדברה בעפולה תדאג לצייד את קהל הלקוחות שלה בכל המידע הדרוש לאחר ביצוע ההדברה כמו למשל מה יש לעשות בנוגע לניקיון הבית והאם יש צורך לפנות ריהוט לפני ביצוע ההדברה. בעבר קרו מקרים לא נעימים במסגרתם חברת הדברה לא העניקה הסברים מפורטים לאנשים אשר ביקשו לבצע הדברה והתוצאה הייתה נזק משמעותי.

גיליתם פרעושים בבית? מה אפשר לעשות

קיימים מספר סוגים של פרעושים כגון האדם, החתול והחולדה . מבין הסוגים השונים, פרעוש החתול נחשב פופולרי ביותר והוא בעל רגליים אחוריות גדולות, דבר אשר מקנה לו יכולות ניטור מרשימות. לרוב המקרים בעת גילוי פרעושים בבית הטיפול יתחיל בבעל החיים ובעת הטיפול בעל החיים יורחק מהדירה ויחזור אליה רק בסיום ההדברה.

הדברת פרעושים תכלול טיפול מקיף במקום הנגוע בו התגלו הפרעושים באמצעות הדברה מקיפה של כל השטח בתוך הבית ומחוץ לבית.  חומר ההדברה אשר יעשה בו שימוש יכלול IGR, כאשר במידה ויש חצר בבית, כדאי להקפיד על ניקיון הגינה מעלים ועשבים לפני פעולת ההדברה.

הדברה מקצועית - לא משחק ילדים

הדברה בעפולה צריכה להתבצע רק על ידי חברת הדברה מקצועית כי אין מדובר במשחק ילדים אלא בפעולה הדורשת אבחון ותוכנית פעולה מקיפה על מנת להיפטר מהמזיקים השונים.  רק באמצעות חברת הדברה מקצועית תוכלו לישון בשקט בידיעה כי הבית שלכם נקי ממזיקים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בעפולה

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בעפולה כבר למעלה מעשור, המדבירים שלנו ביצעו כבר אלפי פעולות הדברה לתושבי העיר.

כמובן, לכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו אנו מספקים אחריות בכתב הניתנת בסיום השירות.

כן, בין מגוון שירותינו אנו מספקים גם שירותי לוכד נחשים בעפולה.

הרחקת יונים בעפולה
הרחקת יונים בעפולה
לוכד עכברים בעפולה
לוכד עכברים בעפולה
לוכד נחשים בעפולה
לוכד נחשים בעפולה
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם