הדברה בפתח תקווה

תוכן עניינים

אנו מספקים את כל שירותי ההדברה בעיר פתח תקווה

מחפשים חברת הדברה בפתח תקווה? אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל רחבי העיר כבר מספר רב של שנים, אנו חברה מוכרת בעיר שמספקת את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה הכולל מחירים הוגנים ומתן אחריות בכתב בסיום פעולת ההדברה, מוזמנים לקרוא עלינו מאות המלצות ברחבי הרשת.

הזמנת חברת הדברה בעיר פתח תקווה נדרשת כאשר רואים מזיקים שונים ברחבי הבית, החל מתיקנים שנפוצים מאוד בחודשי הקיץ ועד לנמלים, דג הכסף ואפילו עכברים וחולדות. חברת הדברה מומלצת בעיר תדע לחסל את המזיקים ולתת תעודת אחריות שתבטיח כי המזיקים לא יחזרו לפחות לתקופה מסוימת.

רוצים להזמין הדברה בפתח תקווה? הגעתם לחברה המובילה בעיר!
כל שירותי ההדברה בעיר תחת קורת גג אחת 

אחריות בכתב בסיום ההדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ממושכת
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר פתח תקווה להיפטר מהמזיקיםהדברה בפתח תקווה

אתם רוצים להזמין שירותי הדברה בעיר פתח תקווה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, אתם לא תצטערו!

חלק מפעולות ההדברה שביצענו ברחבי העיר

אנו מוזמנים לבצע הרבה מאוד פעולות הדברה בעיר פתח תקווה, לפניכם בטבלה ניתן לראות פירוט אודות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה ברחבי העיר, כולל פירוט מעמיק אודות הפעולות שביצענו והמחירים אשר גבינו מלקוחותינו:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בעיר פתח תקווה:
הדברה נגד חדקונית הדקל בפתח תקווהביצענו הדברה נגד חדקוניות בחצר בית, החדרנו חומר הדברה המיועד לחיסול החדקוניות אל תוך העץ.380 ₪
הדברה נגד דבורים בפתח תקווהביצענו הדברה נגד דבורים בתוך דירה, הדבורים חדרו לדירה והקימו שם קן.350 ₪
הדברה נגד זבוביםביצענו הדברה נגד זבובים בעסק בפתח תקווה, ריססנו חומר המיועד לחיסול מעופפים בכניסות לעסק.350 ₪
הדברה נגד כיני יונים בפתח תקווהחיסלנו את כיני היונים באמצעות שימוש בחומר המיועד לטיפול בכיני יונים.350 ₪
הדברת רימות בחדר אשפהביצענו הדברה נגד רימות באמצעות ריסוס חומר המיועד לחיסול רימות בכל חדר האשפה.250 ₪
חיסול נדליםחיסלנו את הנדלים באמצעות שימוש בחומר הדברה מיוחד המיועד להדברת נדלים, ריססנו את החומר סביב לכל הבית ובחצר.350 ₪
הדברה נגד דג הכסףהדברנו את דג הכסף באמצעות ריסוס חומר הדברה מיוחד נגד דגי כסף בכל פינות הבית.320 ₪

פעולות ההדברה של העירייה

הדברה מקצועית בפ"ת? הגיע הזמן שנעשה סדר כדי שתוכלו לראות מה העירייה עושה עבורכם התושבים בכל הקשור להדברת מזיקים: לא פעם קורה שהולכים ברחוב והולך לצידנו אדם נושא מרסס על גבו ומסיכה עם פילטרים מכסה את פניו, זהו המדביר מטעם העירייה, או שבמקרה שלכם העיר פתח תקווה – מדביר מטעם קבלן חיצוני שבין היתר מבצע הדברה בעיר פתח תקווה. מדי שנה כל עירייה מפרסמת את התקציבים והדוחות השנתיים כיאה לחופש המידע, בתור תושבים שמשלמים לעירייה מדי חודש מותר לנו לדעת על מה ולמה הולך הכסף שלנו, בדוח הכספי של עיריית פתח תקווה מצאנו דבר חריג, העירייה לא מפרסמת פירוט עבור הוצאות ההדברה שלה בדו"ח השנתי, היא מפרסמת שתקציב ההדברה עבור קבלן חיצוני הינו 707,000 שקלים, אין פירוט על תשלום נוסף עבור פעולות הדברה בעיר. דבר זה מתקבל לפחות על דעת כותב שורות אלה כדבר שלילי ביותר, העירייה פשוט לוקחת תקציב כלשהו ו"זורקת" אותו לעבר חברה חיצונית כלשהי שתתעסק בעצמה עם פעולות ההדברה בעיר ובכך מבזבזת את כספי הציבור, הרי אם האנשים הממונים על מחלקת שיפור פני העיר פתח תקווה היו מכשירים מדבירים מטעמם ורוכשים עבורם ציוד מתאים העבודה הייתה זולה הרבה יותר וכמובן יעילה וטובה לנו התושבים פי כמה וכמה.
הדוחות הכספיים של עיריית ראש העין
הדוחות הכספיים של עיריית ראש העין
כאן ניתן לראות את הדוח הכספי של עיריית ראש העין לשנת 2017 ו2018, הם אומנם השקיעו הרבה פחות, רק 253,000 שקלים בשנה האחרונה, אבל באופן די וודאי הם קיבלו יותר, גם הם השתמשו בשירותים של קבלן משנה אבל לא באופן מוחלט לחלוטין כמו עיריית פתח תקווה. בנוסף ניתן לראות פירוט מדויק של החרקים אותם הם הדבירו וכמה כסף השקיעו בכדי לבצע את זה. הדברה בפתח תקווה ? הסיכום: לסיכום מאמר זה - לבצע פעולות הדברה חוזרות ונשנות ברחבי העיר ובביובים הינו דבר חשוב והכרחי ביותר, אך בסופו של דבר מי שמשלם בעבור זה הוא אנחנו - התושבים, האם אנחנו רוצים שכספנו ייזרקו סתם כך לפח? הרי אם היינו מזמינים מדביר לדירה הפרטית שלנו כמובן שהיינו בודקים קודם לכן מחירים ועושים סקר שוק, האם זה בסדר שהאנשים שיושבים בראש הפירמידה ומנהלים את כספינו לא יעשו את אותו סקר השוק? כמובן שלא! *מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017 ו2018 בסעיף 715 . אזורי השירות שלנו להדברה במרכז: הדברה בפתח תקווה, הדברה בבני ברק, הדברה בגבעת שמואלהדברה בבת ים, הדברה ברמת גן, הדברה בגבעתיים, הדברה בסביון, הדברה ביהוד, הדברה בכפר סבא, הדברה בנחלים, הדברה בתל אביב, הדברה בחולון, הדברה בראשון לציון, הדברה באור יהודההדברה בראש העין, הדברה בהוד השרון, הדברה ברמת השרון. להצעת מחיר חייגו עכשיו - 050-672-2020 תודה לכם על ההבנה צוות פשפשג'וק

הדברה בעיר פתח תקווה מחירים

אם אתם רוצים לעשות השוואת מחירים בוודאי הכנסתם בשורות החיפוש את המילים הדברה בפתח תקווה מחירים, אז המחיר המחיר לביצוע הדברה בעיר? כמו בכל עיר מחיר ההדברה נקבע על פי כמה פרמטרים:

סוג המזיק – באיזה מזיק תרצו לטפל? כל מזיק דורש טיפול ייחודי, חלק מהטיפולים קשים ומסובכים וזה כמובן יעלה לכם יותר כמו למשל טיפול בפשפשי מיטה וחלק מהטיפולים יהיו קלים יותר כמו טיפול בתיקן האמריקאי – הג'וקים הרגילים והגדולים שכולנו מכירים.

גודל השטח – ככל שגודל הדירה שלכם או העסק גדולים יותר כך גם המחיר יעלה, זה ידרוש מאיתנו לטפל בשטח גדול יותר ולהשתמש ביותר חומרים וגם ייצור לנו יותר עבודה ולכן תהיה עלייה במחיר.


שעת השירות – אם תזמינו מדביר בשעת לילה מאוחרת מחוץ לשעות השירות הרגילות גם כן תחוו עלייה במחיר כי תדרשו בעצם לקבל שירות מיוחד שידרוש מאיתנו חברות ההדברה הרבה מאמץ כדי לבצע את העבודה.

אם תרצו לקרוא יותר אודות הדברה בפתח תקווה מחירים אתם מוזמנים להיכנס לכתבה הדברה ירוקה מחיר ולקבל הצעות מחיר מדויקות יותר.

הדברה בפתח תקווה המלצות

מחפשים חברת הדברה מומלצת בפתח תקווה? הגעתם למקום הנכון, חברת פשפשג'וק הוקמה בעיר פתח תקווה והיא מהחברות המנוסות והגדולות בתחום ההדברה בייחוד בעיר פתח תקווה, אם אתם מחפשים חברת הדברה מומלצת בעיר בוודאי חיפשתם אחר הדברה בפתח תקווה המלצות והגעתם אלינו, אתם בוודאי רוצים לקרוא את ההמלצות שלנו, ראשית כאן בתחתית הדף יש כמה המלצות מלקוחות וותיקים שבחרנו להכניס כאן באתר, כמובן שיש עוד המלצות רבות מלקוחות שלנו אותם ניתן למצוא בדף הפייסבוק שלנו "פשפשג'וק – שירותי הדברה" או בעמוד המיקומים שלנו "מדביר פתח תקווה".

אם תרצו לקבל מאיתנו מידע על לקוחות ממליצים נוספים תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר ובשמחה נשתף אתכם בהמלצות שלנו מלקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

הדברה בעיר פתח תקווה והסביבה

אנו בחברת פשפשג'וק שירותי הדברה נותנים שירותים בכל אזור המרכז כולו ולא רק בעיר פתח תקווה מה שהופך אותנו לחברה שנותנת שירותי הדברה בפתח תקווה והסביבה, אם אתם גרים מסביב לעיר פתח תקווה ולא בתוכה כמובן שתוכלו להזמין את שירותינו וליהנות משירות איכותי ומהיר עם תוצאות מוכחות וטובות ומחירים ללא תחרות, אנו נותנים את השירות בכל הסביבה, צפונה לכיוון הרצליה, רעננה ואיזור השרון, דרומה עד לראשון לציון, מוזמנים לחייג עוד היום לקבלת הצעת מחיר הוגנת.

מדביר בפתח תקווה

אם אתם מחפשים מדביר פרטי שיבצע עבורכם שירותי הדברה בעיר פתח תקווה ולא חברת הדברה גדולה בדרך כלל זה יהיה בגלל הסיבות הבאות: 1)אתם רוצים לקבל שירות טוב יותר ולא לדבר עם פקידים או פקידות, אתם רוצים לדבר עם האדם שנמצא ב"ראש הפירמידה". 2)אתם רוצים לקבל מידע מקצועי אמין ממדביר, בדרך כלל האדם שידבר אתכם בחברת הדברה הינו איש מכירות ואינו בעל ידע רב בהדברה. 3)במקרה של בעיה תוכלו לדבר ישירות עם המדביר שביצע את העבודה. אם אתם מחפשים מדביר בפתח תקווה אנו נוכל לתת לכם את השירות האישי והטוב ביותר, אצלנו תדברו ישירות עם האדם שנמצא בראש הפירמידה, תדברו עם מדביר מוסמך עם רישיון הדברה בתוקף, ובמקרה של בעיה כלשהי תוכלו לדבר ישירות עם המדביר שביצע את העבודה.

הדברה בפתח תקווה מחיר

בדרך כלל כאשר אנו פונים לשירותיה של חברת הדברה או מדביר אנו מבקשים לקבל הצעת מחיר ממספר חברות על מנת לראות איזה הצעה הכי משתלמת, כמובן שכל זה ביחס לשירות אותו מציעה כל חברה, כאשר אנו עושים "סקר שוק" בד"כ נחפש בגוגל את המילים "הדברה בפתח תקווה מחיר" כדי לבדוק מה המחיר הממוצע וכמה משלמים רוב האנשים, כדי לדעת שלא יעבדו עלינו ושלא נשלם סתם מחיר מופקע, מומלץ לשים לב שכל חברת הדברה מומלצת בפתח תקווה מציעה שירות אחר, חלק יתנו אחריות יותר ארוכה וחלק אחריות יותר קצרה, חלק ישתמשו בחומרים כימיים ומסוכנים וחלק יבצעו הדברה ירוקה, המחירים אינם הדבר היחיד אותו צריך לקחת בחשבון כשאנו בוחרים בחברת הדברה.

הדברה בפ"ת כתובת

אם אנחנו מתגוררים בעיר בפתח תקווה ונרצה להזמין מדביר שיבצע אצלנו בדירה הדברת מזיקים של תיקנים או נמלים או כל שירות אחר שנרצה לבצע על ידי חברת הדברה אנו נרצה לדעת בוודאות שחברת ההדברה מתגוררת בעיר שלנו, כך נוכל לדעת שרוב תשומת הלב שלה בעיר שלנו וכך נוכל לדעת שהחברה תוכל לתת לנו את השירות והמחירים הטובים ביותר שיש לה להציע, אנו חברת פשפשג'וק שירותי הדברה מקצועית בפתח תקווה כתובת – לאה אמסטר 20.

הדברה בפ"ת טלפון

אם אתם מחפשים אחר מספר טלפון של חברת הדברה בפ"ת תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר במספר הטלפון שלנו זמין 24\6, מספר הטלפון שלנו הוא 050-672-2020 , אפשר לחייג גם בלחיצה על כפתור החיוג בתחתית העמוד דרך הנייד או לחייג למספר המופיע בראש העמוד, אלו הם מספרי הטלפון של חברתנו לצורך הדברה בפתח תקווה.

עשיתם לנו הדברה בבית בכל הכניסות והביובים, היינו מאוד מרוצים והתרשמנו לטובה
פשפשג'וק
לירן מגידיש
הדברה בפתח תקווה - הדברה בבית פרטי כולל חצרות וביובים
היה מצויין!
פשפשג'וק
שלומי גילמן
הדברה בפתח תקווה - הדברה בדירת 4 חדרים
וועד הבית של הבניין הזמין אתכם, השירות היה מאוד טוב - אנחנו מרוצים!
פשפשג'וק
רינת צברי
הדברה בפתח תקווה - הדברה בבניין כולל לובי, פיר מעלית, ביובים, חדר זבל, חדר מדרגות וכד'

שאלות ותשובות בנושא הדברה בפתח תקווה

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בפתח תקווה כבר למעלה מ-15 שנה, המדבירים שלנו ביצעו כבר אלפי פעולות הדברה לתושבי העיר.

אנו משתדלים לתת מענה מהיר ככל הניתן ללקוחותינו, ברוב המקרים ניתן להזמין כבר לאותו היום ואף עד חצי שעה זמן הגעה.

כמובן, לכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו אנו מספקים אחריות בכתב הניתנת בסיום השירות.

לוכד חולדות בפתח תקווה
לוכד חולדות בפתח תקווה
לוכד נחשים בירושלים
לוכד נחשים בפתח תקווה
הרחקת יונים בפתח תקווה
הרחקת יונים בפתח תקווה
לוכד עכברים בפתח תקווה
לוכד עכברים בפתח תקווה
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו