הדברה בקריות

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בקריות והסביבה

מחפשים חברת הדברה בקריות שתציע לכם פתרון עבור בעיית המזיקים בדירה או בעסק? הגעתם לחברת ההדברה באזור הקריות והסביבה, אנחנו מספקים שירותי הדברה לתושבי הקריות כבר מספר רב של שנים, אנו נותנים להם מענה מיידי לכל בעיה, החל מפתרונות עבור בעיות חרקים ועד לפתרונות עבור בעיות מכרסמים, נחשים ויונים.
אנו בפשפשג'וק מתחייבים להציע ללקוחותינו את המחיר הטוב ביותר, יחד עם זאת גם את השירות האיכותי והמהיר ביותר, ניתן להבין זאת ע"י התבוננות בהמלצות הרבות שנכתבו עלינו ברחבי הרשת.

מתגוררים בקריות ונתקלים במזיקים לעתים קרובות?  הדברה בקריות נחשבת לשירות חיוני על מנת להימנע מהופעה של מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים. לצורך כך יש לשכור את השירות של חברת הדברה מנוסה בתחום אשר תגיע עם הציוד המתאים במטרה לסלק את המזיקים. חברת הדברה מקצועית תהיה עם היד על הדופק בכל הקשור לחידושים האחרונים בתחום ההדברה ותספק את השירות האיכותי ביותר.

מחפשים חברת הדברה בקריות? הגעתם לחברה המובילה באזור!
כל שירותי ההדברה באזור הקריות מבוצעים על ידינו 

אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ממושכת 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות באזור הקריות להיפטר מהמזיקים

הדברה בקריות 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

שירותי הדברה בקריות שנתנו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בקריות בתדירות גבוהה מאוד, לקוחות רבים באזור לא מוותרים על השירותים שלנו, הם קוראים לנו שנה אחר שנה לבצע עבורם את פעולות ההדברה בדירה או בעסק, הנה חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה באזור:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בקריות:
טיפול בפגר בקריותביצענו פינוי פגרים משדה באזור הקריות, פינינו את הפגרים וטמנו אותם במקום מורשה.2,500 ₪
טיפול בנמלים בגינה בקריותטיפלנו בנמלים שבגינה על ידי ריסוס חומר הדברה נגד נמלים בכל שטח הגינה300 ₪
טיפול בתיקנים במקלט של בניין משותף בקריותריססנו את המקלט בחומר הדברה יעיל המחסל תיקנים, חומר ההדברה רוסס בכל פינות המקלט ובכך התיקנים חוסלו.280 ₪
טיפול ביוניםהתקנו רשת להרחקת יונים במסתור כביסה של דירה, כעת היונים לא יכולים להיכנס אל תוך המסתור.800 ₪
טיפול בעשים בתוך עסק בקריותטיפלנו בעשים על ידי הצבת מלכודות פורומון למניעה וחיסול עשים בחלקים אסטרטגיים בתוך העסק.420 ₪
טיפול בחפרפרת בגינהטיפלנו בחפרפרת על ידי החדרה של רעל אל תוך מחילות החפרפרת.450 ₪
הדברה כימית נגד פשפשיםביצענו הדברה כימית בדירה נגד פשפשי מיטה, ריססנו את חומר ההדברה בכל שטח הדירה על מנת לחסל את הפשפשים.3,500 ₪

הדברת זבובים בבית משותף בקריות

זבובים עשויים להוות מטרד רציני למדי בשל העובדה כי הם מעבירים מחלות שונות כמו מחלות מעיים ומחלות נוספות ולכן חשוב ביותר להיפטר מהזבובים על מנת לא להיקלע למצב של מחלות.

הזבובים מעבירים את המחלות באמצעות הטלת ביצים במקומות הנחשבים מזוהמים כמו אשפה ומקומות נוספים והם נושאים עליהם את החיידקים. בביצוע הדברת זבובים חשוב ביותר לחסל את הזבובים אחת ולתמיד, כאשר קיימות שיטות הדברה שונות. בין היתר חברת הדברה תציב מלכודות שונות בבית המשותף.

איך אפשר לחסל את הזבובים באופן עצמאי

אם אתם סובלים מזבובים ולא יכולים להמשיך את שגרת החיים שלכם, הרי כיום יש פתרונות שונים אשר מסייעים להתמודד עם המזיקים. כיום ניתן למצוא מגוון מכשירים חשמליים אשר נועדו למגר את ההופעה של הזבובים באמצעות משיכה של הזבובים אל האור הסגול.

עם זאת, אין ספק כי קריאה לחברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תסייע רבות ותאפשר לכם להמשיך בשגרה ללא זבובים.  בניגוד אליכם, חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בחומרי הדברה מתאימים.

הדברת מזיקים בקריות 24 שעות ביממה

ישנם מזיקים שונים אשר מסתובבים בשעות הלילה כמו עכברים או חולדות. אולי בספרים או בסרטים עכברים נחשבים לחיה נחמדה במיוחד, אבל במציאות מדובר בחיה אשר נושאת מחלות רבות והחשיפה לעכבר עשויה להיות מסוכנת ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה באמצעות מומחים בתחום.

החולדות למשל מחפשות אחר מקורות מים אוכל ומסתור. כאשר החולדות מבחינות בחלון פתוח הן יבחרו להיכנס דרך החלון או דרך האסלה. בין אם מדובר בבית הפרטי שלכם או במסעדה בקריות, אין ספק כי התקלות בחולדה או עכבר אינה נעימה במיוחד ויש לפתור את הבעיה באמצעות הדברה. במקרים מהסוג הזה יש להזמין חברת הדברה המספקת שירותים 24 שעות ביממה.

ישנם מקרים המצריכים שירות 24 שעות ביממה- כמו למשל התפרצות על עכברים או חולדות המחייבת הדברה באופן מיידי. חברת הדברה מקצועית תגיע למקום תוך זמן קצר ותתחיל בסקירה וניטור של האזור על מנת לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר. המדבירים יבחנו את המקום במטרה לזהות את מקום המסתור של המזיקים ובהתאם לכך יבחרו את שיטת ההדברה הטובה ביותר בין אם מדובר בהדברה ירוקה הכוללת הנחת מלכודות ושחרור המזיקים לאחר תפיסתם או למשל הדברה כימית במסגרתה עושים שימוש בחומרים כימיים ורעילים.

חברת הדברה תפעל בהתאם לרישיונות המתאימים

חברת הדברה מקצועית תפעל בהתאם לרישיונות המתאימים ובהתאם להנחיות של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תכיר את שלל חומרי ההדברה ותקפיד לעבוד עם בגדים וציוד מתאים.

אחריות על הדברה

לעתים ישנם מקרים בהם המזיקים שבים לפקוד את הבית כמו למשל לאחר טיפול בעטלפים, במקרה הזה חשוב ביותר לטפל במקרה על מנת לא להגיע למצב בו הבית שלכם מהווה מקום למזיקים. נוסף על כך, חברת הדברה מקצועית תספק לכם אחריות על ביצוע העבודה. במקרה בו יהיה צורך לבצע הדברה נוספת, הרי יהיה ניתן לפנות אל החברה לצורך ביצוע הדברה ללא תשלום נוסף.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בקריות

אנו מספקים שירותי הדברה בקריות כבר כמעט 20 שנים.

מרגע שתתקשרו אלינו נוכל לתאם איתכם מועד להדברה, אפשר לקבוע ליום שלמחרת ובחלק מהשירותים ניתן לקבוע אפילו באופן מיידי.

הדברה בקרית אתא
הדברה בקרית אתא
לוכד עכברים בקריות
לוכד עכברים בקריות
הדברה בקרית ים
הדברה בקרית ים
הרחקת יונים בקריות
הרחקת יונים בקריות
הדברה בקרית ביאליק
הדברה בקרית ביאליק
לוכד נחשים בקריות
לוכד נחשים בקריות
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם