הדברה בקריית שמונה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בקריית שמונה והסביבה

מחפשים אחר חברת הדברה בקריית שמונה שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים? אנחנו בחברת פשפשג'וק מבצעים את כל סוגי ההדברות השונות כנגד מזיקים, למעשה אנחנו מתמחים בזה ונותנים את השירות בעיר קרית שמונה כבר שנים רבות, אנו מתחייבים לתת אחריות בכתב עבור כל טיפול במזיקים, כך מרגע ששכרתם את שירותינו – תוכלו להיות רגועים לגמרי כי המזיקים ייעלמו.

קריית שמונה נחשבת לעיר הצפונית ביותר בישראל ומתגוררים בה תושבים רבים. רגע לפני עונת הקיץ, יש חשיבות רבה להסתייע בשירותי הדברה בקריית שמונה על מנת למנוע הופעה של מזיקים שונים.

רוצים להזמין חברת הדברה בקריית שמונה? הגעתם למומחים!
כל שירותי ההדברה בעיר קרית שמונה תחת קורת גג אחת 

אחריות בכתב בסיום ההדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ממושכת 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר קריית שמונה להיפטר מהמזיקיםהדברה בקרית שמונה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בקריית שמונה שביצענו לאחרונה

העיר קריית שמונה נמצאת בצפון הרחוק של ישראל, כידוע אפילו לשם מגיעים החרקים השונים שפוקדים את הארץ, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות הדברת המזיקים שביצענו בתקופה האחרונה בעיר קריית שמונה:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בקריית שמונה:
טיפול ברימות בקריית שמונהביצענו הדברה כנגד רימות באמצעות חומר ריסוס הקוטל רימות.280 ₪
טיפול במכרסמים בבית קפה בקריית שמונהטיפלנו במכרסמים בבית קפה ע"י הצבת תיבות האכלה, מלכודות ורעלים בהתאמה בתוך בית הקפה.550 ₪
הדברה נגד ברחשים במבנההדברנו ברחשים במבנה, השתמשנו בחומר הדברה יעיל נגד ברחשים ובכך חיסלנו אותם.380 ₪
טיפול נגד תיקן גרמני בעסקביצענו הדברה נגד תיקן גרמני בעסק ע"י שימוש בחומר נגד תיקנים גרמניים בפורמולציית ריסוס וג'ל.480 ₪
טיפול בחרקי עץ בדירה בקרית שמונהטיפלנו בחרקי עץ באמצעות ריסוס רהיט נגוע בדירה.350 ₪
טיפול בג'וקים בביובריססנו בורות ביוב של בניין באמצעות חומר הדברה יעיל נגד ג'וקים.250 ₪
טיפול במעופפים בקריית שמונהביצענו הדברה נגד מעופפים ע"י שימוש בחומר הדברה בשם "ספיר" שיודע לחסל מעופפים בצורה מצוינת.350 ₪

הדברה של נמלים בקריית שמונה

הנמלים עשויות להופיע על השיש במטבח ובמקומות אחרים כמו למשל על קירות הבית ואפילו לצאת מתוך שקעי חשמל או בגינה. רגע לפני ההגעה של המדביר, חשוב לדעת היכן ממוקמות הנמלים על מנת לאפשר לו לבצע הדברה אפקטיבית. במסגרת עבודת הדברה מקצועית המדביר יבצע סריקה מקיפה של הבית תוך איתור מקומות איטום נדרשים בסיום ההדברה על מנת להפוך את ההדברה לאפקטיבית יותר.

הדברה משולבת של נמלים

מבין המזיקים השונים, הנמלים נחשבים למזיקים אשר יש קושי רב לאתר את מקום הימצאם וכאן נכנסת לתמונה חברת הדברה מקצועית ובה צוות הדברה אשר יש ביכולתו לאתר את מיקום הנמלים ולהחליט בהתאם על שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

חברת הדברה מקצועית תהיה חברה אשר תקפיד להתעדכן במוצרי ההדברה החדשים בתחום- כיום ניתן למצוא חומרי הדברה שאינם כוללים ריח וכך ניתן לשהות במקום ללא כל חשש. נוסף על כך ניתן לבצע הדברה באמצעות פיתיון ג'ל המשמש ללכידה של הנמלים וכך להיפטר מהנמלים בצורה הטובה ביותר.

הדברת תיקנים בקריית שמונה

התיקנים נחשבים למזיקים המופיעים בעונת הקיץ ומהווים מטרד רציני ביותר. באזור קריית שמונה ניתן למצוא מסעדות ופאבים שונים להנאת התושבים. כאשר מדובר על בתי עסק, הדבר האחרון שהלקוחות יהיו מעוניינים למצוא שם זה תיקנים במטבח או תיקנים אשר מטיילים על רצפת בית הקפה או הפאב. לצורך כך, קיימת חשיבות רבה לעשות הדברה בקריית שמונה באמצעות חומרים מתאימים. בדומה להדברה של נמלים בבית, גם במסגרת הדברה של תיקנים במסעדות יש צורך באבחון המקום על מנת לבחור את חומרי ההדברה היעילים ביותר.

יתרה מזאת, בשל העובדה כי מדובר במקום ציבורי, ההדברה תבוצע בתום הפעילות, בשל החשיפה לחומרי הדברה רעילים במקרים מסוימים. בשנים האחרונות ניתן למצוא לצד הדברה כימית גם הדברה ירוקה במסגרתה נעשה שימוש בחומרי הדברה ירוקים שאינם מזיקים לסביבה ומאפשרים חזרה למקום תוך זמן קצר.

קבלת אחריות על ביצוע הדברה

בתום פעולת הדברה בקריית שמונה בין אם מדובר על הדברה של נמלים או הדברה של תיקנים, חברת הדברה מקצועית תעניק לכם תעודת אחריות על ביצוע ההדברה. קיימת חשיבות רבה לבדוק כי אכן קיבלתם את התעודה ויש לכם אפשרות לדעת כי בעת הצורך יהיה לכם אל מי לפנות. שימו לב, קבלת תעודת אחריות מאפשרת לכם לפנות אל החברה לצורך ביצוע הדברה נוספת במקרה בו יש נגיעות רבות באזור.

המלצות על חברת הדברה בקרית שמונה

על מנת ליהנות מאורח חיים תקין ללא מזיקים שונים, חשוב ביותר לבצע הדברה בקריית שמונה ולצורך כך לבחור את החברה המקצועית ביותר. כיום ישנן חברות רבות ולכן רצוי לבצע סקר מקיף על מנת לבחור את החברה המקצועית ביותר. באמצעות סיוע של לקוחות קודמים וחוות הדעת שלהם ניתן למצוא את החברה הטובה והמקצועית ביותר אשר תבצע את ההדברה בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

מחיר הדברה בקריית שמונה

לשאלה כמה עולה הדברה בקריית שמונה, אין מדובר על מחיר קבוע אלא מדובר על מחיר משתנה בהתאם למזיקים השונים וכן בהתאם למיקום שלהם וכמובן בהתאם לשיטת ההדברה הנבחרת. ניתן לראות כי מחירי ההדברה מתחילים ב200 ש"ח ועשויים לטפס מעלה כאשר מדובר בבעיה חמורה המחייבת את החברה לנקוט במספר שיטות הדברה .

שאלות ותשובות בנושא הדברה בקריית שמונה

אנו מספקים שירותי הדברה בקריית שמונה כבר כמעט 20 שנים.

מרגע שתתקשרו אלינו נוכל לתאם איתכם מועד להדברה בעיר קריית שמונה, אפשר לקבוע ליום שלמחרת ובחלק מהשירותים ניתן לקבוע אפילו באופן מיידי.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם