הדברה בקרית אתא

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בקרית אתא

סובלים ממזיקים? רוצים להכין את הדירה לקראת הקיץ ובכך להבטיח קיץ נטול ממזיקים? אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בקרית אתא, אנו עושים זאת כבר המון שנים במקצועיות חסרת פשרות, השירות המהיר והאיכותי אותו אנחנו מספקים ללקוחותינו גורם להם לבחור בנו שנה אחר שנה, בלי לוותר עלינו ולנסות להחליף אותנו, הם יודעים שאצלנו יזכו למחיר הטוב ביותר, לאחריות בכתב, ולשירות אדיב ומקצועי שישאיר אותם תמיד מרוצים.

בעיר קרית אתא מתגוררים תושבים רבים הזקוקים לביצוע הדברה. הדברה בקרית אתא תעשה אך ורק על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום על מנת לשים סוף למזיקים.

הדברה בקרית אתא עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בקרית אתא תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר קרית אתא להיפטר מהמזיקיםהדברה בקרית אתא

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר קרית אתא שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק נקראים לבצע עבודות הדברה בקרית אתא לעתים תכופות, בכל קיץ אנחנו מבצעים הדברה בעשרות דירות פרטיות, דירות קרקע, בניינים, משרדים ועסקים ברחבי העיר, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מעבודות ההדברה שביצענו לאחרונה ברחבי העיר:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בקרית אתא:
טיפול בעטלפים מבנין בקרית אתאביצענו הרחקת עטלפים לצמיתות מהדירה באמצעות שימוש במכשירים המפיקים קול ומסלקים את העטלפים.1,200 ₪
טיפול בדגי כסף בדירהעשינו טיפול נגד דג הכסף בדירה ע"י ריסוס חומר הדברה בכל פינות הבית.320 ₪
טיפול בתיקן אמריקאי בעסק בקרית אתאביצענו ריסוס בכל העסק ובכך חיסלנו את התיקנים, כל תיקן שנכנס מת מהריסוס שנספג בקרקע.400 ₪
ביצוע הדברה בתוך בית בקרית אתאביצענו הדברה ירוקה מקצועית בתוך בית, השתמשנו בחומר המופק מצמח החרצית (פרטרואידים) ובכך ניקינו את הבית ממזיקים.350 ₪
טיפול נגד כיני יונים במסתור כביסהביצענו ריסוס בכל מסתור הכביסה נגד כיני יונים ובכך חיסלנו אותם במהירות.350 ₪
טיפול ברימות במטבח תעשייתי בקרית אתאטיפלנו ברימות באמצעות שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסול רימות, את התרסיס ריססנו בכל אזור המטבח.350 ₪
לכידת נחש בקרית אתאשלחנו לוכד נחשים מקצועי מהצוות שלנו, הלוכד הגיע במהירות ולכד את הנחש.600 ₪

כיצד יש להתכונן לביצוע הדברת תיקנים בקרית אתא בקיץ

מבצעים הדברה בקרית אתא בתקופת הקיץ? תקופת הקיץ נחשבת לתקופה בה ניתן לראות מזיקים שונים כמו תיקנים. בישראל ניתן להבחין בין סוגים שונים של תיקנים החל מהתיקן האמריקאי המגיע מהביובים ועד התיקן הגרמני הנחשב קטן יותר וניתן לראותו בחלל המטבח והדברתו נחשבת מורכבת יותר. התיקן הגרמני מגיע מהביוב ומביא איתו שורה של מחלות ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה  כימית מקצועית אשר לפניה יש לעשות הכנה:

להרים את כל החפצים בבית: בשל העובדה כי מדובר בהדברה הכוללת רעלים מסוכנים לסביבה, יש להרים את כל החפצים בבית על מנת לא לגרום נזקים שונים. יש להרים את החפצים על הרצפה, יש לדאוג לסגור את ארונות המטבח היטב על מנת לא להגיע למצב של רעלים המצויים בחלל המטבח.

יש להישאר מחוץ לבית למשך זמן ממושך: הדברה כימית נחשבת להדברה אשר בה מפוזרים חומרים כימיים אשר פוגעים בתיקנים ומובילים למותם. מדובר בחומרים הפוגעים במערכות הגוף שלהם ומסוכנים לבני האדם ולכן יש לדאוג להישאר מחוץ לבית למשך שעה על מנת לאפשר לחומרים לעבוד. כמו כן, טרם היציאה מהבית חשוב ביותר לפתוח את החלונות על מנת לדאוג לאוורור.

יש להוציא את בעלי החיים מחוץ לבית: יש לכם בעלי חיים? טרם ביצוע ההדברה חשוב ביותר להוציא את בעלי החיים מחוץ לבית על מנת לא לאפשר להם להיות בקרבת החומרים הרעילים. אותם חומרים נחשבים מסוכנים ועשויים לחדור למערכת הנשימה של בעלי החיים ולכן חשוב להוציא אותם.

קבלת פתק הכולל שימוש בחומרי הדברה

לאחר הדברה בקרית אתא המדביר צריך למסור לכם פתק ובו ציון של שמות החומרים אשר נעשה בהם שימוש על מנת שתהיה לכם האפשרות לדעת באילו חומרים מדובר. כאשר מדובר על הדברה ירוקה למשל, הרי אין מדובר על חומרים רעילים אלא על חומרים המופקים מתמציות של צמחים ולכן אינם נחשבים מסוכנים לבני האדם. הדברה ירוקה נחשבת להדברה אפקטיבית ביותר אשר רבים בוחרים לעשות בה שימוש בשל החומרים שאינם מהווים סכנה.

בחירת חברת הדברה באריאל

בבואכם לבחור חברת הדברה בקרית אתא, חשוב ביותר להקפיד על פרמטרים שונים:

אחריות: חברת הדברה תעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה וכך יהיה לכם אל מי לפנות במידה ויש צורך בביצוע הדברה חוזרת.

ניסיון: חשוב ביותר לבחור חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר ביצעה הדברות שונות ויש ביכולתה לבחור את שיטת ההדברה בהתאם למזיקים השונים. כך לדוגמה כאשר מדובר על הדברת עכברים, חברת הדברה תבחר לעשות שימוש במלכודות לצורך לכידת העכברים.

מקצועיות: יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תקפיד לעבוד עם חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה וכן תקפיד לעבוד עם ביגוד מתאים.  חברה אשר לא תעבוד עם חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה תהיה חברה אשר תסכן את חיי הלקוחות שלה ולכן חשוב כבר בשיחה הטלפונית המקדימה לשאול את החברה באילו חומרי הדברה היא עושה שימוש.

המלצות של לקוחות קודמים: אפשר להתייעץ עם לקוחות קודמים על מנת לוודא כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר. במסגרת השיחה אפשר לשאול אותם לגבי זמינות, תודעת שירות ומחיר על מנת לדעת האם מדובר בחברה מקצועית.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בקרית אתא

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי קרית אתא כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי קרית אתא מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם