הדברה בקרית טבעון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בקרית טבעון

זקוקים לשירותי הדברה בקרית טבעון? אנחנו בפשפשג'וק נגיע אליכם ונספק לכם את כל שירותי ההדברה שאתם צריכים, מהדברת כל סוגי המזיקים ועד ללכידת נחשים ומכרסמים תוך מתן שירות איכותי והבטחה לאחריות מלאה לפתרון הבעיה הקיימת, אז הזמינו עכשיו מדביר לקרית טבעון.

ביצוע הדברה בקרית טבעון הכרחי לקראת עונת הקיץ בה ניתן להבחין במזיקים רבים. לצורך הדברה מקצועית, חשוב ביותר לבחור מדביר בעל ניסיון רב אשר יבצע את ההדברה בהתאם לכללים על מנת שתוכלו לחיות ללא מזיקים.

               הדברה בקרית טבעון עושים רק בפשפשג'וק!                 
את כל שירותי ההדברה בקרית טבעון תוכלו למצוא פה
ניתנת אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בקרית טבעון להיפטר מהמזיקיםהדברה בקרית טבעון

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות שביצענו לאחרונה בקרית טבעון

כאן בפשפשג'וק אנו נותנים את כל מגוון השירותים לתושבי קרית טבעון לעסקים מוסדות או ללקוחות פרטיים , אנו מספקים את כל סוגי ההדברות והלכידות עם התחייבות לפתרון הבעיה ומניעתה בעתיד. לפניכם טבלה המציגה את חלק מהפעולות שביצענו לאחרונה בקרית טבעון:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בקרית טבעון:
לכידת נחש בקרית טבעוןלוכד נחשים שלנו נשלח לסרוק אחר נחש בחצר בית פרטי , לאחר סריקה קצרה אותר ונלכד הנחש550 ₪
הדברה נגד נמלי אש בבית בקרית טבעוןלקוח התלונן על נמלי אש בביתו , לאחר שהגענו פיזרנו פיתיונות גרגירים בחצר הבית והנמלים חוסלו450 ₪
הדברת תיקנים בדירת 3 חדרים בקרית טבעוןביצענו הדברה בדירה בקרית טבעון על ידי ריסוס חומר מיוחד נגד תיקנים ופתרנו את הבעיה. 300 ₪
פינוי פגרי יונים בקרית טבעוןפינינו פגרים של יונים מעליית גג , בסך הכל 4 פגרים.400 ₪
הדברה נגד פרעושים בקרית טבעוןביצענו הדברה נגד פרעושים בבית פרטי בקריית טבעון על ידי ריסוס חומר המחסל את הפרעושים לצמיתות.550 ₪
לכידת עכבר בקרית טבעוןשלחנו לוכד עכברים לקרית טבעון על מנת לתפוס את העכבר, הלוכד הצליח לתפוס אותו במהירות בסלון הבית.450 ₪
הרחקת יונים בקרית טבעוןביצענו הרחקה של היונים באמצעות התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה, בכך הרחקנו את היונים לצמיתות.1,400 ₪

מחיר הדברה בקרית טבעון

מחירון הדברה בקרית טבעון אינו קבוע אלא משתנה בהתאם לשירות ההדברה ובהתאם לשנות הפעילות של חברת ההדברה.

 בהתאם למזיקים: כאמור, אין מדובר על מחיר קבוע אלא על מחיר שונה בהתאם למזיקים השונים. כך לדוגמא הדברת עכברים בביוב עשויה להתחיל ממחיר של 200 ש"ח ומעלה ואילו הדברת תיקנים בבניין משותף תעלה לכם 400 שח בהתאם למצב של הביוב.

 בהתאם למיקום: בין אם מדובר בדירת חדר או בדירת 2 חדרים, עליכם לזכור כי אין מדובר על מחיר זהה אלא על מחיר שונה בהתאם למספר החדרים וסוג המזיק כמובן. הדברת נמלים בדירת חדר תעלה לכם החל מ450 שח ומעלה, כאשר גודל מספר החדרים בבית משנה את המחיר.

הדברת יתושים במחיר משתלם

יתושים גורמים למטרד של ממש על ידי עקיצות רבות הגורמות לסימנים על העור ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה בקרית טבעון אשר תכלול בין היתר מספר פעולות: 

איתור מקורות מים: איתור מקורות מים באדניות או עציצים ושאר כלי נוי אשר התמלאו ממי גשם. אם אתם בעלי גינה הרי חשוב ביותר להקפיד כי האדמה אינה לחה ולהקפיד על זמן השקיה. אם זמן ההשקיה ארוך מדי, הרי ליתושים יש את התנאים האופיטמליים לבצע דגירה בחצר ולכן יש להקפיד ולהשקות את הגינה בצורה מבוקרת. 

התקנה של רשתות: על מנת להימנע מהופעה של יתושים בבית חשוב ביותר להתקין רשתות בחלונות וכמובן בדלת הכניסה במטרה למנוע את הכניסה של היתושים לבית שלכם. יתרה מזאת, אפשר להתקין מאווררים או מזגנים בחדרים בבית. 

שימוש ברעל: על מנת למנוע את הכניסה של היתושים הבוגרים מדביר מקצועי יכול לשים רעל אשר יגרום להרג של יתושים בוגרים וימנע את ההתפתחות של הזחלים. ההדברה מאפשרת ליהנות מתקופה של 30 יום ללא יתושים. 

שימוש בחומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה: הדברה של יתושים יש לבצע בשעות הבוקר ויש לעשות שימוש בחומרי הדברה אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כאשר ההדברה מבוצעת תוך שימוש בחומרים מאושרים הרי אין כל סכנה כי יקרה אסון כתוצאה מהשימוש בחומרים רעילים.

דירוג מדבירים בקרית טבעון

חיפוש  חברת הדברה בקרית טבעון תעלה מספר רב של מדבירים ולכן חשוב ביותר להקפיד על מספר פרמטרים לדירוג החברה  אשר יסייעו לכם לבחור את חברת ההדברה המקצועית ביותר: 

ניסיון רב: בחירת חברת הדברה מחייבת אתכם לבחון את הניסיון של המדבירים- האם הם בעלי ניסיון רב בהדברת מזיקים שונים בחצרות או בבתים. ככל שהחברה תהיה בעלת ניסיון רב יותר, כך תרגישו בטוחים ותדעו כי בחרתם נכון. 

אמינות: חברת הדברה מקצועית תדאג לעדכן אתכם בכל שלבי ההדברה ובבחירת החומרים השונים על מנת שלא תשארו מחוץ לתמונה. שימוש בחומרים רעילים מצריך אתכם לנקוט באמצעי זהירות, בייחוד כאשר ההדברה נעשית בבית הפרטי שלכם ועליכם לצאת מהבית לכמה שעות על מנת לתת לחומרי ההדברה להיקלט. 

היוועצות עם לקוחות קודמים: דירוג מדבירים בקרית טבעון על ידי לקוחות קודמים יאפשר לכם לדעת מי חברת ההדברה המקצועית ביותר. ההמלצה היא לשוחח עם הלקוחות הקודמים ולבקש מהם לענות על כל השאלות בנוגע לחברת ההדברה. שימו לב, ככל שתהיינה לכם יותר תשובות, כך יהיה לכם מידע רב על חברת ההדברה ותבצעו את הבחירה הנכונה עבורכם.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בקרית טבעון

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי קרית טבעון מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

כמובן , מעבר לכל סוגי ההדברות אנו גם מספקים שירותי לכידת נחשים ומכרסמים בקריית טבעון . 

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם