הדברה בקרית ים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בקרית ים

מעוניינים בשירותי הדברה בקרית ים? הגעתם בהחלט לחברה המובילה במתן שירותי הדברה לתושבי הקריות! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה לתושבים באזור כבר המון שנים, השירות המצוין שלנו הכולל אחריות בכתב בסיום העבודה, מחירים נוחים וכמובן אדיבות ומקצועיות גורמים ללקוחותינו לחזור ולבחור בנו כספקית שירותי ההדברה שלהם שנה אחר שנה, השירות ניתן למגזר הפרטי והעסקי כאחד.

קרית ים היא אחת מערי הקריות שבה מתבצעת הדברה באופן קבוע על מנת לשמור על השטחים הציבוריים והפרטיים ללא מזיקים. חברת הדברה מקצועית אשר תבצע הדברה בקרית ים תדאג לביצוע הדברה תוך שימוש בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה תוך בחינת שיטות הדברה חדשות לטובת התושבים.

הדברה בקרית ים עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בקרית ים תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר קרית ים להיפטר מהמזיקיםהדברה בקרית ים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר קרית ים שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק מוזמנים לבצע פעולות הדברה רמות באזור קרית ים ובאזור הקריות בכלל, לפניכם בטבלה ניתן לראות מעט מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה בקרית ים, ניתן לראות פירוט אודות הפעולות וגם את המחיר שגבינו מהלקוחות שלנו בסיום השירות:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בקרית ים:
טיפול בדבורים בדירהביצענו ריסוס נגד דבורים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל כנגדם.400 ₪
טיפול בנמלים בשירותים של דירה בקרית יםביצענו טיפול כנגד הנמלים ע"י ריסוס חומר הדברה יעיל בכל השירותים, בפינות ובחריצים בהם הנמלים היו מסתתרות.250 ₪
איתור והוצאת פגר של יונה מגגהגענו ואיתרנו פגר של יונה בגג של בית, הוצאנו אותו וביצענו חיטוי.300 ₪
טיפול בתיקנים בביוב של בניין בקרית יםטיפלנו בביוב ע"י ריסוס חומר הדברה מיוחד לטיפול בתיקנים בביוב, התיקנים חוסלו באופן מוחלט.300 ₪
טיפול נגד נדלים בבית קרקעטיפלנו בנדלים ע"י ביצוע ריסוס בכל הגינה נגד הנדלים, בעיקר מתחת לדשא הסינתטי משם הם היו מגיעים.450 ₪
טיפול בנמלים אדומות בדירהביצענו טיפול בנמלים באמצעות פיזור פיתיונות גרגירים בכל גינת הבית, בנוסף ביצענו ריסוס מסביב לבית ובתוכו גם כן.450 ₪
טיפול בעכבישים בדירה בקרית יםביצענו ריסוס נגד עכבישים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה מיוחד נגד העכבישים אותו ריססנו בפינות הבית.350 ₪

הדברה בגינה בקרית ים

על מנת לשמור על הגינה שלכם מפני מזיקים, יש חשיבות רבה לבצע הדברה בקרית ים באמצעות שימוש בחומרים שונים. אם בעבר היה נהוג לעשות שימוש בחומרים כימיים, היום נהוג לבצע הדברה ירוקה אשר נחשבת בטוחה וכוללת יתרונות רבים.

קצב התפרקות חומרים מהיר: מדובר בחומרים המתפרקים במהירות ואינם פוגעים באורגניזם נוסף ונחשבים בטוחים לסביבה. חומרי ההדברה הירוקה מכונים גם מיקרו קפסולרים, כלומר חומרים אשר המבנה שלהם בצורה של קפסולות והם נחשבים חומרים ידידותיים לסביבה.

פגיעה במזיקים בלבד: אם כן, היתרון המרכזי של החומרים הוא פגיעה אך ורק במזיקים ולא באויבים הטבעיים של המזיקים. המשמעות היא כי בעלי חיים לא יפגעו כתוצאה מההדברה הירוקה.

ללא ריח: נוסף על זאת, הדברה ירוקה אינה כוללת ריח חריף וניתן לחזור אל המקום בו בוצעה ההדברה תוך זמן קצר.

הדברה עצמית בקרית ים

ביצוע הדברה בקרית ים עשוי לכלול גם ניסיון של הדברה עצמית. ישנם מקרים בהם אנשים עושים שימוש בחומרים שונים אשר מיועדים לביצוע הדברה עצמית ונחשבים יעילים. כעת נפרט אודות חומרים שונים:

שום: שום נחשב לדוחה חרקים. קיימת אפשרות לרכוש קוטלי חרקים הכוללים תמציות שום או לשתול צמחים ברחבי הגינה על מנת להימנע מהופעה של מזיקים שונים.

טבק: רבים אינם יודעים, אך טבק יכול לשמש גם בתור חומר הדברה טבעי ויש לעשות בו שימוש על צמחי שאינם למטרת מאכל. קיימים מקומות בהם ניתן לעשות שימוש בטבק בתור אמצעי הדברה המרחיק זחלים ותולעים.

מנטה: הדברת חולדות באופן עצמאי תעשה באמצעות שימוש במנטה. החולדות לא נמשכות אל ריח מנטה וברגע בו הן מריחות את הריח בגינה הן בוחרות להיעלם כתוצאה מהריח החזק.

חברת הדברה בחנות בקרית ים

חנויות רבות בקרית ים עשויות לסבול מהופעה של טרמיטים אשר אוכלים את דרכם בעץ. אם החנות כוללת מקומות ישיבה, הרי טרמיטים אחראים להתפוררות מקומות הישיבה ולכן חשוב מאד להזמין שירותי הדברה בקרית ים במטרה לשים סוף לטרמיטים. מה חשוב לדעת בעת הזמנת חברת הדברה:

ריסוס: ההדברה כוללת ריסוס של המקומות בהם שהו הטרמיטים. בחינת המקום: טרם הריסוס המדביר יבצע עבודת הכנה אשר תכלול את איתור מקום הטרמיטים על מנת לבצע את ההדברה בצורה אפקטיבית. מדביר מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום ידע לאתר את המיקום ולבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר.

רישיון: חברת הדברה מקצועית תדאג להציג את הרישיון בפני בעלי החנות תוך הסברה על חומרי ההדברה השונים המאושרים על פי החוק.

הוראות מפורטות: יתרה מכך, חברה מקצועית תדאג למסור הוראות מפורטות בנוגע לביצוע ההדברה כגון כמה זמן יש להישאר מחוץ לחנות ומתי אפשר לחזור לחנות.

מחיר: ביצוע הדברה בחנות יקבע בהתאם לשטח ולאחר איתור המקום של המזיקים. חשוב ביותר לברר עם חברת ההדברה את המחיר על מנת לוודא כי אכן מדובר במחיר מקובל ולא במחיר גבוה יתר על המידה.

ניסיון: חשוב ביותר לבחור חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר תבחר את שיטת ההדברה המתאימה בהתאם למזיקים. חברה אשר תבצע התאמה מדויקת, תאפשר ליהנות מחיים ללא מזיקים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בקרית ים

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי קרית ים כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי קרית ים מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם