הדברה בראש העין

תוכן עניינים

אנחנו מדבירים את המזיקים בראש העין

מחפשים אחר מדביר בראש העין? אנו חברת פשפשג'וק מספקים פתרונות הדברה בראש העין, אנו יודעים לספק את כל הפתרונות הדרושים ומטפלים בכל סוגי החרקים, המכרסמים ובעיות היונים, נשמח לסייע לכם תמיד בכל שעה ולספק לכם את השירות ואת המחיר הטוב ביותר.

חברת הדברה מקצועית בראש העין תדע להדריך אתכם ולצייד אתכם בכל הידע הדרוש אודות פעולות מניעת המזיקים טרם כניסתם לביתכם, אנו צברנו את כל הידע הדרוש בתחום ההדברה, בעיר ראש העין אספנו כבר מאות לקוחות מרוצים שהשאירו ביקורות חיוביות ברחבי הרשת, אנו יודעים לספק ללקוחות בעיר את המחירים הנוחים ביותר וכמובן את השירות הטוב ביותר שמקנה להם תעודת אחריות בסיום כל עבודה.


הדברה בראש העין מחיר החל מ-199 ש"ח בלבד!
הזמינו שירות עכשיו מתוך מדבירים מוסמכים בראש העין:
וחייגו למספר הטלפון 050-672-2020
אנו מבצעים את כל סוגי ההדברה במחירים המשתלמים ביותר,
אנו מעניקים תעודת אחריות בכתב ללקוחותינו בסיום כל עבודה.

הדברה בראש העין 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

מדביר בראש העין 24 שעות נגד כל סוגי המזיקים

אנו בחברת פשפשג'וק מספקים גם שירותי הדברה דחופים בראש העין, השירותים כוללים את כל פעולות ההדברה הדחופות 24 שעות ביממה תוך הגעה ללקוח במהירות על מנת לפתור את הבעיה ולהבטיח המשך יום שקט ללקוחותינו.

מדביר מומלץ בראש העין ידע להגיד לכם בדיוק מה המחיר של כל שירות אותו תדרשו ואיך בדיוק הוא מתכוון לבצע את העבודה בדירה שלכם, בנוסף לכך הוא יספר לכם כמה זמן תצטרכו לצאת מהדירה ולכמה זמן תחזיק האחריות העבור ההדברה.

באיזה מזיק צריך לטפל?מה צריך לעשות מדביר מומלץ בראש העין?עלות הדברה בראש העין:
הדברה ירוקה בראש העיןהדברה ירוקה תיעשה באמצעות שימוש חומרים ידידותיים לסביבה ושרמת הרעילות שלהם לבני האדם ובעלי החיים נמוכה.המחיר עבור ביצוע ריסוס ירוק בעיר ראש העין משתנה ותלוי בגודלו של הבית, המחירים נעים בין 149-499 ₪.
לוכד עכברים בראש העיןלוכד עכברים בראש העין יגיע לדירתכם ויצטרך לחפש את העכבר, במידה ולא יצליח לתפוס אותו על הלוכד להציב מלכודות בדירה.המחיר עבור שירות של לוכד עכברים תלוי בשעת הקריאה ונע בין 350-700 ₪.
לוכד נחשים בראש העיןלוכד נחשים בראש העין יצטרך לתפוס עבורכם את הנחש ולהגיד לכם בדיוק מה צריך לעשות על מנת שנחשים נוספים לא יתקרבו לאזור ביתכם.המחיר עבור לכידה של נחש תלוי בשעת השירות ונע בין 350-700 ₪.
הדברת חלזונותהדברה נגד חלזונות עושים על ידי שימוש בחומר גרגירי שאותו מפזרים מסביב לבית במקומות בהם החלזונות נמצאים.המחיר עבור טיפול בחלזונות על ידי גרגירים הינו בין 200-350 ₪.
הדברת כיני יוניםהדברת כיני יונים תיעשה באמצעות ריסוס חומר נגד הכינים באזורים בהם היונים היו כמו למשל במסתור הכביסה.עלות הטיפול בכיני היונים בדרך כלל תהיה בין 250-300₪ בלבד.
חילוץ בעלי חיים בראש העיןברגע שנפתחת קריאה לחילוץ בעל חיים על המחלץ להגיע במהירות עם כל הציוד הדרוש בכדי לחלץ את בעל החיים.המחיר עבור חילוץ בעל חיים בראש העין משתנה ותלוי באופי העבודה ובמיקום בעל החיים.
המחיר נע בין 300-600 ₪.
רבי רגלהדברת רבי רגל שמגיעים מהחצר תיעשה באמצעות ריסוס במקומות בהם הם מתרבים.המחיר עבור הטיפול ברבי הרגל תלוי בגודל החצר וינוע בין 300-500 ₪.
נדליםהדברת נדלים תתבצע על ידי שימוש בחומר נגד נדלים שירוסס מסביב לכל הבית ובמקומות בהם הנדלים מתרבים.עלות הטיפול בנדלים תלויה בגודל השטח בהם נמצאים הנדלים ובגודל הבית והמחיר ינוע בין 300-600 ₪.
הדברת רימותאנו מטפלים ברימות הזבובים על ידי שימוש בחומר הדברה יעיל נגד הרימות.המחיר עבור טיפול במטבח נגד רימות בראש העין הינו כ-250 ₪.
הדברת נמלת האשכאשר מבצעים הדברה נגד נמלים אדומות יש להשתמש גם בריסוס, גם בפיתיונות ג'ל וגם בגרגירים שמפוזרים מחוץ לבית.עלות הטיפול נגד נמלת האש תלוי בגודל השטח של הבית וינוע בין 250-800 ₪.
הדברת חרקי עץהדברת חרקי עץ תיעשה על ידי שימוש בחומר מתאים נגד החרקים ובריסוס שלו לתוך החורים אותם יצרו מזיקי העץ.המחיר משתנה לפי סוג המזיק, אם לא מדובר בטרמיטים בד"כ המחיר יהיה כ-250 ₪.
דג הכסףהדברת דג הכסף נחשבת לפשוטה יחסית, אנו נרסס את כל פינות הבית בחומר מתאים נגד דגי הכסף ובכך נפתור את הבעיה בקלות.טיפול בדגי כסף משתנה לפי גודל הבית והמחיר ינוע בין 200-450 ₪.

הדברה בראש העין על ידי העירייה

אתם זקוקים להדברה בראש העין? הגיע הזמן שנעשה סדר כדי שתוכלו לראות מה העירייה עושה עבורכם בכל הקשור להדברת מזיקים:

תקציב הדברה בראש העין נכון לשנת 2018  עומד על 253,000 שקלים, בדו"ח התקציב השנתי של 2018 מצוינת התייחסות וטיפול ספציפי במזיקים כמו: הדברת נמלת האש שהתגברה בשנים האחרונות באזור ראש העין והמרכז כולו (תקציב של 24,000 ש"ח לטיפול בה) , חדקונית הדקל (65,000 ש"ח תקציב כולל לטיפול בה) , יתוש הנמר האסייתי וזבוב החול שגם בהם הושקעו לא פחות מ30,000 שקלים יחדיו .

עם זאת שמנו לב לנתון די מדאיג, בשנת 2017 תקציב הדברה בראש העין עבור קבלן חיצוני שיבצע עבודות הדברה בעיר עמד על כ-60,000 שקלים, בשנת 2018 תקציב זה ירד ל39,000 שקלים בלבד! קבלן חיצוני אחראי בדרך כלל על טיפול בבעיית התיקן האמריקאי (ריסוס בורות ביוב) וטיפול במכרסמים (הצבת רעלים בביובים ו/או ע"י תיבות האכלה), כשהתקציב כ"כ דל כנראה שקשה יהיה לבצע מספיק ריסוסים בכל בורות הביוב ברחבי העיר ראש העין ולטפל במפגעי מכרסמים.
לצורך השוואה התקציב של עיריית חולון עבור הדברת מזיקים עומד על למעלה מ800,000 שקלים שמתוכם כ150,000 שקלים מושקעים בטיפול בתיקן האמריקאי ובמכרסמים .
אפשר לראות את המלחמה של מר ראש העיר שלום בן משה במחלת הלישמניה – כ20,000 שקלים מושקעים מדי שנה בלכידתם של שפני הסלע אשר מעבירים את המחלה.

 

ברוכים הבאים לראש העין

תחזוקה שוטפת מצד עיריית ראש העין:
לסיכום מאמר זה – הדברה בדירה או בעסק שלכם זה דבר שמומלץ לעשות מדי שנה, אך גם צריך לשים לב אם העירייה עושה מספיק מצידה, הרי אם ריססתם את הדירה שלכם נגד תיקנים אבל בורות הביוב שבאזור מגוריכם מלאים בהם ואף אחד לא מונע מהם להתפתח כנראה שתראו גופות של תיקנים בבית שלכם מפעם לפעם, וכשהרעל ייחלש תראו אותם שוב – והפעם חיים.
*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017 ו2018 בסעיף 715 .

איזורי השירות שלנו להדברה במרכז:
הדברה בפתח תקווה, הדברה בבני ברק, 
הדברה בגבעת שמואלהדברה בבת ים, הדברה ברמת גן, הדברה בגבעתיים, הדברה בסביון, הדברה ביהוד, הדברה בכפר סבא, הדברה בנחלים, הדברה בתל אביב, הדברה בחולון, הדברה בראשון לציון, הדברה באור יהודה, הדברה בראש העין, הדברה בהוד השרון, הדברה ברמת השרון.

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 050-672-2020

תודה לכם על ההבנה צוות פשפשג'וק

שאלות ותשובות בנושא הדברה בראש העין

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בראש העין כבר למעלה מ-15 שנה, המדבירים שלנו ביצעו כבר אלפי פעולות הדברה לתושבי העיר.

כמובן, את כל שירותינו אנו מציעים בפריסה ארצית ולכל סוגי הלקוחות, פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

כמובן, לכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו אנו מספקים אחריות בכתב הניתנת בסיום השירות.

לוכד עכברים בראש העין
לוכד עכברים בראש העין
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו