הדברה ברחובות

תוכן עניינים

אנחנו מבצעים הדברה וריסוסים ברחובות

רוצים להזמין מדביר פרטי או מחפשים חברת הדברה בחדרה? הגעתם למקום הנכון! אנו מספקים את כל שירותי ההדברה במקום אחד, מבטיחים את השירות הטוב והאיכותי ביותר הכולל עמידה בזמנים ואחריות בכתב בסיום ההדברה, עזרנו כבר למאות לקוחות בעיר רחובות וניתן למצוא אינספור המלצות שלהם ברחבי הרשת, אז למה אתם מחכים? תנו לנו לעזור גם לכם!

פעולת הדברה ברחובות חיונית בעיקר בעונת הקיץ – בעונת הקיץ מזג האוויר בעיר כולל לחות וטמפרטורות גבוהות במיוחד, דבר אשר מביא מזיקים רבים לעיר ומחייב פעולת מניעה, בין החרקים הנפוצים ביותר ניתן למנות את התיקנים, הנמלים, ברחשים, זבובונים ובעלי כנף נוספים.

עלות ביצוע הדברה ברחובות החל מ-199 ש"ח בלבד!
הזמינו עכשיו מתוך מדבירים מומלצים ברחובות:
וחייגו למספר הטלפון 050-672-2020 (זמין 24/7).
אנו מספקים את כל שירותי ההדברה במקום אחד
אנו מעניקים תעודת אחריות בכתב בסיום כל עבודה.

הדברה ברחובות 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

על חברת הדברה ברחובות להכיר את סוגי המזיקים השונים

הכנו לפניכם רשימה ובה כל המזיקים הנפוצים ביותר בעיר רחובות, אלו שסביר לוודאי שפגשתם בעבר ואם עדיין לא פגשתם כנראה שתפגשו בקרוב. בעזרת הטבלה הבאה תדעו בדיוק איך מטפלים במזיקים השונים וכמה זה צריך לעלות לכם:

איזה מזיקים נפוצים בעיר רחובות?איך מחסלים את המזיק?מה המחיר עבור ביצוע ההדברה לתושבי העיר רחובות?
החרק הנפוץ ביותר שחודר לבתים בעונת הקיץ הוא כמובן התיקן האמריקאי.בכדי לטפל בתיקן האמריקאי(התיקנים הגדולים) מספיק לרסס את פינות הבית בחומר נגד תיקנים.ריסוס נגד ג'וקים יעלה לכם כ-300 ₪ בממוצע.
נמלים הן חרק נפוץ גם כן כידוע לכולנו, בד"כ ניתן לפגוש אותם בגינה או אפילו בשיש.את הנמלים צריך לרסס באופן ספציפי, אם הן בגינה אז לרסס את כל הגינה ואם הן בשיש אז צריך לרסס את פינות השיש.הטיפול בנמלים באזור נקודתי יעלה כ-250 ₪ לתושבי רחובות.
היונים מהוות מטרד גדול לתושבי העיר רחובות.נגד היונים ניתן לעשות הרחקת יונים בעזרת דוקרנים ורשתות על ידי מרחיק יונים מוסמך.הטיפול נגד היונים תלוי במקרה ותלוי אם בוחרים להשתמש ברשתות או דוקרנים, זה עשוי לעלות בין 300-2000 ₪.
היתושים נמצאים בכל מקום וממלאים את התושבים בעקיצות.הטיפול הטוב והיעיל ביותר נגד היתושים מעבר לריסוס הוא ייבוש מקורות מים עומדים סביב הבית שלנו - שם מתרבים היתושים.טיפול ביתושים יעלה לתושבי רחובות כ-400 ₪.
פשפשי מיטה הגיעו גם לעיר רחובות וכדאי להיזהר מפניהם.הדברה נגד פשפשי מיטה זוהי פעולה קשה הכוללת שימוש בהדברה כימית, טיפול בשקעי החשמל בעזרת אבקה ושימוש בקיטור במזרנים ובחריצים.המחיר עבור הטיפול בפשפשי המיטה הינו 500-1000 ₪ לחדר.

על חברת הדברה ברחובות להכיר את סוגי המזיקים השונים

על חברת ההדברה להכיר את המזיקים השונים טרם ביצוע הדברה ברחובות. צוות החברה צריך להתמחות בסוגים שונים של הדברות לרבות הדברת תיקנים או הדברת נמלים ולבחור את שיטת ההדברה האפקטיבית ביותר.

כיצד הדברה בעיר רחובות מרחיקה מכרסמים

אף אחד מאיתנו לא אוהב לראות מכרסמים בדירה ולכן קיימת חשיבות רבה לביצוע הדברת מכרסמים באמצעות מלכודות. מלכודות נגד עכברים נחשבות לאמצעי אפקטיבי על מנת להילחם במכרסמים המצויים בבית שלכם.

כיצד מדבירים פשפשים בבית

לעומת זאת, כאשר גיליתם פשפשים בבית, הרי הדברת פשפשים מתבצעת באמצעות איתור מקומות המסתור בהם הם מתחבאים ולאחר מכן שאיבה באמצעות שואב אבק במקומות בהם הם נמצאים ובשלב לאחר מכן תתבצע הדברה באמצעות אדי קיטור חמים. חברת הדברה ברחובות תפעל להדביר את הפשפשים בכל שלבי החיים שלהם החל מהביצים ועד הפשפש הבוגר. השימוש באדי קיטור יגרום להפרדה בין הביצים ובין המקום אליו הביצים נדבקות.

הדברה באמצעות ריסוס נגד מזיקים

הדברה ברחובות באמצעות ריסוס נגד נמלים נחשבת יעילה במיוחד נגד הנמלים השונות לצורך העניין, הריסוס מאפשר להגיע לפינות שונות אשר יד אדם אינה מגיעה אליהם והפעולה נחשבת למהירה ואפקטיבית במיוחד. לצד השימוש בחומרי הדברה כימיים ניתן לראות בשנים האחרונות שימוש בחומרי הדברה המופקים מצמחים ואינם מזיקים לאדם והסביבה. יצוין כי כאשר חברת ההדברה בוחרת לעשות שימוש בתכשירים כימיים, הרי התכשירים יהיו בעלי מינון נמוך של רעל והחברה תעשה שימוש בחומרי הדברה המותרים לשימוש על פי החוק.

גיליתם נחש בעיר? השאירו את העבודה לחברת הדברה

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי המשמעותי בעיר רחובות הבא לידי ביטוי בבניה של שכונות חדשות הכוללות בנייה של בניינים רבי קומות לצד בניינים צמודי קרקע. תושבים רבים בעיר גילו להפתעתם כי נחשים הפכו לאורחים בבית והדבר אינו מצא חן בעיניהם. כדאי לדעת כי הנחש נחשב לחיה אשר אסור להרחיקה ויש להשאיר את העבודה לחברת הדברה ברחובות אשר תגיע עם הציוד המתאים ללכידת נחשים.

כיצד תמנעו את הופעת המזיקים בבית

ישנן מספר פעולות שאתם יכולים לעשות טרם הזמנת חברת הדברה ברחובות כמו למשל לא להשאיר שאריות מזון על השיש או על השולחן או בכל מקום אחר וכך ניתן למנוע הופעת תיקנים או נמלים. יש לסגור היטב את הקופסאות המיועדות לאחסון מזון.

בעונת הקיץ ההמלצה היא לאחסן את המוצרים של המזון הקפוא במקפיא. עוד דבר, חשוב ביותר לא להשאיר את פח הזבל מלא אלא להקפיד לרוקן אותו  רגע לפני שהפח עולה על גדותיו. כאשר יש סדקים בקירות, חשוב מאד להקפיד לאטום את הסדקים וכך למנוע את החדירה של המזיקים השונים.

כמה עולה הדברה בעיר רחובות

הדברה ברחובות אשר מבוצעת על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום נחשבת יקרה יותר בהשוואה להדברה באופן עצמאי. בניגוד לחומרים המיועדים להדברה ביתית, חברת הדברה עובדת עם מספר רב של חומרים ונחשבת יקרה ומשתלמת לאורך זמן רב.

יש להדגיש כי אין מדובר בסכום קבוע אלא הסכום משתנה בהתאם למזיק אותו מבקשים להדביר. כך לדוגמה הדברת יתושים עשויה להתחיל מ600 שח ולהגיע ל800 שח ואילו הדברת עכברים וחולדות נעה בין 230-400 לדירה ו270-720 לבניין בהתאם למספר הקומות.

שאלות ותשובות בנושא הדברה ברחובות

כמובן, לכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו אנו מספקים אחריות בכתב הניתנת בסיום השירות.

כמובן, אנו מבצעים מגוון הדברות ירוקות לטיפול בבעיות מזיקים שונות.

בוודאי, בין שירותינו באתר ניתן למצוא גם שירותי הרחקת יונים באמצעות הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום.

לוכד עכברים ברחובות
לוכד עכברים ברחובות
לוכד נחשים ברחובות
לוכד נחשים ברחובות
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו