הדברה ברמלה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה ברמלה

מחפשים חברה שתספק לכם שירותי הדברה ברמלה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בחברת פשפשג'וק מספקים כבר זמן רב מאוד שירותי הדברה עבור תושבי העיר רמלה והסביבה, אנו עושים זאת ביסודיות ובמקצועיות, אנו מתחייבים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, הכולל אחריות בכתב בסיום כל הדברה, ומענה מקיף ואישי לבעיית המזיקים שבביתם.

לקראת עונת הקיץ רבים נערכים לביצוע הדברה ברמלה. את ההדברה יש לבצע באמצעות חברת מקצועית אשר תגיע עם חומרי ההדברה המתאימים לביצוע העבודה. על מנת להבטיח לכם שקט נפשי חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית בתחום.

הדברה ברמלה עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה ברמלה תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר רמלה להיפטר מהמזיקיםהדברה ברמלה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר רמלה שביצענו לאחרונה

אנו בחברת פשפשג'וק מקבלים קריאות שירות רבות ומגוונות מצד תושבי העיר רמלה בבקשה לעזור להם להיפטר מהמזיקים, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבים המתגוררים בעיר רמלה:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח ברמלה:
הדברה נגד חפרפרת ברמלהביצענו הדברת חפרפרות בגינה ע"י החדרת חומר הדברה יעיל כנגד החפרפרות אל תוך המחילות שלהן באדמה.420 ₪
טיפול נגד תיקנים בעסק ברמלהביצענו טיפול נגד תיקן גרמני על ידי מריחת ג'לים נגד תיקנים במקומות נגועים בעסק.450 ₪
טיפול בנדלים בדירה ברמלהביצענו טיפול נגד נדלים בחצר של דירה ע"י ריסוס בכל אזור החצר של הדירה.450 ₪
ריסוס בדירה ברמלהביצענו ריסוס לבית ברמלה בתקפות הקיץ על מנת למנוע ממזיקים לחדור לדירה.270 ₪
הדברת נמלים ברמלהביצענו הדברה נגד נמלים בדירה על ידי שימוש בריסוס ובג'לים.350 ₪
הדברת ג'וקים ברמלהביצענו הדברה נגד ג'וקים בדירה על ידי ביצוע ריסוס נגד ג'וקים בכל אזור הדירה.300 ₪
טיפול נגד יוניםביצענו הרחקת יונים מהמרפסת של דירה ברמלה ע"י התקנת דוקרנים נגד יונים.550 ₪

הדברת תיקנים ברמלה

התיקנים מגיעים בעונת הקיץ ונמצאים בביובים. הם לא רק מעוררים חששות אלא גם מעבירים מחלות שונות כתוצאה מהשהייה שלהם בביוב ולכן יש לדאוג לביצוע הדברה ברמלה. בעת הזמנת מדביר חשוב ביותר לבצע את הפעולות הבאות:

בקשו העתק של תעודת מדביר: בבואכם להזמין חברת הדברה ברמלה חשוב מאוד לבקש העתק של תעודת מדביר- כך תדעו כי הגעתם למקום הנכון ומצאתם את החברה המקצועית ביותר. שימו לב, חברת הדברה שאינה מציגה בפניכם תעודת מדביר אינה מקצועית מספיק. חשוב מאוד לבקש העתק של התעודה למען הבריאות שלכם. למרות העובדה כי היום פחות נהוג לעשות שימוש בחומרים רעילים, עדיין כדאי לבקש תעודה על מנת שתדעו כי מדובר במומחים.

ליידע לגבי בעלי חיים: אם יש לכם בעלי חיים בבית או בחוץ, ראוי לעדכן את חברת ההדברה טרם הריסוס. גם חתולים החיים בחוץ הם בעלי חיים מוגנים על פי צער בעלי חיים ושימוש בחומרים העשויים להזיק להם היא עבירה על פי החוק. רצוי לעדכן את המדביר לגבי המזיקים השונים אשר התגלו אצלכם בבית על מנת שתהיה לו האפשרות לבחור את חומר ההדברה המתאים ביותר.

קבלת הוראות בטיחות: בתום פעילות ההדברה חשוב ביותר לבקש מידע על הוראות הבטיחות וכן הוראות שונות במקרה של חשיפה לחומרים רעילים. כיום ישנם סוגים שונים של הדברה לצד הדברה כימית ניתן למצוא גם הדברה ירוקה במסגרתה נעשה שימוש בחומרים שאינם רעילים ואינם גורמים נזק לסביבה.

בקשו תעודת אחריות: הקפידו לבקש מהמדביר תעודת אחריות על ביצוע העבודה. תבקשו ממנו תעודה המראה בדיוק מה מכסה האחריות. מדביר מקצועי אשר יודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לא יהסס להציג לכם תעודת אחריות.

טיפול במזיקים באמצעות פעולות מניעה

אמנם כיום ישנם תכשירים רבים הנמכרים בחנויות המאפשרים לאנשים להילחם במזיקים בכוחות עצמם אבל לא מדובר בפעולות מניעה לטווח הארוך אלא מדובר על פעולות מניעה לטווח הקצר בלבד. מדובר על תכשירים הנמכרים בחנויות ומיועדים לשימוש לטווח קצר לצורך כיבוי שריפות ולא לזמן ארוך. אם יש לכם בעיית תיקנים החוזרת על עצמה או אם אתם סובלים מחולדות בבית, הרי הדברת חולדות צריכה להתבצע על ידי מומחים בלבד ולא באמצעים ביתיים. לכם אין את הידע אשר יש למדביר מקצועי והוא יכול להסב את תשומת הלב שלכם לבעיות שונות אשר גורמות להופעת המזיקים כמו בעיות בצנרת או בביוב כאשר מדובר על תיקנים.

דרך נוספת היא הדברה ברמלה בשיטה הטבעית באמצעות בעלי חיים. כך לדוגמה החתולים אשר חיים בחצר עשויים להיות מדבירים טבעיים ולהוביל לצמצום של מספר התיקנים והנחשים באזור.

איך תבחרו מדביר מוסמך ברמלה

בשנים האחרונות ניתן לראות כי ההדברה עלתה לכותרות בשל מקרים בהם בוצעה הדברה לא איכותית ובין היתר במקרה בירושלים בו 2 ילדות מצאו את מותן כתוצאה משאיפה של חומר הדברה מסוכן בשם פוספין. על מנת למנוע מצב כזה יש להקפיד על בחירת חברת הדברה ברמלה תוך שימת דגשים חשובים:

התאמה של חומר ההדברה: מדביר מקצועי ידע לבצע התאמה של חומר ההדברה בהתאם לסוג המזיק. הוא יגיע אל הבית שלכם ויבצע איתור של המזיק תוך בחינת סביבת המחיה שלו במטרה לבחור את החומר המתאים ביותר.

משך זמן שהייה: במידה ומדובר על הדברה כימית הנעשית בשטח הבית, מדביר מקצועי ידאג להסביר לכם כמה זמן יהיה עליכם לשהות מחוץ לבית.

המלצות: חשוב ביותר לא להפקיד את תחום ההדברה בידי מדביר שמצאתם זה עתה אלא לבחור מדביר מוסמך אשר קיבל המלצות רבות על ביצוע העבודה שלו. מדביר מוסמך אשר זכה להמלצות יהיה איש המקצוע אשר אתם רוצים לעבוד עימו.

שאלות ותשובות בנושא הדברה ברמלה

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי רמלה כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי רמלה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

לוכד עכברים ברמלה
לוכד עכברים ברמלה
הרחקת יונים ברמלה
הרחקת יונים ברמלה
לוכד נחשים ברמלה
לוכד נחשים ברמלה
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם