הדברה ברעננה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה ברעננה והסביבה

צריכים שירותי הדברה ברעננה? הגעתם בהחלט לחברה המובילה בתחום! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר רעננה כבר המון שנים, אנו מבטיחים לתושבי העיר את שירותי ההדברה הטובים ביותר, אצלנו תוכלו לקבל את כל שירותי ההדברה במקום אחד, במחירים הטובים ביותר בהשוואה למחירי השוק, עם התוצאות הטובות ביותר וכמובן עם תעודת אחריות בכתב בסיום כל עבודה.

תנופת המגורים ברעננה רק ממשיכה לצמוח ואנשים רבים בוחרים לעבור לאזור על מנת ליהנות מאורח חיים ברמה גבוהה הכולל מגורים בסטנדרטים גבוהים. חלק מהשמירה על הסטנדרטים הגבוהים בא לידי ביטוי בהדברה.

חברת הדברה ברעננה תספק שירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר בין אם מדובר על הדברת עכבישים או בין אם מדובר על הדברת פרעושים. מומלץ לקרוא לשירותיה של החברה על מנת להבטיח שקט נפשי ועבודה מהירה. כאשר מדובר על הדברת מזיקים, חשוב ביותר לבחור חברה מהירה אשר תגיע למקום תאתר את המזיקים השונים ותבחר את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

רוצים להזמין חברת הדברה ברעננה? הגעתם למומחים בעיר!
כל שירותי ההדברה בעיר רעננה תחת קורת גג אחת 

אחריות בכתב בסיום ההדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ממושכת 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר רעננה להיפטר מהמזיקיםהדברה ברעננה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה ברעננה שביצענו לאחרונה

אנו מספקים שירותי הדברה ברעננה למגזר הפרטי העסקי והמוסדי, כאן בטבלה שלמטה ניתן לראות פירוט אודות פעולות הדברה השונות שביצענו בעיר בתקופה האחרונה, הפירוט כולל את פעולת ההדברה, את שם המזיק ואת המחיר שגבינו מהלקוח:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח ברענהנ:
טיפול בנמלי אש בגינה של בית ברעננהביצענו הדברה נגד נמלי אש ע"י שימוש בגרגירים מיוחדים אותם הנמלים לוקחות לקן ומחסלות את המלכה.380 ₪
טיפול בברחשים בחצר ברעננהביצענו הדברה נגד הברחשים על ידי שימוש בחומר הדברה יעיל נגד ברחשים אותו ריססנו במקומות המרבץ שלהם.450 ₪
טיפול בצרעות ברעננהביצענו טיפול נגד קן צרעות, ריססנו את הקן, חיסלנו את הצרעות והוצאנו אותו ממקומו.450 ₪
טיפול נגד נמלים בשיש של דירה ברעננהביצענו הדברה אורגנית נגד הנמלים ע"י שימוש בג'לים אותם מרחנו בפינות השיש.300 ₪
טיפול נגד טרמיטיםטיפלנו בטרמיטים על ידי ביצוע קידוחים ברצפה והזרקה של חומר הדברה אל תוך הקידוחים.1,250 ₪
ריסוס דירה ברעננה לפני אכלוסביצענו ריסוס כללי בדירה לפני אכלוס, השתמשנו בחומר הדברה נגד מזיקים.280 ₪
טיפול ביתושים במקווה מים ברעננהביצענו הדברה ביולוגית נגד יתושים במקווה מים על ידי שימוש בדגי גמבוזיה.550 ₪

הדברת פשפש המיטה בדירה ברעננה

אך אחד מאיתנו לא היה רוצה למצוא אורחים בלתי רצויים במיטה בשעות הלילה, בייחוד כאשר מדובר על פשפש המיטה אשר גורם לא מעט נזק ומביא עימו מחלות.

הדברת פשפש המיטה בבית תעשה על ידי חברת הדבר  ברעננה אשר לה האמצעים הדרושים לביצוע הפעולה. בשל העובדה כי מדובר בפעולה מורכבת המצריכה שימוש בשיטות שונות ובין היתר שימוש בקיטור על מנת להשמיד את הפשפשים, חשוב ביותר להסתייע בחברה אשר קיבלתם עליה המלצות. הדברה של פשפש המיטה כוללת ביצוע הדברה באמצעות קיטור ואף שימוש באבקה לצורך חיסול של פשפש המיטה אשר קיים קושי לראותו. אין מדובר על חומרים רעלים ולכן ניתן לשוב ולחזור אל הבית תוך כמה שעות.

הדברת תיקנים בבתי קפה ברעננה

בישראל ניתן לראות כיום מספר סוגים של תיקנים התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני. התיקן האמריקאי מגיע מביובים ובעל יכולת תעופה מרשימה וכך הוא נכנס אל הבתים בעונת הקיץ החמה ואילו את התיקן הגרמני ניתן למצוא במטבחים ובפינות חשוכות. אף אחד מאיתנו לא רוצה לשבת בבית קפה ולראות תיקנים מטיילים על הרצפה.

מדובר בסיטואציה לא ממש נעימה לעין וגם ללב עבור אנשים רגישים למראה של תיקנים בבית קפה. על מנת ליהנות משהייה נעימה בבתי הקפה, על בעלי העסק לבצע הדברה מקיפה של תיקנים הכוללת קריאה לחברת הדברה לצורך בחינת האזור ובחירת חומרי ההדברה המתאימים ביותר.

על מנת להעלים את התיקנים, חשוב מאוד לקרוא לחברת הדברה לצורך פעולת הדברה אשר תכלול שימוש בחומרים שונים ובמקרה הצורך שימוש בחומרים כימיים.

הדברה 24 שעות ברעננה

לעיתים ישנם מצבים בהם יש צורך לבצע הדברה בשעות הלילה המאוחרות, בטח כאשר מדובר על מקום ציבורי כמו בית קפה הדורש פינוי מוחלט של היושבים בבית הקפה לצורך ביצוע ההדברה. כיום ניתן למצוא חברת הדברה ברעננה אשר תגיע עם הציוד הדרוש גם בשעת לילה מאוחרת לצורך ביצוע ההדברה.

הדברה באמצעות חומרים מאושרים

את ההדברה ברעננה חברת הדברה תבצע באמצעות חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה במטרה לא לפגוע בבעלי חיים ובבני האדם. ביצוע הדברה על ידי חומרים מאושרים יעניק שקט נפשי וכך יהיה אפשר לדעת כי לא נגרם כל נזק.

בשנים האחרונות קרו לא מעט מקרים בהם מדבירים בחרו לעשות שימוש בחומרים שאינם מאושרים והתוצאה הייתה גרימת נזק לטווח הארוך. כאשר מדובר על חומרים אשר קיבלו את האישור אפשר להיות בטוחים ורגועים לגבי ביצוע ההדברה.

קבלת אחריות על הדברה ברעננה

בסיומה של ההדברה חברת הדברה ברעננה תדאג להעניק אחריות על ביצוע העבודה. אחריות על ביצוע העבודה מאפשרת לכם לדעת כי תוכלו לפנות אל החברה במקרה ותידרש פעולת הדברה נוספת. לעיתים ישנם מקרים בהם יש צורך בביצוע הדברה נוספת בהתאם למצב וכאן חברת ההדברה תהיה לשירותכם.

שאלות ותשובות בנושא הדברה ברעננה

אנו מספקים שירותי הדברה ברעננה כבר כמעט 20 שנים.

מרגע שתתקשרו אלינו נוכל לתאם איתכם מועד להדברה בעיר רעננה, אפשר לקבוע ליום שלמחרת ובחלק מהשירותים ניתן לקבוע אפילו באופן מיידי.

הרחקת יונים ברעננה
הרחקת יונים ברעננה
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם