הדברה בשוהם

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בשוהם

מחפשים אחר חברת הדברה בשוהם? אתם בוודאי תרצו לקבל שירות מחברת הדברה מקצועית, כזאת שיודעת בדיוק מה היא עושה, וגם כמובן תשאיר לכם תעודת אחריות בכתב בסיום ההדברה. אנחנו בפשפשג'וק מבצעים הדברות עבור תושבי העיר שוהם, תושבים רבים כבר הפכו ללקוחות קבועים שלנו מדי שנה, הם גם ממליצים עלינו לא מעט. אם אתם רוצים להצטרף לקהל הלקוחות שלנו בעיר – פשוט צרו איתנו קשר.

בשנים האחרונות משפחות רבות בוחרות לשדרג את איכות החיים שלהן ולעבור לשוהם על מנת ליהנות מאורח חיים המאפשר לילדים להסתובב לבד ברחובות ולהרגיש בטוחים. הדברה בשוהם אשר תבוצע על ידי חברת הדברה תהיה אפקטיבית ויעילה לאורך זמן רב כאשר תבוצע על ידי צוות מדבירים מוסמכים אשר בוחרים באמצעי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. חברת הדברה מקצועית תהיה חברה אשר לה ניסיון רב בתחום ההדברה בין אם מדובר בשירות הדברת חולדות או הדברת תיקנים.

הדברה בשוהם עושים רק בפשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בעיר שוהם תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר שוהם להיפטר מהמזיקיםהדברה בשוהם

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר שוהם שביצענו לאחרונה

אנחנו בפשפשג'וק מבצעים לא מעט פעולות הדברה בעיר שוהם, אנו מספקים שירותי הדברה למגזר הפרטי והעסקי בעיר ועושים זאת כמובן על הצד הטוב ביותר, לפניכם ניתן לראות חלק מהעבודות שביצענו בתקופה האחרונה עבור תושבים בעיר שוהם.

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בשוהם:
טיפול בצואת יונים בשוהםניקינו את הצואה של היונים באמצעות חומרי ניקוי ולחץ מים גבוה להוצאת הלכלוך.550 ₪
טיפול ביתושים בשוהםביצענו טיפול ביתושים על ידי ריסוס חומר נגד יתושים בגינה350 ₪
טיפול במעופפים בשוהםביצענו ריסוס נגד מעופפים ע"י שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסולם.350 ₪
ריסוס נגד נמלים בשוהםריססנו נגד נמלים בתוך משרד בשוהם, פתרנו את הבעיה בעזרת שימוש בחומר המיועד להדברת נמלים.280 ₪
טיפול בקן צרעות במחסן בשוהםהצרעות הקימו את הקן בתוך מחסן נטוש, חיסלנו את הצרעות בקן והוצאנו אותו ממקומו ובכך מנענו התחדשות של צרעות במחסן.450 ₪
טיפול בתיקנים במקלט בשוהםביצענו ריסוס נגד התיקנים בכל המקלט על ידי חומר המיועד להשמדת תיקנים.320 ₪
טיפול נגד מכרסמים בשוהםביצענו טיפול נגד מכרסמים בעסק, הנחנו תיבות האכלה עם רעלים סביב כל העסק.500 ₪

הדברה משולבת בשוהם

איכות החיים בשוהם כוללת לא מעט בתי קפה ומסעדות במקום בהם התושבים מבלים בשעות הפנאי. אף אחד מיושבי בית הקפה לא מעוניין לראות מזיקים שונים בבית הקפה ולכן חשוב מאד לבצע הדברה במקום על מנת לאפשר ללקוחות ליהנות משהות נעימה במקום ללא מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים אשר עשויים להעיב על השהייה שלהם במקום ולגרום להם לא לחזור.

על מנת שהתושבים ימשיכו ליהנות הנאה מלאה, חשוב ביותר בתור בעלי בית הקפה לדאוג לבית הקפה ולבצע הדברה משולבת אשר כוללת שימוש במספר חומרי הדברה על מנת להפיק את המיטב.

רגע לפני הבחירה בסוג ההדברה, בין אם מדובר בהדברה אורגנית או הדברה כימית צוות המדבירים יבצע סריקה של האזור במטרה לבחון את האזור היטב על מנת להתאים את סוג ההדברה המתאים ביותר, זאת במטרה לחסל את המזיקים בצורה הטובה ביותר.

הדברת טרמיטים בבית

במידה ויש לכם טרמיטים בבית, הרי אין מקום למשוך את הזמן אלא להסתייע בשירות של חברת הדברה בשוהם על מנת למזער את הופעת המזיקים בבית. חשוב לציין כי הטרמיטים ניזונים מעץ ועשויים כתוצאה מכך לאכול חלקים שונים מהבית שלכם ולכן יש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

בשנים האחרונות ניתן לראות מקרים של הופעת טרמיטים בדפי ספרים ישנים בספרייה- הטרמיטים מהווים סכנה משמעותית ולכן יש לדאוג לביצוע פעולת הדברה. בישראל כיום קיימים מספר טרמיטים טרמיט העץ – כשמו כן הוא שוכן בתוך עץ וטרמיט הקרקע  השוכן מתחת לפני הקרקע. התזונה של הטרמיטים כוללת בין היתר מוצרי עץ שונים.

כיצד תזהו טרמיטים לפני הדברה בשוהם

במידה ואתם חושדים כי יש לכם טרמיטים בבית, הרי תוכלו לראות מספר חריצים לאורך המשקוף ורוחבו. שימו לב כי מדובר בסימני נגיעות והמשמעות היא כי הנזק כבר נגרם ולכן חשוב ביותר להזעיק הדברה בשוהם על מנת למנוע נזק רחב יותר. כאשר זיהיתם טרמיטים בבית, ההמלצה היא לא לנסות ולהדביר את המזיקים בכוחות עצמכם.

אמנם כיום ניתן למצוא לא מעט חומרי הדברה אשר ניתן לקנות בחנויות השונות, אך החומרים לא מחליפים הדברה מקצועית ואפקטיבית. מכאן, לא כדאי לקחת סיכון אלא להשאיר את העבודה לידי חברת הדברה מקצועית בתחום אשר לה ניסיון רב בביצוע הדברת טרמיטים.

אילו חומרי הדברה קיימים

חברת הדברה בשוהם תבחר לעשות שימוש במספר חומרי הדברה כמו למשל חומרי הדברה הכוללים זרחן אורגני- קידוח חורים לאורך הקיר והזרקת זרחן אורגני בלחץ גבוה תאפשר להתמודד עם הנגיעות במקום.

אחריות על ביצוע ההדברה

חברת הדברה בשוהם אשר תבצע הדברה תעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה לאחר מכן. האחריות ברוב המקרים תקפה לשנה, זה תלוי בתקופת הזמן בה בוצעה ההדברה. האחריות מאפשרת לכם לדעת כי יש לכם אל מי לפנות במקרה בו יהיה צורך בביצוע הדברה נוספת. ישנם מקרים בהם אתם מבחינים במזיקים שאינם עוזבים את המקום ולכן חשוב מאוד לדאוג לביצוע הדברה נוספת.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בשוהם

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי שוהם כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר שוהם מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם