הדברה בשפלה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בשפלה

צריכים חברת הדברה שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים? אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בשפלה, אנו מגיעים במהירות לכל אזור השפלה, בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר, אנו נדאג כי לאחר ההדברה ביתכם יהיה נקי ממזיקים (עם אחריות בכתב), כל זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים על-ידי המתחרים בשוק.

שירות הדברה בשפלה מיועד לאנשים המתגוררים באזור ורוצים ליהנות מאיכות חיים ללא מזיקים. חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תגיע לאזור ותבצע את ההדברה בצורה היעילה והמקצועית ביותר בהתאם למחירים המקובלים בענף.

הדברה בשפלה עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בשפלה תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות באזור השפלה להיפטר מהמזיקיםהדברה בשפלה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה באזור השפלה שביצענו לאחרונה

אנו בפשפשג'וק מספקים את שירותי ההדברה שלנו בכל אזור השפלה, אנו נקראים מדי יום לתת את השירותים שלנו באזור, בטבלה שלפניכם ניתן לראות חלק מהעבודות שביצענו לאחרונה בכל אזור השפלה, כולל פירוט אודות המחירים שגבינו מהלקוחות:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בשפלה:
הדברה נגד נמלים בשפלהביצענו הדברה בבית שמש בדירה קרקע נגד נמלים, חיסלנו את הקן באמצעות ריסוס חומר יעיל נגד הנמלים.350 ₪
טיפול בתיקנים בבית כנסתביצענו הדברה נגד התיקנים ע"י שימוש בחומר הדברה בשם "שוהם" היעיל כנגד התיקנים.300 ₪
הוצאת פגר של עכבר ממשרדהוצאנו פגר של עכבר מתקרה של משרד וביצענו חיטוי באזור.500 ₪
טיפול נגד פסוקאים בדירה בשפלהטיפלנו בפסוקאים ע"י שימוש בחומר הדברה היעיל נגד הפסוקאים ובכך חיסלנו אותם.950 ₪
טיפול בזבובונים בחצר של ביתטיפלנו בזבובונים ע"י ריסוס חומר הדברה במקומות בהם הם רובצים (בעיקר על העצים) ובכך חיסלנו ומנענו אותם.450 ₪
טיפול בנמלי אש בדירת קרקעטיפלנו בנמלי האש ע"י שימוש בגרגירי פיתיון, הנמלים לוקחות את הפיתיון לקן - מרעילות את המלכה ובכך מחסלות את הקן.400 ₪
לכידת נחש בשפלהביצענו לכידה נגד הנחש, לוכד הנחשים המקצועי שלנו הגיע במהירות, איתר אותו ולכד אותו.600 ₪

הדברה 24 שעות ביממה בכל אזור השפלה

ישנם מקרים בהם אנשים זקוקים לשירות של הדברה בשפלה 24 שעות ביממה ואז כדאי להיעזר בחברת הדברה מקצועית בתחום אשר תגיע בכל שעה משעות היום, בין אם מדובר בשעות הבוקר או בין אם מדובר בשעות הערב על מנת לספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר. הדברת עכברים או הדברת נמלים בכל זמן נתון תאפשר לכם לחיות חיים ללא מזיקים.

הדברת בית עסק בשפלה

יש לכם עסק בשפלה ואתם רוצים לשמור על המקום נקי ללא מזיקים? אף אחד מבעלי העסקים באזור השפלה לא היה רוצה לראות בעסק שלו אורחים לא רצויים כמו תיקנים, עכברים או נמלים במטבח או בכל מקום אחר.

הדברה בשפלה על ידי חברת הדברה מקצועית זה הפתרון הטוב ביותר. טרם ההגעה של חברת ההדברה ואחריה, המדבירים ינחו אתכם כיצד יש לפעול במטרה להפוך את ההדברה לאפקטיבית יותר:

כיסוי כל הרהיטים במשרד: טרם ביצוע ההדברה, יש לדאוג ולכסות את כל הרהיטים במשרד במטרה לא לגרום נזק לריהוט במסגרת ההדברה. יש להקפיד ולכסות את כל הרהיטים במשרד ולאפשר לחומר ההדברה להיות פעיל לתקופה ארוכה.

פתיחת החלונות: לאחר ביצוע הדברה ירוקה יש לפתוח את כל החלונות בעסק על מנת לתת למקום להתאוורר ולאחר מכן ניתן לסגור את החלונות.

הרמת חפצים מהרצפה: במסגרת ההכנות לקראת ההדברה חשוב ביותר להרים את הכל החפצים מהרצפה לרבות ניירות, עטים ועוד על מנת לא לגרום נזק לחפצים השונים.

כמה זמן יש לצאת מהמקום: עוד במסגרת ההכנות צוות ההדברה ינחה אתכם בכל הקשור לזמן היציאה מהעסק, כלומר כמה זמן יהיה עליכם לשהות מחוץ לעסק על מנת שההדברה תהיה אפקטיבית ותוכלו להשיג את התוצאה הטובה ביותר- עסק ללא נוכחות של מזיקים. חשוב ביותר לעקוב אחר ההנחיות של חברת ההדברה במטרה לאפשר לחומר הפעיל לעבוד וכך לחסל את המזיקים במהירות רבה.

רישום של חומר ההדברה: חברת ההדברה תעניק לבעלי העסק פתק ובו מצוין השם של חומר ההדברה הפעיל במטרה שבעלי העסק ידעו בדיוק באיזה חומר נעשה שימוש למטרות הדברה של מזיקים שונים.

אחריות: חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תעניק אחריות על ביצוע פעולת ההדברה. במקרה בו יש לחזור שנית על הפעולה, החברה תגיע למקום ותבצע הדברה פעם נוספת.

מדבירים את המזיקים באמצעות שיטת הדברה ירוקה בשפלה

בשנים האחרונות לצד הדברה כימית ניתן לראות רבים  אשר מעדיפים לבצע הדברה ירוקה. הדברה ירוקה משמעותה הדברה בשפלה הכוללת שימוש בחומרים המופקים מתמציות צמחים ואינם רעילים ולא מזיקים הן לסביבה והן לבעלי החיים. ישנם לא מעט יתרונות לשיטת ההדברה:

אפשרות שהייה מקוצרת מחוץ למקום: בניגוד להדברה כימית, בעת ביצוע הדברת תיקנים באמצעות הדברה  ירוקה אין צורך להישאר מחוץ לעסק זמן רב, אלא ניתן להישאר זמן קצר ולחזור לעסק תוך זמן מהר.

ללא ריח: ייחודה של הדברה ירוקה טמון בעובדה כי מדובר בהדברה שאינה כוללת ריחות ומאפשרת לאנשים לחזור לבית העסק ולא לחוש בריחות משונים ולא נעימים. בניגוד לשנים אשר עברו בהם היה נהוג לחוש בריחות חזקים לאחר ביצוע הדברה כימית.

יעיל לכל המזיקים: מדובר בשיטת הדברה הנחשבת יעילה לכלל המזיקים. בין אם מדובר על הדברת חולדות את הדברת נמלים באמצעות הדברה ירוקה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בשפלה

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי השפלה כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר באזור בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי השפלה מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם