הדברה בתל אביב

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בתל אביב

מחפשים אחר חברת הדברה בתל אביב? הגעתם למקום הנכון בהחלט! אנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה בעיר תל אביב מזה עשרות שנים, בזכות מתן שירות אדיב ללקוחותינו ומתן מחירים נוחים לתושבי העיר הצלחנו לגרום לאלפים מתושבי העיר להזמין מאיתנו שירותי הדברה מדי שנה שוב ושוב לבית או לעסק הפרטי שלהם, ניתן לקרוא עלינו מאות המלצות שנכתבו על ידי תושבי העיר תל אביב ברחבי רשת האינטרנט.

בעיר תל אביב נפתחות קריאות שירות רבות הדורשות מחברות ההדברה להגיע ולבצע הדברת מזיקים או הדברת מכרסמים, בחודשי הקיץ לרוב מדובר בהדברות של ג'וקים ונמלים שפלשו לדירה ובעלי הבית רוצים להרחיק אותם אך בחודשי החורף מדובר בהדברות משמעותיות יותר הכוללות טיפול במכרסמים וטיפול בפגרים של חולדות וחתולים.

צריכים הדברה בעיר תל אביב? הגעתם לחברה המובילה בעיר!
הדברת כל סוגי החרקים והמכרסמים 

כל שירותי ההדברה הנלווים תחת קורת גג אחת 
תעודת אחריות בכתב בסיום כל עבודה 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר תל אביב להיפטר מהמזיקיםהדברה בתל אביב

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

חלק מפעולות ההדברה שביצענו בתל אביב

אנו מוזמנים לעשות הדברה בעיר תל אביב ממש כל יום, העיר תל אביב ידועה במזיקים רבים – בעיקר תיקנים וחולדות, לפניכם בטבלה ניתן לראות דוגמה לחלק מפעולות ההדברה שביצענו בתקופה האחרונה בעיר תל אביב, כולל פירוט מלא אודות פעולת ההדברה והמחיר שגבינו מהלקוח:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בעיר בתל אביב:
הדברת ג'וקים בתל אביבהדברנו את הג'וקים באמצעות שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסולם, את החומר ריססנו בפינות הבית.250 ₪
הדברת נמלים בתל אביבהדברנו נמלים בדירה בתל אביב באמצעות חומר ריסוס נגד נמלים, את החומר ריססנו על קני הנמלים.250 ₪
הדברה ירוקה בתל אביבביצענו הדברה ירוקה נגד נמלים בדירה, הנמלים נעלמו במהירות.300 ₪
הדברת ברחשים בחצר דירההדברנו את הברחשים בחצר באמצעות ריסוס של כל ענפי העצים בחצר, הברחשים רובצים שם לרוב.350 ₪
פינוי חתול מת ממקלטפינינו חתול מת ממקלט של בניין בתל אביב וביצענו חיטוי נגד מזיקים במחסן.450 ₪
חיסול קן צרעות בתל אביבביצענו הדברה נגד צרעות במחסן בתל אביב, הצרעות בנו שם קן ואנחנו חיסלנו אותו והוצאנו אותו ממקומו.480 ₪
הדברת נדלים בדירת קרקעביצענו הדברה נגד נדלים בדירת קרקע על מנת למנוע מהנדלים להמשיך להתקיים שם.320 ₪

מידע על העיר תל אביב

מדי לילה באזור השעה 02:00 אנחנו מקבלים שיחת טלפון כזאת "לקוח: שלום אנחנו צריכים אתכם דחוף, יש לנו חולדה בבית. נציג שירות: אתם מתל אביב?. לקוח: כן" איך הנציג יודע שהלקוח מתל אביב הרי אנחנו נותנים שירותי הדברה בכל המרכז ? גם כי יש לנו הרבה לקוחות מאזור תל אביב אבל בעיקר בגלל שבתל אביב יש בעיית חולדות שבמאמר זה נרחיב עליה, מה צריך לעשות כדי להגיע לפתרון הבעיה ונחשוף אתכם קצת לתקציב השנתי של העירייה עבור פעולות ההדברה בעיר.

פעולות ההדברה בעיר תל אביב

אז מה עיריית תל אביב עושה עבורנו התושבים? אז קודם כל בדקנו את התקציב, תקציב עיריית תל אביב עבור ההדברה בעיר הינו 3.7 מיליון שקלים, סכום גבוה ותקין שלא מצביע על בעיה כלשהי לפחות מבחינתנו, לצורך השוואה התקציב של עיריית פתח תקווה עבור פעולות ההדברה בעירם הוא 707,000 שקלים בלבד, כמובן שגם שטח העיר וכמות התושבים בכל אחת מן הערים הם גורם עיקרי בכך שיש פערים משמעותיים בתקציבים.

אז מה עיריית תל אביב עושה עם הכסף הזה? אפשר להגיד שלא מעט – היא מוציאה רק חצי מיליון שח מהתקציב על עבודות של קבלנים חיצוניים שזה נהדר כי בדרך כלל קבלנים חיצוניים לא עושים את העבודה כמו שצריך.


אז מה עוד מפורט בתקציב שפרסמה העירייה? העירייה מכשירה מדבירים, קונה ציוד וחומרי הדברה, רכבים, משכורות וביטוחים, דלקים ושמנים, באמת לפי הנתונים נראה שהעירייה עושה הכל כמו שצריך אבל דבר אחד עדיין לא הבנו – למה עדיין יש חולדות בכמויות בעיר?

דוחות תקציביים של עיריית תל אביב
דוחות תקציביים של עיריית תל אביב

החולדות בתל אביב

אז בתל אביב יש חולדות וזה לא חדש לאף אחד, אולי הן מגיעות בגלל שם המשפחה של ראש העיר אבל אני לא חושב שזאת באמת הסיבה, מבחינה תקציבית נראה שעושים הכל נכון אבל כנראה שמבחינה מקצועית לא עושים מספיק או חסר ידע, פעם פגשתם בתיבת האכלה בעיר? תיבת האכלה זו קופסה שחורה שבתוכה יש רעל, חתולים ובע"ח אחרים לא יכולים להיכנס פנימה, רק חולדות ועכברים, אם יציבו תיבות כאלו בכל העיר בצורה מבוקרת פעם אחת כמו שצריך ויציבו בפנים רעלים, הרעלים יוחלפו פעם בחודש על ידי מדביר מטעם העירייה שיסייר בתיבות – אני סבור ובטח שזה יקטין את הנזק, חולדות הן חלק מהיצורים החיים על פני הקרקע, לא נגיע למצב שאין בכלל חולדות אבל כן אפשר לשפר את המצב בעשרות אחוזים.

הדברה בתל אביב? הסיכום

במאמר זה הצגנו את הדוחות התקציביים של העירייה לשנים 2018-2019, ערכנו גם מאין השוואה קטנה עם העיר פתח תקווה וראינו שבהחלט אין שום בעיה מבחינת התקציב, התקציב אפילו מצוין – מה שכנראה מצביע על בעיה כלשהי בפן המקצועי, לא עושים את הדברים נכון וזה כבר כל כך הרבה שנים כך, העירייה יכולה וצריכה לעשות יותר עבורנו התושבים, צריכים אדם מקצועי בראש הפירמידה באגף לשיפור פני העיר שידע לפתור את בעיית החולדות שרק מתעצמת ומתעצמת, יש עשרות קריאות כל לילה בעיר תל אביב מאנשים פרטיים שנכנסו להם חולדה או עכבר – זה יותר מדי.
*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2018 ו2019 בסעיף 715 . אהבתם את המאמר? יש לכם מה להוסיף או שמצאתם טעות? יש אפשרות להגיב ממש כאן למטה באמצעות פייסבוק.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בתל אביב

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בתל אביב כבר למעלה מ-15 שנה, המדבירים שלנו ביצעו כבר אלפי פעולות הדברה לתושבי העיר.

אנו משתדלים לתת מענה מהיר ככל הניתן ללקוחותינו, ברוב המקרים ניתן להזמין כבר לאותו היום ואף עד חצי שעה זמן הגעה.

כמובן, לכל שירותי ההדברה והלכידה שלנו אנו מספקים אחריות בכתב הניתנת בסיום השירות.

המחיר נקבע בעיקר לפי כמות הסריקות אותן היה צריך לבצע וכמות העכברים במקום.

לוכד חולדות בתל אביב
לוכד חולדות בתל אביב
הרחקת יונים בתל אביב
הרחקת יונים בתל אביב
לוכד עכברים בתל אביב
לוכד עכברים בתל אביב
לוכד נחשים בתל אביב
לוכד נחשים בתל אביב
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו