הדברה בתל מונד

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בתל מונד

זקוקים לשירותי הדברה בתל מונד? הגעתם בדיוק לחברה המובילה בתחום! אנחנו בפשפשג'וק מספקים שירותי הדברה עבור תושבי העיר תל מונד, אנו עושים זאת במקצועיות ובמיומנות כבר מעל לעשור. אנו מתחייבים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר הכולל מחירים הוגנים ונוחים וכמובן אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה.

רגע לפני חג הפסח אנשים דואגים לניקיון הבית בצורה יסודית ומחפשים אחר חברת הדברה בתל מונד על מנת לבצע הדברה יסודית. אף אחד מאיתנו לא מחפש לראות מבקרים בלתי צפויים בבית ולכן יש להבטיח את הבטיחות של היקרים שלכם באמצעות ביצוע הדברה איכותית על ידי חברת הדברה מקצועית.

הדברה בתל מונד עושים רק בחברת פשפשג'וק!
כל שירותי ההדברה בתל מונד תחת קורת גג אחת 

אנחנו ניתן לכם אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
הדברה איכותית שמחזיקה מעמד לתקופה ארוכה מאוד
מחירים הוגנים בהחלט, התחייבות למחירים הטובים ביותר 
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בעיר תל מונד להיפטר מהמזיקיםהדברה בתל מונד

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות הדברה בעיר תל מונד שביצענו לאחרונה

אנו מקבלים פניות רבות מצד תושבי העיר תל מונד בבקשה לעזור להם להיפטר מהמזיקים, בטבלה שהכנו לפניכם ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבים בעיר, בנוסף ניתן לראות את המחירים שגבינו מלקוחותינו בסיום הפעולה:

סוג ההדברה:תיאור אודות פעולת ההדברה:המחיר שגבינו מהלקוח בתל מונד:
הדברת ג'וקים בתל מונדביצענו ריסוס נגד ג'וקים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד התיקנים.320 ₪
הדברה נגד נדלים בתל מונדביצענו הדברה נגד נדלים ע"י שימוש בחומר הדברה נגד נדלים אותו ריססנו בחצר ומתחת לדשא הסינטטי.380 ₪
הדברה נגד מכרסמים בבית ספר בתל מונדביצענו הדברה נגד מכרסמים בבית ספר ע"י הצבת תיבות האכלה עם רעלים מסביב לכל שטח בית הספר.650 ₪
טיפול מונע בדירה לפני אכלוסביצענו ריסוס ירוק בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה המופק מצמח החרצית ואינו מסוכן לבני אדם וחיות.330 ₪
הדברה נגד רימות בעסק בתל מונדביצענו הדברה נגד הרימות שהיו בעסק מזון, השתמשנו בחומר הדברה מיוחד היעיל נגד רימות הזבובים.370 ₪
הדברה נגד מעופפים בדירהביצענו הדברה נגד מעופפים על ידי שימוש בחומר הדברה בשם "ספיר" אותו ריססנו במקומות הנגועים בבית, בתקרה ובקירות.400 ₪
הדברת נמלים בתל מונדביצענו ריסוס נגד נמלים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד הנמלים וגם ע"י שימוש בג'לים.350 ₪

הדברת תיקנים בתל מונד

בישראל ניתן לראות בעיקר את התיקן האמריקאי הנפוץ בעונת הקיץ ומגיע מהביוב וגם את התיקן הגרמני אשר ניתן למצוא בעיקר במטבח במקומות חמים. אין ספק כי מדובר במטרד רציני ולא רק מבהיל אלא גם מזיק אשר מעביר מחלות בשל ההגעה מהביוב ולכן חשוב מאוד לטפל בתיקנים באמצעות הדברה.

היום ניתן למצוא לא מעט תכשירים ביתיים המאפשרים לבצע הדברה באופן עצמאי- אותם תכשירים נמכרים ברשתות השיווק השונות ומיועדים לשימוש עצמאי. עם זאת, חשוב לדעת כי אין לקנות תכשירים המיועדים למדבירים מקצועיים בשל ריכוז החומרים השונים. טרם ביצוע הדברה בתל מונד באופן עצמאי חשוב מאוד לקרוא את התווית על גבי החומרים ולעשות שימוש רק בהתאם להנחיות הכתובות. כמו כן, חשוב ביותר להרחיק את התכשירים מידי ילדים.

מה חשוב לברר טרם הזמנת הדברה בתל מונד

רגע לפני הזמנת הדברה בתל מונד חשוב ביותר לברר מספר פרטים:

הנחיות בטיחות: חשוב ביותר לבקש מהמדביר הנחיות בטיחות לגבי האפשרות לצאת מהבית ומתי אפשר לחזור לבית לאחר ההדברה. חשוב להישמע להוראות הבטיחות על מנת להבטיח את איכות ההדברה.

הנחיות לגבי ניקיון: עוד חשוב לקבל מהמדביר הנחיות לגבי ניקיון בבית- מתי אפשר לשטוף את הרצפה, מתי אפשר לשטוף את המדפים או משטחים שונים באמצעות סבון.

הנחיות עבור ילדים: אם יש לכם ילדים קטנים בבית, הרי חשוב לשאול את המדביר לגבי הנחיות שונות לגבי הילדים על מנת לשמור על הבריאות שלהם ולא לגרום להם סכנה בשל ההדברה.

יומן פעולות הדברה: עוד כדאי לבקש מהמדביר יומן פעולות הדברה אשר כולל את פעולות ההדברה אשר התבצעה בבית או בחצר. ביומן חשוב לכלול את שם התכשיר בו בוצע שימוש וכן את שם החומר הפעיל וסוג המזיק וחתימה של המדביר. קיימת חשיבות רבה לעדכן את היומן ולעקוב אחר המתרחש במקרה של הרעלה או פגיעה כתוצאה מההדברה.

רישיון של המדביר: בעת הזמנת המדביר חשוב ביותר לבקש ממנו להציג את הרישיון שלו ולוודא כי אכן הרישיון שלו בתוקף. אפשר לבדוק באתר של המשרד להגנת הסביבה את מספר הרישיון על מנת לוודא כי המדביר אכן מורשה לביצוע ההדברה.

בחירת חברת הדברה באבן יהודה

מחירי הדברה בתל מונד אינם קבועים אלא משתנים בהתאם לפרמטרים שונים כמו למשל:

סוג המזיק: הדברת חולדות יקרה יותר בהשוואה להדברת תיקנים בבית בשל השימוש בחומרי הדברה שונים ויש להביא זאת בחשבון. הדברה של חולדות בבית מתחילה מ-390 ש"ח ואילו כאשר מדובר בבית פרטי המחיר צפוי לעלות ולהגיע ל-400 ש"ח. כאשר מדובר על מלכודות לחולדות המחיר מתחיל מ-50 ש"ח ומטפס כלפי מעלה בהתאם לסוג המלכודת .

השוואת מחירים: בבואכם לבחון את המחירים חשוב לבצע השוואת מחירים בין המדבירים על מנת למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר. ניתן לשוחח שיחה מקדימה עם  המדבירים השונים על מנת לבחון את ההיצע.

בהתאם לשטח: עוד חשוב לדעת מהו השטח המיועד להדברה- האם מדובר על שטח גדול או שמא שטח קטן. בהתאם לגודל השטח יהיה ניתן לקבוע את המחיר.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בתל מונד

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי תל מונד כבר למעלה מ-10 שנים, הפכנו לשם דבר בעיר בזכות מחירים הוגנים ויחס ושירות טובים ביותר.

אנו מספקים שירותי הדברה לתושבי תל מונד מעכשיו-לעכשיו אם צריך, חייגו אלינו ונקבע.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה
לוכד נחשים
לוכד נחשים
הדברת עכבישים 2
הדברת עכבישים
הדברת צרעות
הדברת צרעות
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
הדברת דבורים
הדברת דבורים
הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה
הדברת זבובים 2
הדברת זבובים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים
הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
הדברת נמלים
הדברת נמלים
הדברת יתושים 2
הדברת יתושים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם