איך לרסס את הבית

שאלת השאלות שאתם בטח שואלים את עצמכם לפני שמגיע המדביר "איך הוא מתכוון לטפל בבעיה – מה הוא בדיוק מתכוון לעשות שאני לא יכול לעשות בעצמי" או במילים אחרות "איך לרסס את הבית?"
אז לשאלה הזאת הרבה תשובות, למה יש כל כך הרבה תשובות? כי ישנם המון בעיות, חלקם מורכבות יותר וחלקם פחות אך כל בעיית מזיקים דורשת טיפול ספציפי וייחודי לבעיה, במאמר הבא נלמד אתכם איך אנחנו בדיוק מתכוונים לטפל בכל הבעיות הללו, לא כדאי לפספס!

מצטערים שהשתמשנו במילה ג'וקים בכותרת אבל אנחנו יודעים שככה רובכם רגילים להגיד למרות שבעברית יש לומר תיקנים, אז איך להדביר ג'וקים או תיקנים?
כאשר תזמינו את שירותינו תקבלו הוראה אחת ברורה וגדולה – לפנות את הפאנלים (החיבור בין הקיר לריצפה) עד כמה שניתן, כמובן שלא מצפים שתזיזו ארונות ממקומם אבל שיהיה כמה שיותר מסודר ונגיד להגיע לפאנלים.
למה אנחנו מבקשים את זה? הריסוס נגד התיקן האמריקאי יתבצע על כל הפאנלים של כל הבית, כל פתחי הניקוזים, ספי החלונות, בביובים שלכם במידה ואתם גרים בבית קרקע וכמובן גם בחצר.
החומר נספג היטב בקרקע ותיקנים שרגילים ללכת בצמוד לקיר יהיו רגישים מאוד לחומר ההדברה הספוג בקרקע וימותו כ30 דקות לאחר כניסתם לאזור המרוסס.

רוצים לדעת יותר? קראו כאן על הדברת תיקנים

איך להדביר נמלים ?

אז איך להדביר נמלים ? זו שאלה באמת מעניינת, ראשית כל עלינו להבין שלנמלים יש קן, אם נחסל את הקן – נחסל את הנמלים, לרוב כאשר מדובר בדירה שלנו הקן יכול להיות בתוך קרמיקה או מתחת לבלטה, דבר נוסף שחשוב להבין הוא שיש פתח ישיר מהקן לשיש למשל אם אנחנו אכן רואים נמלים בשיש, במקרה כזה של נמלים בשיש לרוב הקן יהיה בחיבור בין השיש לדופן הקיר במקום בו הסיליקון יצא ואין חיפוי טוב, במצב כזה נבצע ריסוס לכל אורך חיפוי השיש ונוודא שנשאר מן שלולית קטנטנה של החומר כדי שיטפטף ויחלחל אל תוך הקן של נמלים.
מיותר לציין שחשוב לעבוד בזהירות ומקצועיות ולפנות את השיש מכלים ואוכל לחלוטין.

רוצים לדעת יותר? קראו כאן על הדברת נמלים

איך לרסס את הבית
איך לרסס את הבית

איך להדביר תיקן גרמני ?

איך להדביר תיקן גרמני ? זוהי באמת פעולה מורכבת ומסובכת גם לנו המדבירים, התיקן הגרמני ידוע בחיבה שלו למקומות חמים ולחריצים וסדקים לכן יהיה לא קל להיפטר ממנו, התיקן הגרמני גם מתרבה מהר מאוד ואם לא נטפל בבעיה בהקדם יכולים להימצא אצלנו במטבח מאות תיקנים, אז איך פותרים את הבעיה? אנו נוהגים לשלב 2 שיטות עיקריות, הראשונה היא שימוש בריסוס בתוך הסדקים והחריצים בהם הם נמצאים, כך אנו גם מונעים שם את ההתפתחות וגם מבינים איפה באמת נמצאת הכמות הגדולה של התיקנים מכיוון שכאשר אנו מרססים בחריץ כלשהו ובאמת יש שם כמות גדולה של תיקנים אנו נבחין בהם מיד נוהרים החוצה.


השיטה השניה שמתווספת לשיטה הראשונה על מנת להשלים את התהליך היא השימוש בג'ל, אנו נציב פיתיונות ג'ל בצירי הארונות בשביל לוודא שהתיקנים ששרדו את הריסוס והריסוס לא הגיע לחריץ כלשהו בו הם הסתתרו ימותו גם כן על ידי אכילת הג'ל, הג'ל אפקטיבי גם לתיקנים שייבקעו מהביצים לאחר הריסוס, כאמור הביצים של התיקנים אינם רגישות לחומרי הדברה וצריך לבצע טיפול מתמשך בעזרת הג'ל.

רוצים לדעת יותר? קראו כאן על הדברת תיקן גרמני

איך להדביר פשפשי מיטה ?

איך להדביר פשפשי מיטה ? זוהי אולי אחת השאלות הגדולות ביותר בתחום הדברת המזיקים, אז איך באמת עושים את זה נכון ופותרים את הבעיה הקשה ביותר בתחום ועל הדרך גם הכי יקרה? פשפשי המיטה מתמקמים בחדרי הבית, לפעמים בחדר אחד ולפעמים שרמת הנגיעות גבוהה יכולים להימצא גם בכל חדרי הבית ואפילו בסלון, בשביל לפתור בעיה זו נשתמש בכמה שיטות במקביל ובכמה פורמולציות של החומר.

ריסוס – נרסס בצורה יסודית את כל הבית כולל סדקים וחריצים ומקומות שעלולים להיות נגועים.

טיפול בחפצים – ניקח את כל החפצים שנמצאים בחדרים כמו צעצועים, ספרים, וכדומה ונשים בשקיות שחורות אטומות לחלוטין, נשים בשמש ונבצע טיפול גם בשקיות.

טיפול בבגדים – נכבס את כל הבגדים בחדרים הנגועים בכביסה מעל ל60 מעלות חום.

טיפול בחשמל – נשתמש בפורמולציה אבקתית כדי לטפל בחשמל מכיוון שהפשפשים נמצאים גם בחשמל וכמובן שחשמל אי אפשר לרסס, זה יגרום לקצר בכל הבית.

טיפול במזרנים – במזרנים נשתמש בקיטור כדי להמית את הפשפשים שנמצאים עמוק בפנים וגם כדי לחסל את הביצים של הפשפשים שכמובן לא רגישות לחומרי הדברה אבל כן רגישות לחום עוצמתי.

רוצים לדעת יותר? קראו כאן על הדברת פשפש המיטה

איך להדביר עש ?

אז איך להדביר עש ? ידוע שעשים מעופפים במטבח זהו מטרד גדול ומעצבן, העשים גדלים ומתרבים בתוך המזווה שלנו, איפה שנמצאים התבלינים האורז והפסטות, יש לנו שם מוצר נגוע (ברוב המקרים) שבתוכו הם מתרבים, הדבר הראשון והחשוב מכל שאתם צריכים לעשות הוא לברור את מוצרי המזון ולחפש מוצר שנפתח ולא נסגר כראוי בצורה הרמטית, לאחר שאיתרנו את המוצרים שנראים לנו כחשודים וכמובן זרקנו אותם לפח יש להציב מלכודות פורומון בשטח המטבח, המלכודות מושכות את העשים והם נדבקים אל מלכודות הפורומון ומתים.
גם ריסוס נגד מעופפים באזור המטבח והמזווה יכול לעזור לפתרון הבעיה.

איך להדביר חולדות \ איך להדביר עכברים ?

אז איך לעשות את זה נכון כשמדובר במכרסמים? איך להדביר חולדות \ איך להדביר עכברים ? לא נעים שנמצאים אצלנו מכרסמים בדירה ולמרות זאת ניאלץ לפתור את הבעיה כי אם לא הם יחיו אצלנו לנצח (עד שיזדקנו וימותו).
בדרך כלל שמדובר במכרסמים בדירה נשתמש במלכודות, לא צריך להתחיל לשים רעלים בדירה על מנת לפתור בעיה של חולדה או עכבר שנכנסו לדירה מהחלון, נציב מלכודת (אני ממליץ על מלכודת כלוב) בצמוד לדופן שבו אנו יודעים שהעכבר או החולדה שהו על ידי המצאות קקי של המכרסם.
במלכודת נשים פיתיון אבוקדו חתיכת בשר או חמאת בוטנים, תלוי בסוג המכרסם ונמתין לילה עד שילכד.

קראו כאן על הדברת מכרסמים

לקבלת הצעת מחיר
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם