זקוק להדברה בפתח תקווה? קרא את המאמר הבא ותדע מה הסיבה לכך!

הדברה בפתח תקווה? הגיע הזמן שנעשה סדר כדי שתוכלו לראות מה העירייה עושה עבורכם התושבים בכל הקשור להדברת מזיקים:

לא פעם קורה שהולכים ברחוב והולך לצידנו אדם נושא מרסס על גבו ומסיכה עם פילטרים מכסה את פניו, זהו המדביר מטעם העירייה, או שבמקרה שלכם העיר פתח תקווה – מדביר מטעם קבלן חיצוני שבין היתר מבצע הדברה בפתח תקווה.

מדי שנה כל עירייה מפרסמת את התקציבים והדוחות השנתיים כיאה לחופש המידע, בתור תושבים שמשלמים לעירייה מדי חודש מותר לנו לדעת על מה ולמה הולך הכסף שלנו, בדוח הכספי של עיריית פתח תקווה מצאנו דבר חריג, העירייה לא מפרסמת פירוט עבור הוצאות ההדברה שלה בדו"ח השנתי, היא מפרסמת שתקציב ההדברה עבור קבלן חיצוני הינו 707,000 שקלים, אין פירוט על תשלום נוסף עבור פעולות הדברה בעיר.
דבר זה מתקבל לפחות על דעת כותב שורות אלה כדבר שלילי ביותר, העירייה פשוט לוקחת תקציב כלשהו ו"זורקת" אותו לעבר חברה חיצונית כלשהי שתתעסק בעצמה עם פעולות ההדברה בעיר ובכך מבזבזת את כספי הציבור, הרי אם האנשים הממונים על מחלקת שיפור פני העיר פתח תקווה היו מכשירים מדבירים מטעמם ורוכשים עבורם ציוד מתאים העבודה הייתה זולה הרבה יותר וכמובן יעילה וטובה לנו התושבים פי כמה וכמה.

כאן ניתן לראות את הדוח הכספי של עיריית ראש העין לשנת 2017 ו2018, הם אומנם השקיעו הרבה פחות, רק 253,000 שקלים בשנה האחרונה, אבל באופן די וודאי הם קיבלו יותר, גם הם השתמשו בשירותים של קבלן משנה אבל לא באופן מוחלט לחלוטין כמו עיריית פתח תקווה.
בנוסף ניתן לראות פירוט מדויק של החרקים אותם הם הדבירו וכמה כסף השקיעו בכדי לבצע את זה.

צילום: לשכת דובר העירייה

הדברה בפתח תקווה ? הסיכום:
לסיכום מאמר זה – לבצע פעולות הדברה חוזרות ונשנות ברחבי העיר ובביובים הינו דבר חשוב והכרחי ביותר, אך בסופו של דבר מי שמשלם בעבור זה הוא אנחנו – התושבים, האם אנחנו רוצים שכספנו ייזרקו סתם כך לפח? הרי אם היינו מזמינים מדביר לדירה הפרטית שלנו כמובן שהיינו בודקים קודם לכן מחירים ועושים סקר שוק, האם זה בסדר שהאנשים שיושבים בראש הפירמידה ומנהלים את כספינו לא יעשו את אותו סקר השוק? כמובן שלא!
*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017 ו2018 בסעיף 715 .

איזורי השירות שלנו להדברה במרכז:
הדברה בפתח תקווה, הדברה בבני ברק, 
הדברה בגבעת שמואלהדברה בבת ים, הדברה ברמת גן, הדברה בגבעתיים, הדברה בסביון, הדברה ביהוד, הדברה בכפר סבא, הדברה בנחלים, הדברה בתל אביב, הדברה בחולון, הדברה בראשון לציון, הדברה באור יהודההדברה בראש העין, הדברה בהוד השרון, הדברה ברמת השרון.

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 050-672-2020

תודה לכם על ההבנה צוות פשפשג'וק

זמינות ושירות

אנחנו בפשפשג'וק זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים .​

הדברה ירוקה

אנחנו בפשפשג'וק משתמשים אך ורק בחומרים "ירוקים" איכותיים ידידותיים לסביבה ולאדם המאפשרים כניסה לבית לאחר שעה בלבד !

רישיון הדברה

אנחנו בפשפשג'וק שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.​

אחריות

אנחנו בפשפשגו'ק הדברת מזיקים דוגלים במתן אחריות לטווח ארוך על מנת לדאוג לשקט הנפשי של לקוחותינו.

מדביר מוסמך
מס. 2798

התקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן