תפריט

זקוק להדברה בראש העין? קרא את המאמר ותדע מה הסיבה לכך!

אתם זקוקים להדברה בראש העין? הגיע הזמן שנעשה סדר כדי שתוכלו לראות מה העירייה עושה עבורכם בכל הקשור להדברת מזיקים:

תקציב הדברה בראש העין נכון לשנת 2018  עומד על 253,000 שקלים, בדו"ח התקציב השנתי של 2018 מצוינת התייחסות וטיפול ספציפי במזיקים כמו: הדברת נמלת האש שהתגברה בשנים האחרונות באזור ראש העין והמרכז כולו (תקציב של 24,000 ש"ח לטיפול בה) , חדקונית הדקל (65,000 ש"ח תקציב כולל לטיפול בה) , יתוש הנמר האסייתי וזבוב החול שגם בהם הושקעו לא פחות מ30,000 שקלים יחדיו .

עם זאת שמנו לב לנתון די מדאיג, בשנת 2017 תקציב הדברה בראש העין עבור קבלן חיצוני שיבצע עבודות הדברה בעיר עמד על כ-60,000 שקלים, בשנת 2018 תקציב זה ירד ל39,000 שקלים בלבד! קבלן חיצוני אחראי בדרך כלל על טיפול בבעיית התיקן האמריקאי (ריסוס בורות ביוב) וטיפול במכרסמים (הצבת רעלים בביובים ו/או ע"י תיבות האכלה), כשהתקציב כ"כ דל כנראה שקשה יהיה לבצע מספיק ריסוסים בכל בורות הביוב ברחבי העיר ראש העין ולטפל במפגעי מכרסמים.
לצורך השוואה התקציב של עיריית חולון עבור הדברת מזיקים עומד על למעלה מ800,000 שקלים שמתוכם כ150,000 שקלים מושקעים בטיפול בתיקן האמריקאי ובמכרסמים .
אפשר לראות את המלחמה של מר ראש העיר שלום בן משה במחלת הלישמניה – כ20,000 שקלים מושקעים מדי שנה בלכידתם של שפני הסלע אשר מעבירים את המחלה.

 

ברוכים הבאים לראש העין

תחזוקה שוטפת מצד עיריית ראש העין:
לסיכום מאמר זה – הדברה בדירה או בעסק שלכם זה דבר שמומלץ לעשות מדי שנה, אך גם צריך לשים לב אם העירייה עושה מספיק מצידה, הרי אם ריססתם את הדירה שלכם נגד תיקנים אבל בורות הביוב שבאזור מגוריכם מלאים בהם ואף אחד לא מונע מהם להתפתח כנראה שתראו גופות של תיקנים בבית שלכם מפעם לפעם, וכשהרעל ייחלש תראו אותם שוב – והפעם חיים.
*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017 ו2018 בסעיף 715 .

איזורי השירות שלנו להדברה במרכז:
הדברה בפתח תקווה, הדברה בבני ברק, 
הדברה בגבעת שמואלהדברה בבת ים, הדברה ברמת גן, הדברה בגבעתיים, הדברה בסביון, הדברה ביהוד, הדברה בכפר סבא, הדברה בנחלים, הדברה בתל אביב, הדברה בחולון, הדברה בראשון לציון, הדברה באור יהודה, הדברה בראש העין, הדברה בהוד השרון, הדברה ברמת השרון.

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 050-672-2020

תודה לכם על ההבנה צוות פשפשג'וק

זמינות ושירות

אנחנו בפשפשג'וק זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים .​

הדברה ירוקה

אנחנו בפשפשג'וק משתמשים אך ורק בחומרים "ירוקים" איכותיים ידידותיים לסביבה ולאדם המאפשרים כניסה לבית לאחר שעה בלבד !

רישיון הדברה

אנחנו בפשפשג'וק שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.​

אחריות

אנחנו בפשפשגו'ק הדברת מזיקים דוגלים במתן אחריות לטווח ארוך על מנת לדאוג לשקט הנפשי של לקוחותינו.

הדברה בראש העין
5 (100%) 9 votes
המשרד להגנת הסביבה
משרד הבריאות
הדברה ירוקה

מדביר מוסמך
מס. 2798

פשפשג'וק
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
התקשר עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן