תפריט

הדברה לדירה חדשה

עברתם דירה? הרבה מזל טוב! אתם חייבים לעשות הדברה לדירה החדשה שלכם, אתם שואלים למה? אתם לא באמת יודעים מי גר בדירה לפניכם ומה היא עברה, יכול להיות שבדירה יש חרקים שמתרבים ואתם לא מודעים לכך כמו שכשקונים רכב חדש מומלץ לבצע טיפול ליישור קו כך גם בדירה חדשה, אגב – זה הרבה יותר אפקטיבי וזול, קראו את המאמר הבא ותדעו את כל המידע הנדרש על הדברה לדירה חדשה:

הדברה לדירה חדשה
הדברה לדירה חדשה

 

מתי כדאי לעשות הדברה

אנשים רבים תוהים מתי זהו הזמן הנכון ביותר לעשות הדברה? כשהם שואלים את זה הם מצפים לקבל את התאריך שבו החרקים מגיעים, אז זה לא ממש עובד ככה, ישנם המון סוגי חרקים, רובם מגיעים בקיץ אבל חלקם מגיעים דווקא בחורף, הזמן הנכון ביותר לביצוע הדברה הוא כשנכנסים לדירה חדשה ולאחר מכן כל שנה מהתאריך שבו ביצעתם את ההדברה הקודמת.
לעשות הדברה כאשר נכנסים לדירה חדשה זהו הזמן הטוב ביותר מכיוון שהמדביר יגיע אליכם כשהדירה ריקה לגמרי – ז"א שיהיה לו קל ונגיש להגיע לכל הפאנלים שבדירה, לא יהיו מקררים וארונות גדולים שיפריעו לו, בשל כך גם המחיר יהיה נמוך יותר בכ-50 ש"ח בממוצע מהמחיר אותו הייתם משלמים אם הדירה הייתה מאוכלסת.

תיעדנו בדיוק איך אנחנו מבצעים הדברה לדירה חדשה, צפו בסרטון הבא:

הדברה לפני ריצוף

ישנם כאלו שעוד לא נכנסו לדירה ועדיין משפצים ומרצפים אותה, פעמים רבות שואלים אותנו האם אפשר וכדאי לעשות הדברה לפני שהדירה מרוצפת, הריסוס מותז גם על הקיר וגם על הרצפה, אם אתם תרצפו לאחר ההדברה אתם בעצם תרצפו על הריסוס, אומנם יישאר חומר ספוג בקיר אבל תוצאות ההדברה ייפגעו בשל כך, בשל כך אין צורך למהר ולרסס את הדירה לפני סיום פעולות הריצוף, תסיימו את השיפוץ ואת ניקיון הדירה היסודי ולאחר מכן זה יהיה הזמן המתאים ביותר לבצע את ההדברה לדירה.

הדברה לדירה חדשה מחיר

כפי שציינו במאמר זה המחיר עבור ביצוע הדברה לדירה חדשה נמוך בממוצע בכ-50 שקלים מאשר ביצוע פעולות הדברה בדירה מאוכלסת, על כן אלו המחירים אותם תצרכו לשלם:
הדברה לדירה חדשה מחיר:
הדברה בדירת 1-3 חדרים – 200 ש"ח
הדברה בדירת 4-6 חדרים – 250 ש"ח
תוספת עבור כל מפלס בדירה – 50 ש"ח
תוספת עבור בית קרקע – 50 ש"ח

לקבלת הצעת מחיר
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
התקשר עכשיו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם