תפריט

הדברת דג הכסף

דג הכסף נקרא בשמו המדעי זנבזיף כספי הינו חרק קטן המזכיר בצורתו ובצבעיו דגיג, הוא נמצא בדרך כלל בבתים חדשים, בחדרים,באמבטיות ובפינות הבית, הדברת דג הכסף הינה פשוטה ולא מסובכת כלל ובסופה לא תראו יותר דגי כסף.
אנו בחברת פשפשג'וק מתמחים בהדברת דג הכסף, קראו עוד ולמדו איך אנחנו עושים את זה:

הדברת דג הכסף
הדברת דג הכסף

 

ריסוס נגד דג הכסף

טיפול בדג הכסף הינו פשוט יחסית ולא מסובך כלל, רבים מנסים פתרונות הדברה עצמית כמו שימוש בתמיסת מלחי אומוניה או שילוב של תמיסת בור עם סוכר אבל כל אלו לא באמת "יעשו את העבודה" כמו ריסוס של חומרי הדברה ירוקה נגדי דג הכסף.
בהדברת דג הכסף כמו בהדברת נמלים או תיקנים אנו נרסס את פינות הבית, דגי הכסף נמצאים במקומות לחים וחמימים כמו מתחת למקררים או בתוך חדר השירותים ואפילו בתוך סדקים וחריצים ברצפות, ברגע שנרסס ביסודיות עם חומר הדברה המיועד להדברת דג הכסף למזיק זה לא יישאר סיכוי, דגי הכסף רגישים לחומר ההדברה ובתוך זמן קצר ימצאו את מותם.

דג הכסף מזיק ?

אחד הדברים שחשוב לבדוק לגבי כל מזיק שאנו מוצאים בדירה הוא לאיזה נזק מסוגל לגרום אותו מזיק ואם בכלל, במקרה זה דג הכסף כמעט ואינו גורם לנזק, לא רבים יודעים אך דג הכסף יודע לכרסם ולכן לעתים מכרסם ספרים ובדים אך נזק זה הוא בהחלט זניח ולא יגרום לנו לכאב לב.
מעבר לכך דג הכסף הוא אינו מעביר מחלות חלילה ואינו מסוגל לגרום לנזק נוסף כזה או אחר כדוגמת נזק פיזי.
על כל פנים ברגע שמוצאים דגי כסף בבית על אף שאינם מעבירי מחלות או גורמים לנזק רב מומלץ לבצע הדברה כנגדם על מנת שלא יתרבו ויתפתחו בדירה בחופשיות.

הדברת דג הכסף מחיר

רבים אינם ממהרים להזמין הדברה לדג הכסף מכיוון שחרק זה אינו גורם להם נזק והם חוששים שעלויות ההדברה יהיו גבוהות ולכן מעדיף להתעלם מהחרק הזה, הדברת דג הכסף אינה יקרה כלל ועולה כמו הדברה סטנדרטית ממוצעת.
המחיר להדברת דג הכסף:
הדברת דג הכסף בדירת 1-3 חדרים – 200-300 ש"ח
הדברת דג הכסף בדירת 4-6 חדרים – 350 ש"ח
תוספת עבור כל מפלס נוסף בדירה – 50 ש"ח

לקבלת הצעת מחיר
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
התקשר עכשיו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם