תפריט

הדברת חדקונית הדקל

מי את חדקונית הדקל ואיך את פוגעת בעצי הדקל? חדקונית הדקל נראית כמו חיפושית בעלת חדק, בעזרת חדק זה היא פוצעת את העץ לצורך הטלת הביצים, החדקונית פוגעת אנושות בעץ ועלולה לגרום למותו במידה ולא טיפלו בעץ כראוי, איך מטפלים בחדקונית ולמה היא מגיעה דווקא לעצים שלנו? כל המידע במאמר הבא:

הדברת חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל

 

חדקונית הדקל טיפול מונע

רבים תוהים האם ניתן למנוע בכלל את חדירתה של חדקונית הדקל לעץ עוד לפני שהגיעה? התשובה לכך היא פשוטה מאוד, חדקונית הדקל נמשכת לפצעים וחתכים בעץ שנוצרים בין היתר בעת שגוזמים אותו, חובה לטפל בעצים שעברו גיזום מסוג זה ולא להשאיר את העץ פצוע, חתכים בעץ מושכים את החדקונית שעלולה להגיע ולגרום למות העץ.
ישנה שיטה נוספת לבצע טיפול מונע נגד חדקונית הדקל על ידי שימוש במלכודות נגדה, את המלכודות מציבים כ30 מטרים מסביב לעצים ובעצם יוצרים חגורת מגן כנגד החדקוניות, שיטה זו נחשבת ליעילה מאוד ועוזרת לשמור על העצים עוד לפני שנפגעו.

הדברת חדקונית הדקל האדומה

אנשים רבים נוהגים להתבלבל בשמה של החדקונית, כאשר מדברים על חדקונית הדקל אזי מתכוונים לחדקונית הדקל האדומה, זהו המין הנפוץ ביותר בישראל שגורם לרוב הנזק בעצי הדקלים בארץ, על כל פנים הטיפול בחדקוניות מאיזה מין שלא יהיו הינו זהה בסופו של דבר ומביא לאותם התוצאות.

הדברת חדקונית הדקל מחיר

המחיר עבור טיפול בחדקונית הדקל תלוי ברמת הנגיעות שבעץ ובמספר העצים בהם יש לטפל, הדברת חרקי עץ נחשבת להדברה מסובכת ולרוב תהיה יקרה יותר מההדברות הרגילות.
המחיר להדברת חדקונית הדקל:
הדברת חדקונית הדקל בעץ בודד – 300-450 ש"ח
הדברת חדקונית הדקל ב2-3 עצים – 500-600 ש"ח
הדברת חדקונית הדקל במספר עצים – 800+

לקבלת הצעת מחיר
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
התקשר עכשיו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם