תפריט

הדברת כיני יונים

צריכים הדברת כיני יונים? אנו נדע לתת לכם את המענה הטוב והאיכותי ביותר נגד כיני היונים, כינים אלו הם חרקים קטנים ושחורים שנמצאים על גופם של היונים, אם יש קן של יונים על עדן החלון או מסתור הכביסה סביר להניח כי מצויים שם גם כיני יונים, כינים אלו עלולים להיכנס לדירה ולהוות מטרד עצום לתושבי הבית – מידע נוסף על כיני היונים במאמר שלפניכם:

הדברת כיני יונים
הדברת כיני יונים

 

כיני יונים במיטה

אנשים רבים מדווחים לנו על הימצאותם של כיני יונים במיטה, איך הגיעו כיני היונים למיטה? התשובה לכך היא פשוטה – אם יש כיני יונים אזי יש או שהיו יונים על חלון החדר, במקרים רבים היונים אפילו מקימים קן בתוך החלון, כיני היונים מוצאים הזדמנות ובזמן שהחלון פתוח הם נכנסים פנימה אל תוך החדר ועולים גם על המיטה, כיני היונים כל כך קטנים שהם מסוגלים אפילו לעבור דרך חורי הרשת נגד חרקים שמותקנת על החלון.
כיני יונים הם מעבירי מחלות וכדאי לחייג למדביר במידה ואכן מצאתם כיני יונים בשטח הבית.

ניקוי כיני יונים

אנשים רבים חושבים כי ניתן לנקות כיני יונים או לשטוף אותם במים, כיני היונים קופצניים וניקיון שלהם באמצעות מים לא יחסל אותם, לא ניתן לבצע ניקוי לכיני היונים.
במידה ומצאתם כיני יונים בשטח הבית עליכם לבצע הדברה כנגד כיני היונים ובכך לחסל את כל הכינים לצמיתות עם 100% תוצאות ועם אחריות בכתב מחברת ההדברה.

הדברת כיני יונים מחיר

אנשים רבים חוששים להזמין מדביר כיני יונים כי הם אינם יודעים מה המחיר לטיפול בהם, הם חוששים שהעלויות יהיו גבוהות ובמקרים רבים מנסים "להסתדר איתם" או לחסל אותם בעצמם – דבר שהוא אינו אפשרי, כיני יונים זהו לא סיפור יקר כלל, ההדברה נגדם היא פשוטה ומהירה והמחיר בהתאם, אין כלל צורך לחשוש מעלויות גבוהות.
הדברת כיני יונים מחיר – המחיר עבור טיפול בכיני יונים ינוע בין 250-300 ש"ח במידה והם נמצאים בשטח אחד (כמו ברוב המקרים), במידה וכיני היונים נמצאים בכמה מוקדים בבית המחיר עשוי להיות יקר יותר.
*שימו לב כי מחיר זה אינו כולל בתוכו טיפול של הרחקת יונים.

לקבלת הצעת מחיר
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
התקשר עכשיו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם