הדברת ברחשים

הדברת ברחשים תיעשה במקרים שהברחשים מופיעים ללא הרף באמבטיה בחצר או בגינה, לנו יש את הפתרונות האולטימטיביים והמתקדמים ביותר לפתרון בעיית ברחשים בדירה, שימו לב כי רבים נוהגים להתבלבל ולקרוא לכל מעופף זעיר בעל כנפיים "ברחש", על כל פנים אנו נדע להבין בדיוק ממה אתם סובלים ונציע לכם את הפתרון המתאים.

הדברת ברחשים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

כידוע הברחשים אוהבים להיות בסביבה רטובה לחה וצמחית, הם מוצאים סדקים וחריצים בעץ ושוהים שם, גם ענפי העצים הם מקום שהייה מושלם בשביל המזיק הקטן והמעופף, אם נפגע בתנאי המחיה שהברחשים כל כך אוהבים בגינה שלנו כך נוכל להרחיק אותם בקלות וביעילות – רוב האנשים אוהבים לקרוא לזה "הרחקת ברחשים טבעית"

הנה כמה טיפים איך לעשות זאת נכון:
1)הברחשים אוהבים לשהות בתוך חריצים וסדקים בעץ, גיזום העץ באופן קבוע וטיפוח העץ שלא יהיה מוזנח יגרום לברחשים להרגיש שם פחות בנוח.

2)הברחשים אוהבים מקומות לחים ורטובים ואף מתרבים שם, ייבוש מקומות כאלו יגרום לברחשים להרגיש פחות נוח בחצר ביתכם וגם יכול לעזור בסילוקם.

ברחשים עוקצים בבית

רבים לא יודעים אך ישנם מינים של ברחשים שאכן עוקצים, עם זאת אנשים רבים מתבלבלים בין ברחשים ליתושים, הברחשים קטנים כל כך שמסוגלים לעבור דרך חורי הרשת שבחלון המיועדת להרחקת המזיקים, אם אכן יש לכם רשת כזאת ובכל זאת נכנסים מעופפים עוקצניים בהחלט ייתכן כי אלו הברחשים שעוקצים אתכם.

עקיצות הברחשים תגרום לאודם קל באזור העקיצה ויתלווה לאודם רצון עז לגרד את המקום, תגובה זה של הגוף מגיעה מהסיבה שברוק הברחשים ישנו חלבון שגורם לגופנו להגיב בצורה הזאת לעקיצה.

הדברת ברחשים מחיר

המחיר להדברת ברחשים אינו קבוע ומשתנה בהתאם לתנאי ותוואי השטח וכמובן לגודלו של השטח ורמת נגיעות הברחשים, ככל שהשטח יהיה גדול יותר כך גם מחיר ההדברה.

טווח מחירים להדברת ברחשים – טווח המחירים להדברת ברחשים הינו בין 250 ל400 ש"ח כאשר הסכום הנמוך מייצג שטח קטן יחסית ואילו הסכום הגבוה מייצג שטח קרקע גדול יותר באופן ניכר.

לצפייה בתפריט המחירים המלא ניתן להיכנס למחירון הדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברת ברחשים

הדברת ברחשים מתבצעת על ידי ניקוז וייבוש מקורות המים בשטח הנגוע על מנת לצמצם את אזורי המרבץ של הברחשים, וריסוס השטח הנגוע בחומר הדברה נגד מעופפים.

מחיר הדברת ברחשים נקבע בעיקר לפי רמת הנגיעות וכמות השטחים הנגועים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך?
עזרנו כבר לאלפי לקוחות להיפטר מהמזיקים!
השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם